Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RUPA U UBRZANJU  (Posjeta: 6254 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
RUPA U UBRZANJU
« : 12 Lipanj, 2006, 13:28:08 »
Imam skut 50 ccm, i imam rupu u ubrzanju, znači skut krene do nekih deset, onda je mala rupa i onda opet primi dobro gas. Sve je serijski na skuteru! Hvala.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2006, 13:31:40 »
..benzin kao da ne povuce dobro.. pa ga malo prigusi

koji ono skuter.. ?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2006, 13:41:37 »
Imam skut 50 ccm, i imam rupu u ubrzanju, znači skut krene do nekih deset, onda je mala rupa i onda opet primi dobro gas. Sve je serijski na skuteru! Hvala.

koji skuter? koliko ima km? kad si zadnji put minja remen i valjke?
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2006, 14:13:20 »
vjerovatno karburator, da je prijenos ili uopce nebi imao start ili nebi imao krajnju, probaj malo postelat karburator
probaj i promjenit diznu, vecu naravno  ;D

Offline D1STURB3D

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Paranormal Stunt Team
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #4 : 12 Lipanj, 2006, 15:26:29 »
Oslabio ti je centralni feder na kvačilu, promijeni njega, remen i rolice, sve serijsko stavi i skuter će ići kao novi...  :icon_thumright:

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #5 : 12 Lipanj, 2006, 16:13:32 »
Skuter je Kymco zx50, rolice i remen sam promjenio prije 300 km(original sam kupio), isto tad sam i frgu očistio, frga je poštelana skut ide po satu 90 (brži sam od svih serijala na cesti), ali ta rupa na 20 kmh me muči.

P.S. gdje god sam pitao za širu dizu rekli su da nemaju, sve su za Gileru, Apriliu, Piaggo itd., pa ako netko zna gdje da je nađem :notworthy:

Offline D1STURB3D

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Paranormal Stunt Team
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #6 : 12 Lipanj, 2006, 16:37:37 »
Šira dizna ne znači veća brzina... totalno krivo ste shvatili pojam FERGAZERA.... odgovor sam ti dao u prethodnom postu... promijeni centralni feder i po mogućnosti federe kvačila i možda još remen nije sjeo kako bi trebao

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #7 : 12 Lipanj, 2006, 16:59:56 »
Dal da stavim serijski centralni i federe kvačila ili da uzmem malossi?!

Hvala!

Offline D1STURB3D

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Paranormal Stunt Team
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #8 : 12 Lipanj, 2006, 19:24:12 »
Serijski  :icon_thumright:

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #9 : 12 Lipanj, 2006, 20:11:49 »
Skuter je Kymco zx50, rolice i remen sam promjenio prije 300 km(original sam kupio), isto tad sam i frgu očistio, frga je poštelana skut ide po satu 90 (brži sam od svih serijala na cesti), ali ta rupa na 20 kmh me muči.

P.S. gdje god sam pitao za širu dizu rekli su da nemaju, sve su za Gileru, Apriliu, Piaggo itd., pa ako netko zna gdje da je nađem :notworthy:

stari sorry al ak je sve serijala nemreš ti prat baš sve 50-tke serijale :violent1: :wav: :angel4:

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #10 : 13 Lipanj, 2006, 11:54:34 »
Šira dizna ne znači veća brzina... totalno krivo ste shvatili pojam FERGAZERA.... odgovor sam ti dao u prethodnom postu... promijeni centralni feder i po mogućnosti federe kvačila i možda još remen nije sjeo kako bi trebao
imam 12,5  :laughing7: gurtner  karb i nisam mogao nista postelat da skuter ide dobro bez rupa u ubrzanju, a nisam mogao naci prirubnicu za 17,5 delorto, pa sam radio improvizacije sa diznama i zrakom i sad skuter vuce bez ikakvih rupa, jedino je bed jer dobiva previse benze pa treba skroz otvorit zrak i maknut filter

evo i slika dizne

http://img415.imageshack.us/my.php?image=dsc027188ie.jpg

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #11 : 13 Lipanj, 2006, 12:36:42 »
Perem ih baš sve! :icon_tongue: :angry9: :headbang:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #12 : 14 Lipanj, 2006, 00:05:37 »
Skuter je Kymco zx50, rolice i remen sam promjenio prije 300 km(original sam kupio), isto tad sam i frgu očistio, frga je poštelana skut ide po satu 90 (brži sam od svih serijala na cesti), ali ta rupa na 20 kmh me muči.

P.S. gdje god sam pitao za širu dizu rekli su da nemaju, sve su za Gileru, Apriliu, Piaggo itd., pa ako netko zna gdje da je nađem :notworthy:
Kolko ja znam nema za gileru... dizna ,neg se dizna kupuje za karb, e sad jel dellorto ili koji, skini diznu pa odi sa njom u trgovinu, jer ovak ak budeš ti pital za model skutera, onda ti ovi na servisu baš nemaju pojma (uglavnom)

Offline MMABEST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #13 : 14 Lipanj, 2006, 15:16:42 »
A gdje je najbolje da odem pitat za dizu?

Offline WENZE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 152
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Squab, Runner 180 SP
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #14 : 14 Lipanj, 2006, 15:22:20 »
busilica, tanka igla i deri ;D

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #15 : 15 Lipanj, 2006, 02:02:16 »
A gdje je najbolje da odem pitat za dizu?

Neznam od kudsi, ak si blizu zg-a imaš bencony ili piaggio u vukovarskoj, uglavnom uzmi diznu sa sobom, pa u neki servis u blizini  :icon_thumright:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #16 : 03 Kolovoz, 2006, 05:39:51 »
oce rupa u ubrzanju i meni... nekoliko dana mi je skut isao gore od baotiana... mislim da je to bilo i do guma... sad opet piči kao lud... odblokana serijala, ali isto zna imat rupu u ubrzanju i malo zakasnjeli start... no mene to ne hebe.
ne pise odakle si u profilu...
inace za kymco u zg postoje servisi u vrapcu iza ludnice (sto nije slucajno! ) karmat i u preradovicevoj sare i sare... mozda tam treba pitati!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: RUPA U UBRZANJU
« Odgovori #17 : 25 Kolovoz, 2006, 10:05:19 »
Perem ih baš sve! :icon_tongue: :angry9: :headbang:
Mene nebi oprao :-)  :toothy10: :toothy10:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!