Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner 50  (Posjeta: 1209 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
runner 50
« : 23 Ožujak, 2008, 10:13:02 »
Sretan Uskrs!!

kupio sam dijelove , malossi variomat,rolice 6.1g , centralni feder , male federe, imam zx-a, remen, malossi kuplung i stavio sam ih gore.

E sada mene zanima koliko treba da se razradi, jel sada sam sjeo na njega i ide isto. koliko treba da se osjeti razlika ili je to to ??? ??? ??? ???

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: runner 50
« Odgovori #1 : 23 Ožujak, 2008, 10:31:06 »
pa pobosalje bi se trebalo odmah vidit.... koja godina ti je runner? i koliko je preso? :glasses9:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: runner 50
« Odgovori #2 : 23 Ožujak, 2008, 10:34:26 »
ako su ti teze ove sad nove rolice od starih razliku neces vidjet,jos ce malo sporije ubrzavat,posto je novi remen njemu treba da sjedne kojih 200-tinjak km,ali bi se morala osjetiti razlika u ubrzafvanju

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: runner 50
« Odgovori #3 : 23 Ožujak, 2008, 10:39:10 »
97god. 14000 u super stanju. malo se vidi da je bolje ubrzanje jel sam imao rupu, kada sam skidao stare dijelove frajer je miješao rolice dve su bile recimo 6.5 a ostale su bile 4.7g, i bijeli federi nemam pojma čiji su.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: runner 50
« Odgovori #4 : 23 Ožujak, 2008, 10:42:13 »
97god. 14000 u super stanju. malo se vidi da je bolje ubrzanje jel sam imao rupu, kada sam skidao stare dijelove frajer je miješao rolice dve su bile recimo 6.5 a ostale su bile 4.7g, i bijeli federi nemam pojma čiji su.

zasto ste mijesali rolice,stavit jednu tezinu pa isprobaj,sihurni je bile centralni mallosijev,njega makni i stavi serijski natrag,a remen ce ti jos sjest pa ce jos bolje ic

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: runner 50
« Odgovori #5 : 23 Ožujak, 2008, 11:06:03 »
tako je več bilo gore kada sam kupio motor, nemam serijski centralni već je bio malossijev , samo sada sam stavio novi

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: runner 50
« Odgovori #6 : 23 Ožujak, 2008, 11:09:22 »
tako je več bilo gore kada sam kupio motor, nemam serijski centralni već je bio malossijev , samo sada sam stavio novi

probaj nac serijski jer je ovaj bijeli mallosijev losjijei od serijskog

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: runner 50
« Odgovori #7 : 23 Ožujak, 2008, 11:12:39 »
Da... losi je od serijskog.  I stavi samo jedne rolice nemoj nista mjesat, stavi one 6.1 koje si dobio sa multivarom pa probaj :icon_thumright:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: runner 50
« Odgovori #8 : 23 Ožujak, 2008, 11:16:01 »
treba karburator nastelati, ostavi bijeli centralni, trebas zute opruge na kvacilo...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!