Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Galaxy S i9000?  (Posjeta: 1264 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Galaxy S i9000?
« : 08 Prosinac, 2011, 22:10:52 »
Ovako pitanje jedno....frend je uzeo sebi zamjenski komplet oklop za galaxy s i reko ajde da mu zamjenimo zajedno cemo ..nije tesko....poceli smo mi i sve super...radili po turtorialu sa youtube...i dosli smo do dijela kada treba odvojit prednje staklo ..ono je zeljepljeno na 4 tacke ,2 gore i 2 dole ..i tamo lijepo kaze ..uzmes fen i malo samo zagrijes i ljepilo popusti i ti sa onom plastikom okruzis i izvadis staklo....sve oke...i mob upalimo...sve super ali slika na displayu je zelena ....znaci radi ali je sve zelene boje..samo 1 boja ima i to zelena...jeli grijanje moglo sta uradit mobu ?? displayu ?? cemu vec ?? nisam pametan nikako ...sve je vraceno oke i do toga nije problem ...znaci sta moze grijanje uradit ovakvom displayu ?? tj mobu ?? stim da sad nebi neko reko pa sto ste grijali toliko ..to je bilo grijanje od 10 sek ..i to u krug po tim tackama...probali smo resetovat..flesh nista od toga nije ..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline spajki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #1 : 08 Prosinac, 2011, 23:19:06 »
meni jedino pada na pamet da ste mozda malo makli onaj kabel sto spaja ekran, ili je ekran malo ciknuo negdje, jel ekran zelenkast ili bas zelen?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #2 : 09 Prosinac, 2011, 00:19:28 »
Ovako pitanje jedno....frend je uzeo sebi zamjenski komplet oklop za galaxy s i reko ajde da mu zamjenimo zajedno cemo ..nije tesko....poceli smo mi i sve super...radili po turtorialu sa youtube...i dosli smo do dijela kada treba odvojit prednje staklo ..ono je zeljepljeno na 4 tacke ,2 gore i 2 dole ..i tamo lijepo kaze ..uzmes fen i malo samo zagrijes i ljepilo popusti i ti sa onom plastikom okruzis i izvadis staklo....sve oke...i mob upalimo...sve super ali slika na displayu je zelena ....znaci radi ali je sve zelene boje..samo 1 boja ima i to zelena...jeli grijanje moglo sta uradit mobu ?? displayu ?? cemu vec ?? nisam pametan nikako ...sve je vraceno oke i do toga nije problem ...znaci sta moze grijanje uradit ovakvom displayu ?? tj mobu ?? stim da sad nebi neko reko pa sto ste grijali toliko ..to je bilo grijanje od 10 sek ..i to u krug po tim tackama...probali smo resetovat..flesh nista od toga nije ..

O majke ti drage, pa kud ste se upuštali tak nekaj a da radite prvi put.

Imaš više načina na koji ste mogli zajebat display. Mogli ste ga uništit sa grijanjem...mogel je negdje popustit od pritiska jer on je osjetljiv na pristisak pogotovo ovako nezaštićen, a mogli ste jednostavno krivo spojit, ili da negdje gubi kontakt.

Molite Boga da je ovo zadnje, ponovi postupak pa provjeri sve jel spojeno kak treba...ili odi sad guglat koji su sve zajebi prilikom takve zamjene kučišta...jer sigurno ima neko ko je to radil ko vi pa je nekaj zaje...

Kažem, trebali ste nekome platit 50kn (ne znam koliko marka) i bili bi bez brige, ovak ste možda uništili PREDIVAN UREĐAJ.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline moto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 247
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SARAJEVO
  • Moj Skuter: nemam jos
  • Moja Kaciga: nemam jos
  • MojSetup: POTPIS NA OVO GORE
  • MojSpuh: POTPIS NA OVO GORE
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #3 : 09 Prosinac, 2011, 00:33:07 »
O majke ti drage, pa kud ste se upuštali tak nekaj a da radite prvi put.

Imaš više načina na koji ste mogli zajebat display. Mogli ste ga uništit sa grijanjem...mogel je negdje popustit od pritiska jer on je osjetljiv na pristisak pogotovo ovako nezaštićen, a mogli ste jednostavno krivo spojit, ili da negdje gubi kontakt.

Molite Boga da je ovo zadnje, ponovi postupak pa provjeri sve jel spojeno kak treba...ili odi sad guglat koji su sve zajebi prilikom takve zamjene kučišta...jer sigurno ima neko ko je to radil ko vi pa je nekaj zaje...

Kažem, trebali ste nekome platit 50kn (ne znam koliko marka) i bili bi bez brige, ovak ste možda uništili PREDIVAN UREĐAJ.



slazem se 15-20km zamjena a ovako popravak nzm koliko je :P

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #4 : 09 Prosinac, 2011, 00:38:22 »
opet vi :D ...mah frendu vjerujte ne znaci taj mob nista...njemu se cisto jebe za mob ...sad ako ga ja uspjem napravit moj je :D...nego kada prtisnem gore display gdje se nalazi kamera...normalna slika bude: D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #5 : 09 Prosinac, 2011, 00:43:56 »
opet vi :D ...mah frendu vjerujte ne znaci taj mob nista...njemu se cisto jebe za mob ...sad ako ga ja uspjem napravit moj je :D...nego kada prtisnem gore display gdje se nalazi kamera...normalna slika bude: D

Onda je display ispravan, nekaj je krivo spojeno ili nema pravog kontakta. A najvjerojatnije je da nekaj vrši pritisak na display, raskopaj i pažljivo slaži ponovno, moralo bi se tad popravit.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #6 : 09 Prosinac, 2011, 00:48:54 »
Onda je display ispravan, nekaj je krivo spojeno ili nema pravog kontakta. A najvjerojatnije je da nekaj vrši pritisak na display, raskopaj i pažljivo slaži ponovno, moralo bi se tad popravit.
evo upravo se igram :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline spajki

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: nrg
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #7 : 09 Prosinac, 2011, 13:15:36 »
ili ga uostalom odnesi takvog u neki mob servis, objasni da radi kad pritisnes na kameru, itd itd, nek ti napravi to neko ko zna 100%, mi mozemo samo pogadat

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Galaxy S i9000?
« Odgovori #8 : 09 Prosinac, 2011, 22:39:17 »
kako je mob grijan gore se kablo jedno sto ide na display malo odlemilo ...ponovo ugrijano i samo ufatilo sad sve oke :)
Valentino Rossi 46!!!!!