Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: A di ce sad tociti....  (Posjeta: 2818 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #20 : 07 Prosinac, 2011, 16:40:17 »
pravac slovenija PETROL

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #21 : 07 Prosinac, 2011, 17:13:32 »
Meni skut i auto u ZG idu isto i ponasaju se isto, sto se tice potrosnje, na bilo kojoj benziskoj bili natoceni. Citao sam to u nekoj temi na forumu prije neznam koliko, pa sam bas isprobao prosle godine, sve isto, a kaj se tice Vas koji ste u manjim gradovima ili na selu, neznam. Ocigledno Vas Vasi susjedi, kolege, prijatelji na benziskim postajama varaju. Istina da su djelatnici istih isfrustrirani malim placama, ali da se upustaju u takve avanture tesko mi je povjerovat, ipak su otkazi u pitanju zbog toga, a danas ostati zbog posla radi par tisuca kn??????
e pa baš kad si u zg,odi da ti dam za primjer jednu benzinsku...iza prometnog faksa se nalazi jedna mala inina benga...i to je baš pred kojih godinu dana dekan prometnog govoril za tu benzinsku kak su stari dotrajali spremnici smješteni pod zemlju i korjenje stabala kako se širilo je probilo te spremnike i prljavština ulazi u njih i mješa se sa gorivom...a ovo kaj sam ti zaboldal gore...pa bolje ostat bez posla,kad i onako nit ne dobivaš plaću,pa makar si natočiš 2-3 puna tanka goriva ako ništ drugo...znam iz pouzdanih izvora jer sve djelatnika poznam,često idem na tu benzinsku(točim samo plin u auto tam,i eventualno za kosilicu benzin,i cigarete kupujem)...a vjerujem da to nije jedina benga u državi di su to radnici primorani napravit... :dontknow:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #22 : 07 Prosinac, 2011, 17:30:02 »
Pricali su i meni na strojarstvu profesori da svaki nacrt mora biti citljiv u svakom dijelu svijeta, pa kad francuzi posalju nacrt za stojnu obradu mozes samo buljit u njega. Nisam rekao da se ne mulja, ali ne mozete generalizirati stvari INA NE VALJA, radi par postaja, smijesno, bijelci ne valjaju, zbog Hitlera i takvih, e hebi ga!!! A ako je korijenje stabala, probilo spremnike, onda imamo veliki ekoloski problem u Zagrebu, daj reci profesoru nek ide u mirovinu!!!

« Zadnja izmjena: 07 Prosinac, 2011, 17:33:10 Zucho »
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #23 : 07 Prosinac, 2011, 17:35:06 »
nisam ja ni rekel generalno da ina ne valja...recimo sad auta stalno točim na ini,zato jer dobiš popust na one svarovski kristale,kak se već zovu, pa si stara to kupi...hehe...ja sam rekel da treba te male izbjegavat,jer boga pitaj kaj tam točiš...na glavnoj-velikoj ini je ok točit... :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #24 : 07 Prosinac, 2011, 17:39:17 »
Ma toci se isto gorivo, samo je svar koliki je promet na benziskoj i koliko to gorivo dugo u spremniku stoji. Isto tako natoci "najbolje" gorivo pa ga ostavi da stoji u skutu po lijeti mjesec dana. Dogodit ce se kondenzacija, toplo, hladno i bilo bu vode u njemu, prirodni proces, gorivo je namjenjeno za trosenje i treba cim prije potrosit, ili ga propisno skladistit.
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #25 : 07 Prosinac, 2011, 17:39:38 »
svaka vam cast ako racunate svaki puta kada tocite hocete li imati do OMVa ili Tiffona, ili cete ici autom i karnisterom po gorivo


tocit cu di god stignem kao i dosada, nikad nisam osjetio da je skuter isao bolje ili losije zbog goriva bilo kojeg
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #26 : 07 Prosinac, 2011, 17:41:37 »
svaka vam cast ako racunate svaki puta kada tocite hocete li imati do OMVa ili Tiffona, ili cete ici autom i karnisterom po gorivo


tocit cu di god stignem kao i dosada, nikad nisam osjetio da je skuter isao bolje ili losije zbog goriva bilo kojeg
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #27 : 07 Prosinac, 2011, 22:17:56 »
Meni skut i auto u ZG idu isto i ponasaju se isto, sto se tice potrosnje, na bilo kojoj benziskoj bili natoceni.

I meni.
Mora da su nam auti i skuteri pokvareni  :toothy12:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #28 : 07 Prosinac, 2011, 22:30:30 »
e pa meni se skuter ne ponaša isto!i ne serem nek fkt velim...a isti mi je k otić do tifona il omv-a nego do neke druge benzinske,osim jedne kaj mi je na 500 m od kuće...a tifon i omv su mi 3,odnosno 4 km...recimo dok idem na dulje relacije,npr.iz zg za kc,radije stanem u dugom selu na tifonu ili omv-u,nego da ostanem na rezervi pa budem primoran točit di god... ;D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #29 : 08 Prosinac, 2011, 00:26:14 »
i ja sam se naslusal tih zabluda i teorija raznih..pa sam bas isel probat..tankiral sam na omv pa tifonu i na ini ( kod kolodvora) i auto mi je isto isel,isto je trosil i isto se ponasal..cak i u novigradu kod sebe di je mala benza,ina takodjer i opet isti drek..
isto tak je bilo i sa sp i vxrom i jos par skutera kaj sam vozil kroz ljeto i tocil.
dok trebam tocim i boli me kifla jel to omv tifon il ina.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #30 : 08 Prosinac, 2011, 00:37:25 »
nisu zablude i teorije razne,ako stručnjak potvrdi za to i to...na tv-u...al to je vjerojatno sanirano...
a što tiče osjetnosti skutera-auta na gorivo,imam osobni primjer jako dobar...novi citroen c3,kupljen u 5.mjesecu u belgiji.od mojeg strica...i tam se nalazi...i ljetos sam ga vozil za hrvatsku nazad...naime full tank je bil natočen na nekoj kao jeftinoj benzinskoj(nznm nisam ja točil),i vozim se ja laganini 110-120 po autocestama,al ako daš gasa jednostavno auto neće povuč,nema šanse,dođeš na uzbrdicu malu neće ni u četvrtoj povuć...ok,mislim si ja,pa to je samo 1.2 motor(ako se ne varam?) i natrpan je,pa nije ni čudo...al evo dođem ja na nizbrdicu,i stiščem gas do kraja,njemu brzina pada,sa 120 na 90 i to u 4.-tu sam ga moral prešaltat...i više puta tak se dogodilo...uspel sam ga naterat cca.165,ali nije dugo držal konst.brzinu...onda je točeno u njemačkoj,malo se slika popravila,ali je vjerojatno tog goriva još ostalo il kaj pa je znal malo srat tu i tam...i zadnji put točeno u austriji na omv-u...nakon 20-tak km,odaziv na gas,kod sam sel u neki v6 motor...i od onda ni jednom nije niš zasral auto...vozil sam ga dosta po gradu po ljeti posle...evo primjer da nemamo samo mi loše gorivo,nego da se mora dogodit i u EU slučajevi ko ove gore navedene teorije i zablude...a loše gorivo se posebno osjeti na najnovijim autima... :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #31 : 08 Prosinac, 2011, 00:46:48 »
jesu zablude jer od kad sam na cesti nije se to potvrdilo u praksi.
to kae tebi sjeban auto nema veze s gorivom,hahahahah
ja ti govorim za naše gradske benze a tebi ak nevalja moreš u njemačku tankirat skuter pa buš imal bicilindrico ditecha (il bar takav osjećaj) :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #32 : 08 Prosinac, 2011, 00:50:00 »
nije moj auto i sigurno nije sjeban...a dobro pa točite di oćete...za ove benze kaj si ti navel di točiš,ja sam rekel da ja isto tam točim,tak da nisam niš sral po njima...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #33 : 08 Prosinac, 2011, 00:51:04 »
steeef, izgleda da je i tvoj auto pokvaren  ;D

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #34 : 08 Prosinac, 2011, 00:52:25 »
nisu zablude i teorije razne,ako stručnjak potvrdi za to i to...na tv-u...al to je vjerojatno sanirano...
a što tiče osjetnosti skutera-auta na gorivo,imam osobni primjer jako dobar...novi citroen c3,kupljen u 5.mjesecu u belgiji.od mojeg strica...i tam se nalazi...i ljetos sam ga vozil za hrvatsku nazad...naime full tank je bil natočen na nekoj kao jeftinoj benzinskoj(nznm nisam ja točil),i vozim se ja laganini 110-120 po autocestama,al ako daš gasa jednostavno auto neće povuč,nema šanse,dođeš na uzbrdicu malu neće ni u četvrtoj povuć...ok,mislim si ja,pa to je samo 1.2 motor(ako se ne varam?) i natrpan je,pa nije ni čudo...al evo dođem ja na nizbrdicu,i stiščem gas do kraja,njemu brzina pada,sa 120 na 90 i to u 4.-tu sam ga moral prešaltat...i više puta tak se dogodilo...uspel sam ga naterat cca.165,ali nije dugo držal konst.brzinu...onda je točeno u njemačkoj,malo se slika popravila,ali je vjerojatno tog goriva još ostalo il kaj pa je znal malo srat tu i tam...i zadnji put točeno u austriji na omv-u...nakon 20-tak km,odaziv na gas,kod sam sel u neki v6 motor...i od onda ni jednom nije niš zasral auto...vozil sam ga dosta po gradu po ljeti posle...evo primjer da nemamo samo mi loše gorivo,nego da se mora dogodit i u EU slučajevi ko ove gore navedene teorije i zablude...a loše gorivo se posebno osjeti na najnovijim autima... :)



Po opisanom, reklo bi se da je auto dobio 40-50 konja  ;D


Ili si mozda (konacno) spustio rucnu na tocenju u Njemackoj?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #35 : 08 Prosinac, 2011, 00:53:05 »
steeef, izgleda da je i tvoj auto pokvaren  ;D

injektori si mi u kur*u il se komp sjebal kad ne raspoznaje koje gorivo je s omv koje s tifona a koje s ine  :laughing7:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #36 : 08 Prosinac, 2011, 00:53:46 »
injektori si mi u kur*u il se komp sjebal kad ne raspoznaje koje gorivo je s omv koje s tifona a koje s ine  :laughing7:

Trenutno sam u nekoj guzvi, al ak nadjes majstora koji ce to rijesit - javi, da i meni sredi

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #37 : 08 Prosinac, 2011, 00:57:18 »
Trenutno sam u nekoj guzvi, al ak nadjes majstora koji ce to rijesit - javi, da i meni sredi

prvo moram otvorit 16 tema po forumima da pitam kaj  to točno nevalja ako mi neprepoznaje gorivo i koja je greška jer ju ni dijagnostika ne prepoznaje
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #38 : 08 Prosinac, 2011, 01:01:13 »

Po opisanom, reklo bi se da je auto dobio 40-50 konja  ;D


Ili si mozda (konacno) spustio rucnu na tocenju u Njemackoj?
tak nekaj,jer je prije izgledal koda je imal 10 konja...metaforički sam se izrazil...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: A di ce sad tociti....
« Odgovori #39 : 08 Prosinac, 2011, 01:05:24 »
da ima 10 konja,metaforički bi se vozil16 na sat :)
« Zadnja izmjena: 08 Prosinac, 2011, 01:13:05 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)