Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Speedfight 2 problem sa pokazivacem goriva  (Posjeta: 1469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlos55

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: BOX(HJC) BX-1
Speedfight 2 problem sa pokazivacem goriva
« : 17 Rujan, 2017, 23:55:08 »
Vec duze vrijeme imam problema sa pokazivacem goriva na sfu.Desava se da kazaljka ljulja ili da ne prestano stoji na najvisoj tacki.Kada se pritisne bilo koja kocnica,odnosno kad zasija stop svjetlo dok se ovo pomenuto desava tada obori kazaljku na nulu i drzi dok se ne ugasi stop svjetlo tj pusti kocnica onda opet pocne da ljulja ili da dize na vrh.Cudno je sto u nekim situacijama se ovo ne desava,ali to je tipa 500m je ok pa onda opet isto i tako iznova.Plovak rezervara je provjeren,otpor se normalno mijenja,on je u redu.Takodje sam skoro uocio jos nesto kada sam se vozio nocu.Kada je na kratkom svjetlu,kada ukljucim zmigavac kratko svjetlo instrument tabla i zadnja pozicija gube na jacini svjetla kad zasija zmigavac.Kao da nije dovoljno struje za sve potrosace,dok kad prebacim na dugo onda sve normalno sija bez obzira na zmigavac.   Ima li neko ideju gdje prvo da trazim sto se tice pokazivaca goriva,ili mi ne gine da rasklopim pa redom kablove pregledaj?

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Speedfight 2 problem sa pokazivacem goriva
« Odgovori #1 : 18 Rujan, 2017, 01:42:47 »
Pola si otkrio sam... Pogledaj konektore kratko dugo svijetlo. Na dugome ako radi dobro , znaci da + od kratkoga nesto zeza.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Mlos55

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speedfight 2
  • Moja Kaciga: BOX(HJC) BX-1
Odg: Speedfight 2 problem sa pokazivacem goriva
« Odgovori #2 : 19 Rujan, 2017, 00:16:16 »
Da ali nije meni toliko bitno da rijesim ovo sa svjetlom.Mozda nisam naglasio ali evo sada da kazem,ono sto mi se desava sa pokazivacem goriva nema veze da li je dugo kratko svjetlo,kazaljka uvijek "ljulja" bez obzira koje je svjetlo.Da mi je to da rijesim jer me opasno nervira,a to za svjetla usput,ionako rijetko vozim nocu pa ne primjecujem.Mogu i postaviti snimak da vidite kako izgleda to sa kazaljkom
« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2017, 00:18:57 Mlos55 »