Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nakon Eduarda i Rakitic  (Posjeta: 2506 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Nakon Eduarda i Rakitic
« : 20 Ožujak, 2008, 18:46:47 »
Rakitic ozljeden na treningu.Kazu da je upitan za Euro.Pa jel moguce da reprezentacija izgubi jos jednog od bitnijih igraca?

http://www.schalke04.de/news_details.html?&tx_ttnews[backPid]=1&tx_ttnews[tt_news]=11614&cHash=931df16318

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #1 : 20 Ožujak, 2008, 18:50:06 »
Ipak ce igrat.Pukli samo vanjski ligamenti.ovo bi bilo previse za reprezentaciju

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #2 : 20 Ožujak, 2008, 18:51:02 »
pukla su mu dva vanjska ligamenta gležnja i na kraju nije ništa strašno i da će se vratiti laganim trenizima za dva tjedna :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #3 : 20 Ožujak, 2008, 23:37:16 »
pukla su mu dva vanjska ligamenta gležnja i na kraju nije ništa strašno i da će se vratiti laganim trenizima za dva tjedna :icon_thumright:
Daj ljudi kaj dižete paniku kao da je Rakitić neki igrač, lik je odigrao dvije-tri utakmice za Reprezentaciju u kvalifikacijama, s njim kao i bez njega!!!
Repka je ostvarila odličan rezultat bez njega, on je samo popunjavo kadar i staistiku!!!
Ovo je uvreda za Eduarda!!!!!!!!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #4 : 20 Ožujak, 2008, 23:44:21 »
pukla su mu dva vanjska ligamenta gležnja i na kraju nije ništa strašno i da će se vratiti laganim trenizima za dva tjedna :icon_thumright:
Daj ljudi kaj dižete paniku kao da je Rakitić neki igrač, lik je odigrao dvije-tri utakmice za Reprezentaciju u kvalifikacijama, s njim kao i bez njega!!!
Repka je ostvarila odličan rezultat bez njega, on je samo popunjavo kadar i staistiku!!!
Ovo je uvreda za Eduarda!!!!!!!!!!

nije uvreda nego se bojimo da se ne bi dogodilo nešto kao i eduardu :icon_thumright:

on je još mlad igrač koji ia 19 godina i on je budućnost naše repke i dobvar jeigrač što pokazuje u dresu shalckea :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #5 : 20 Ožujak, 2008, 23:59:06 »
Slažem se s tobom on je još mlad i zelen ko kivi!!!! :toothy12:
Nije Schalke Hrvatska reprezentacija!!!! :nono:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Nakon Eduarda i Rakitic
« Odgovori #6 : 22 Ožujak, 2008, 00:12:28 »
rakitić je ogromni potencijal hr nogometa. pa vidite da se već sada za njega otimaju najveći klubovi...

u budućnosti će biti nedvojbeno još bolji, a ovako mlad da ide na EURO bit će fantastično, kako za njega tako i za hrvatsku.

naime, steći će iskustvo velikog natjecanja, a ukoliko nastavi dobro radit mogao bi postati rekorder u repci i nezamjenjiva karika za koju godinu.... ;D