Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: cijene kazni u RH od lipnja 2008.  (Posjeta: 5970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #20 : 29 Svibanj, 2008, 12:51:31 »
kazne su drakonske...sto je previse previse je...treba otic zapalit zgradu Vlade kao sto su hitlerovi zapalili Reichstag!!!! ljeti najcesce izlazim motorom i pijem...normalno da necu stat jer me nemogu uvatit...a autom je druga stvar,nikad nisam pio nit cu pit...prvih tjedan dva ce sve vrvit od policije da sto vise uberu para,kako bi se zakon pokazao ucinkovit,ali brate ovi sitni prekrsaji do 500kn pa to bi trebalo u gradu sa 15000 stanovnika barem 2000 policajaca,zamisli kazna ako otvoris vrata na parkingu i ugrozis nekog u prometu,,,,ko ce to dokazat ako plavac nije vidio?!
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Metabolicc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 196
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Knin
  • Moj Skuter: Luna Vision 50
  • MojSpuh: jeb*čki
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #21 : 28 Lipanj, 2008, 23:15:18 »
Nisam nigdje nasao, pa moze li mi tko rec kolika je sad kazna za voznju bez vozacke dozvole?
to je za ljude

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #22 : 29 Lipanj, 2008, 00:30:07 »
Nisam nigdje nasao, pa moze li mi tko rec kolika je sad kazna za voznju bez vozacke dozvole?

Koliko ja znam(po novome zakonu) bez vozačke je kazna od 5 do 15tkn :angry9:

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #23 : 29 Lipanj, 2008, 12:24:59 »
Nisam nigdje nasao, pa moze li mi tko rec kolika je sad kazna za voznju bez vozacke dozvole?

Koliko ja znam(po novome zakonu) bez vozačke je kazna od 5 do 15tkn :angry9:
ili 60 dana zatvora :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #24 : 29 Lipanj, 2008, 15:15:19 »
Nisam nigdje nasao, pa moze li mi tko rec kolika je sad kazna za voznju bez vozacke dozvole?

Koliko ja znam(po novome zakonu) bez vozačke je kazna od 5 do 15tkn :angry9:
ili 60 dana zatvora :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Ako si punoljetan :laughing7:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: cijene kazni u RH od lipnja 2008.
« Odgovori #25 : 29 Lipanj, 2008, 16:14:11 »
ma daj šta je pretjerano je pretjerano -ovo graniči s kretenizmom -valjda ljudi misle da se sve riješava kaznom.nece moci.. evo neki dan me klinac neki skoro pobrao na zagrebackoj aveniji u nekom hrđavom golfu 3 krapinac neki -100 kmh slalom izmedu auta

a za kazne-pa mi i slovenci-bože mili

ljudi ce više ic u zatvore neg placat kazne
ok 0 promila za nove vozace i sve ,to stoji-pijance i jurišnike treba najstrože kažnjavat i trajno oduzet vozacku ! ..ima logike ajde ono klinac 18 godina sjedne za neki auto jaki popije malo i omota se oko stupa-svako malo u crnoj kronici.. ali brate ja vozim 150 ks pa ak ogranicenje 50 kmh ja vozim 60 ,ak je 80 ja vozim 90 ,sve poštujem ogranicenja brzine ,nikad ne pijem uvijek vezan itd pa na***** od policije radi tih 50 ks više od dopuštenog radi druih klinaca koji izginu radi jurnjave i jakih auta.. i šta sad ja kao mladi vozac do 24 god -hebe mi se za taj dio zakona.
a to kaj neki su jebeni totalni antitalenti za volan voze bez problema s policijom a refleksi i logika su im na razini mog hrčka  ::)

naši ljudi ne shvacaju da se kaznama nemože sve riješit
« Zadnja izmjena: 29 Lipanj, 2008, 16:20:24 Aleksandar »