Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stelanje pwk karba  (Posjeta: 3269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: stelanje pwk karba
« Odgovori #20 : 21 Ožujak, 2008, 22:50:50 »
hm a reko bi oko 6L normalne voznje mozda i manje, a oko 7.5 kad ga turpijam, pukla kilometar sajla pa nemogu tocno odredit potrosnju...
jos mi treba od sp 180 getriba da bi to bilo to,ovak mu je top speed 130-135 po autu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: stelanje pwk karba
« Odgovori #21 : 22 Ožujak, 2008, 03:02:37 »
manja dizna kad stavis gljivu.....

inace PWK radi par dana dobro na big bore i onda se sve poremeti.......desilo se nama u marofu nakon 1H i onda kaos.....sve kontra......

na airbox i glavna 132 i sarafic od zraka stelat i diznu koja je za krajnju znaci da ne osiromasuje smijesu ( treba znat koja je)  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: stelanje pwk karba
« Odgovori #22 : 22 Ožujak, 2008, 06:52:53 »
brniću to o čem ti pričaš nema veze,možda je tak sa ovim istoćnom kopijama PWK.....orginalni keihin PWK 28 je čuven po tome da kad se uštela radi super i manje je osjetljiv na promjene temperature od drugih karbova.......

Citat:
138 dizna bez filtera,igla na 2.zubu ler dizna 42,saraf zraka na 2.5 kruga

koja je igla gore
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: stelanje pwk karba
« Odgovori #23 : 22 Ožujak, 2008, 10:04:34 »
ma ne moze karburator biti tako cudljiv da mijenja raspolozenje... kada ga jednom nastelas to je to, osim drasticne promjene vanjske temperature i nadmorske visine...  :icon_thumright:

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: stelanje pwk karba
« Odgovori #24 : 22 Ožujak, 2008, 10:57:32 »
brniću to o čem ti pričaš nema veze,možda je tak sa ovim istoćnom kopijama PWK.....orginalni keihin PWK 28 je čuven po tome da kad se uštela radi super i manje je osjetljiv na promjene temperature od drugih karbova.......

Citat:
138 dizna bez filtera,igla na 2.zubu ler dizna 42,saraf zraka na 2.5 kruga

koja je igla gore

e care,neznam,mislim da je serijska koja dodje,narucit cu bgm set igli od 7 komada sto ce smanjit potrosnju kad se i sa iglama ustela
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9