Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....  (Posjeta: 2123 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Javljam se posto je stigao pravilnik za sezonu 2008. Kao što znate, odrzan je sastanak klubova u vezi promjene nekih tocaka u pravilniku, na njemu su sudjelovali predstavnici klubova i gospodin Mikulandra, kao direktor discipline. Posto je u to vrijeme bio jos cijeli cirkus u savezu, i nije se znalo ko pije a ko placa, bez problema su prihvacene neke izmjene. Međutim odmah nakon izbora, kada je pobijedila klika na celu sa gospodinom Rogulicem, dolazi do odbacivanja svih prijedloga predsavnika klubova. Samim time se vidi da je gospodin Mikulandra samo pijun kojim dirigira gospodin Rogulic.

Sramotno je da sezona pocinje na takav nacin, gdje se vidi da ekipa koja je izabrana, zivi od sporta....a ne za sport...

Hvala!!
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #1 : 19 Ožujak, 2008, 14:21:40 »
mislim da se trebamo fino svi ujediniti i zajedno ce nas onda poslusat..

ono sto me interesira je, imate li vi vozaci neku svoju "udrugu" koja ce zastupati vas i vase prijedloge? ili makar jedno mjesto gdje cete sastaviti svoj jedinstven prijedlog kojeg cete svi podrzati i onda vas uz nasu press podrsku nece moci ignorirati   :icon_scratch:

mislim da je krajnje vrijeme da se nadjemo na tom "sastanku" pa da za pocetak odem i ja malo tamo u savez komun.. :icon_biggrin: pardon HMS  :dontknow: vidjet i porazgovarat  :glasses9:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #2 : 19 Ožujak, 2008, 14:24:22 »
Obvezna ugradnja umanjivaća snage za 2T agregate.

Ovak nes normalan covijek nemre stavit.....al naravno baotijanac gospodina Rogulica mora bit prvi....

mislim da se trebamo fino svi ujediniti i zajedno ce nas onda poslusat..

ono sto me interesira je, imate li vi vozaci neku svoju "udrugu" koja ce zastupati vas i vase prijedloge? ili makar jedno mjesto gdje cete sastaviti svoj jedinstven prijedlog kojeg cete svi podrzati i onda vas uz nasu press podrsku nece moci ignorirati   :icon_scratch:

eladio.....gotovo nemoguce....ne slusaju nikog....
Gospodja Kragulj, bila je od strane vozaca i klubova izabrana za zamjenika direktora discipline, to joj je onemoguceno, istog casa kada je pobijedila ova sada klika, sa obrazlozenjem da nema sudacku licencu, a ona ju je polozila, samo posto savez nije radio, i nisu se izdavale licence, nije ju jos do danas dobila.....


a cuj, kad su takve namjestaljke u igri, to je jako nezgodno i bez velikog press pritiska  i jos naravno podrske iznutra  je tesko ista promjeniti  :redface:

ali to nikako ne znaci da im treba popustiti , samo trebamo ostati svi organizirani i maximalno ih usmjeravati da se napokon vise krene u normalnom smjeru
« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2008, 14:26:54 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #3 : 19 Ožujak, 2008, 14:28:24 »
neznam....iskreno se nadam da ce iduce godine ta teroristicka vladavina pasti.....jer joj nije mjesto u moto-sportu
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #4 : 19 Ožujak, 2008, 14:38:17 »
neznam....iskreno se nadam da ce iduce godine ta teroristicka vladavina pasti.....jer joj nije mjesto u moto-sportu

slazem se da nemaju sta raditi tamo oni koji ne sluze vama, publici , i ostalima , vec samo sebi....

opet ce tu biti svega, od kalendarskog nereda, preko izvrtavanja pravila, do opce lose organizacije..

stoga nama kojima je stalo ipak vise morat cemo se bolje organizirati i ustrajati u jasnim nedvosmilenim prijedlozima.. 

organizirat se treba u dva pravca:
 jedan je PRESS , a drugi je RAD SAVEZA i detaljna evidentirana kritika

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #5 : 19 Ožujak, 2008, 14:44:23 »
ma treba skupit par divljaka da ih maltretiraju na svakoj utrci.......hahahahahahah
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #6 : 19 Ožujak, 2008, 14:55:44 »
ma treba skupit par divljaka da ih maltretiraju na svakoj utrci.......hahahahahahah

dobro, onda cemo se organizirat i u trecem djelu i kupiti hrpu palica po nekim popustima na kolicinu  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO....PONOVO ZAKULISNE IGRICE SA VRHA....
« Odgovori #7 : 19 Ožujak, 2008, 14:59:22 »
ma treba skupit par divljaka da ih maltretiraju na svakoj utrci.......hahahahahahah

dobro, onda cemo se organizirat i u trecem djelu i kupiti hrpu palica po nekim popustima na kolicinu  :toothy9:
:icon_thumleft: :icon_thumleft: :icon_thumleft:
:)"""""Z I P O L I N A""""":)