Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SRV 850  (Posjeta: 25078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #40 : 09 Siječanj, 2012, 10:14:31 »
ma isti vrag samo su u nekim testovima krivo napisali KS pa sam mislio da ima neke razlike ali očito da ne :nono:
lovac u mutnom team

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #41 : 09 Siječanj, 2012, 12:36:04 »
toe sve marketing i povećanje ponude piaggio grupacije..
onaj ko preferira apriliju bu uzel SRV 850..onaj ko preferira gileru bu uzel gp 800..
kak i za svaki drugi skuter auto motor itd bez obzira na njegove mane ili prednosti nekog drugog.
mašine i ostalo su skopirani ko npr. nexus=sr max itd..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #42 : 09 Siječanj, 2012, 12:43:51 »
malo previse je tih kopija, nadam se da to nece utjecati na image tvrtke ,
a i tko zna koja je sad R&D politika maticne kuce, ocito nije kompetitivna  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #43 : 09 Siječanj, 2012, 13:42:34 »
malo previse je tih kopija, nadam se da to nece utjecati na image tvrtke ,
a i tko zna koja je sad R&D politika maticne kuce, ocito nije kompetitivna  :redface:


ni meni se ne sviđa,samo nakeljit drugu znački i boju i kao toe drugi skiter..
za agregate je razumljivo pošto je piaggio grupacija da su iste i na piaggiu i apriliji i gileri..al dizajnri su mogli se malo potrudit i složit novi skuter.
najveći pušing u cijeloj priči mi je taj sr max koi je nexus s aprilijinim znakom..baš teški promašaj i ljenost da tak velim..al dobro kae tue..
a ovo da bi se gilera gasila ko brend sumnjam..kod mene u gradu ima najviše gilera na cestama,kaj runnera 50 125 200 tak i nexusa 250 300 500.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #44 : 09 Siječanj, 2012, 15:10:06 »
ma mislio sam na Research and development ..

uvijek su talijanske marke bile nabrijane i vrlo kompetitivne pa makar bili i pod istom maticnom kucom..

ovo mi se ne cini više takvim  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #45 : 10 Siječanj, 2012, 20:00:21 »
a ovo da bi se gilera gasila ko brend sumnjam..kod mene u gradu ima najviše gilera na cestama,kaj runnera 50 125 200 tak i nexusa 250 300 500.

a ako u tvom gradu ipak ima najviše gilera onda pak sigurno se neće gasiti kao brend  :icon_biggrin:
ja sam isto čita jedan članak da bi se gilera mogla ugasiti kao brend a ostati samo aprilia i piaggo e sad je li to istina hmmm  :dontknow:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #46 : 10 Siječanj, 2012, 21:18:38 »
a ako u tvom gradu ipak ima najviše gilera onda pak sigurno se neće gasiti kao brend  :icon_biggrin:
ja sam isto čita jedan članak da bi se gilera mogla ugasiti kao brend a ostati samo aprilia i piaggo e sad je li to istina hmmm  :dontknow:
nije samo u kc tako...u većini gradova,pa čak i u zg...iako najviše ima beverlija od 200+,a ovo naniže prevladava gilera :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #47 : 10 Siječanj, 2012, 21:36:26 »
a ako u tvom gradu ipak ima najviše gilera onda pak sigurno se neće gasiti kao brend  :icon_biggrin:
ja sam isto čita jedan članak da bi se gilera mogla ugasiti kao brend a ostati samo aprilia i piaggo e sad je li to istina hmmm  :dontknow:

nemru bit samo piaggio i aprilia kad su u grupaciji još i derbi i vespa..moto guzzi
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #48 : 11 Siječanj, 2012, 13:42:11 »
nije samo u kc tako...u većini gradova,pa čak i u zg...iako najviše ima beverlija od 200+,a ovo naniže prevladava gilera :)

po Splitu to i nije slučaj ipak di su skuteri i motori 4x češća pojava od kontinentalnih krajeva zar ne  :icon_biggrin:
ovde ima skoro podjednako i aprilija i piaggia i gilera dok derbija i moto guzzia ima dosta manje..
moji imaju gori stan u zagrebu i gori mi je viditi skuter skoro pa egzotika jer razumljivo radi klime to i nije najomiljenije prijevozno sredstvo  :dontknow:

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #49 : 11 Siječanj, 2012, 13:47:08 »
krivo gledaš očito...ja dok sam u zg na svakom semaforu 5 skutera stoji...i onda ih sve operem hehe...
al rekel bi da ljudi nekak u gileru najviše vjeruju...jer čovjeku koji nikad nije vozil skuter,dok mu kažeš riječ skuter,on pomisli na gileru...
i onda se budu pravili pametni i pričali kak je gilera najbolji skuter ovo ono...a nikad sjeli na njega...evo to je jedan razlog zkj ljudi pretežno kupuju gilere,pogotovo do 200 cm3... ima istine u tome, jer je to ipak sve piaggio grupacija...i više manje isti motori, izuzet aprilije ranijih modela...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #50 : 11 Siječanj, 2012, 14:52:36 »
štos je u tome da ni nema neku konkurenciju gilera runner u tom dijelu 125 200cc kaj se tiče skutera u pravom smislu riječi,pogotovo od kak se ne proizvode 2t mice tipa sr bb i dragster..ostali su svi veći i glomazniji tj maxi skuteri..
a ovo da po zg nema skutera il po drugim gradovima je malo smiješno..
po koprivnici su ih pune ceste tokom sezone,pogotovo sad još kak ima sve više kineza.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #51 : 11 Siječanj, 2012, 16:28:55 »
slazem se sa stefa  :icon_biggrin:
runner nema konkurenciju u taj segment mala sasija-velika masina  :toothy3:
htio sam da odustanem kupnje vxr-a posto nisam mogao da nadjem i trazio druge alternative i jedino sto je ispalo da gledam bio Yamaha Maxster ali taj je vise rijedak nego vxr i mislim da vise ne se proizvodi ili ima neki drugi sledbenik  :)
Ali eto imao sam srece i nasao sam jedan jedva  ;D
u moj grad ima samo 2 vxr-a,jedan 180cc i drugi 200cc t.e moj :laughing7:

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #52 : 11 Siječanj, 2012, 17:00:10 »
Od 4t skutera manjih proporcija Derbi Gp 1,ostalo sve kurcine!!!
Ima izgled,masina kao i na svim ostalim skuterima nista posebno.
 :icon_thumright:

o malo vecim kubikazama vec bi se dalo raspravljati.

O masinama tj. skuterima od 850 ccm nemam sta reci osim preseravanje.
Preskupi su a ne dobijes nista posebno u njima,eventualno BMW ili Yamaha T-max imaju ono nesta!!!
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #53 : 11 Siječanj, 2012, 17:06:30 »
inače derbi je dost veći od vxra,duži pun k i dost veći međuosovinski razmak,malo manji od nexa jedino nije onak glomazan.
mašina je provjerena,quasar i toe to.
da sam kupoval skuter u komadu onda bi to bil derbi definitivno..ili dragster 125 swapan na 250 i.e.
ostalo ni ne gledam.čon klasa me ne zanima i sve grdoba do grdobe.
skuter je gradsko prometalo,male dimenzije okretnost i startnost.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #54 : 11 Siječanj, 2012, 17:27:44 »
krivo gledaš očito...ja dok sam u zg na svakom semaforu 5 skutera stoji...i onda ih sve operem hehe...
al rekel bi da ljudi nekak u gileru najviše vjeruju...jer čovjeku koji nikad nije vozil skuter,dok mu kažeš riječ skuter,on pomisli na gileru...
i onda se budu pravili pametni i pričali kak je gilera najbolji skuter ovo ono...a nikad sjeli na njega...evo to je jedan razlog zkj ljudi pretežno kupuju gilere,pogotovo do 200 cm3... ima istine u tome, jer je to ipak sve piaggio grupacija...i više manje isti motori, izuzet aprilije ranijih modela...

gledaj jednu stvar....ja nisam napisa da skutera po zagrebu i kontinentalno  sl. gradovima nema nego da ih je proporcionalno manje nego recimo po dalmatinskim gradovima !???
ja osobno da živim u zagrebu nebi ama baš NIKAD kupio skuter a ako i bi tada to nebi bio onaj od 50 cca,zašto ??
iz jednostavnog razloga jer skuter gori možeš voziti maximalno 3 miseca u godini dok se ovde vozaju skoro i cilu godinu jer razlika u temperaturi je ogromna,ovde je zimi +12 a kod vas -12 i to su skoro dva svita po tom pitanju   !!!!!
meni osobno je smišno i viditi 50 cca po zagrebu jer i sam grad je dosta drukčiji od recimo splita/solina/stobreča di su dosta i manje ulice di se taj skuter puno bolje iskoristi zar ne !???
btw.što se tiče gilere i koliko ona vridi meni je najbolji pokazatelj čovik koji radi u tom salonu i on kaže da najbolji omjer uloženo/dobiveno imaju aprilia i piaggio dok gilera ne vridi baš tolike novce jer im je 80% dijelova indentično !!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #55 : 11 Siječanj, 2012, 18:55:09 »
nznm za koje ti gradove čitaš vremenske prognoze,ali ja se svakodnevno vozim sa skuterom po kontinentalnoj klimi...a sad da je -12 onda se nebi bome vozio... 5 ccm aprilia gilera piaggio derbi isti racku :)
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #56 : 11 Siječanj, 2012, 19:27:55 »
nznm za koje ti gradove čitaš vremenske prognoze,ali ja se svakodnevno vozim sa skuterom po kontinentalnoj klimi...a sad da je -12 onda se nebi bome vozio... 5 ccm aprilia gilera piaggio derbi isti racku :)

ok da nebi u romane istu i to indentično isto klimu imaju koprivnica ili jedan zagreb sa splitom  :icon_biggrin:
e sad koga tješiš s tim nemam pojma !??
što se ove tvoje rečenice 5 ccm aprilia gilera piaggio derbi isti racku nisam ama baš ništa razumio  ??? ali opet tvrdim sa je to manje više isti qur...za različite novce  :icon_biggrin:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #57 : 11 Siječanj, 2012, 21:40:56 »
moreš se vozit minimalno 6 mjeseci u godini..ja sam se vozil kolko god se dalo i dok nije temp u minusu.
gužve po zg i ostalim gradovima,najbolje da se s autom jebavaš i po vručinama,haha
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #58 : 11 Siječanj, 2012, 21:48:01 »
od skutera do 50 cm3 aprilia,gilera,piaggio,derbi to je sve isti k..ac... :)
al nznm zašto ti misliš da je tolko loše za vozit se u ovo vrijeme, u kontinentalnoj hrvatskoj? :dontknow:
živim u kc,pa vidim da se puno ljudi vozi sa skuterom...danas ispred kauflanda bilo jedno 3-4 bautiana,i nrg...
a u zg studiram,te se i tamo vozim sa skuterom, i nema boljeg prijevoznog sredstva... :nono:
i stalno viđam u ovo doba motoriste... bitno da nije cesta zaleđena... :toothy3:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline POLIČ

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPLIT
  • Moj Skuter: APRILIA SPORT-CITY
  • Moja Kaciga: Nolan
Odg: Aprilia SRV 850
« Odgovori #59 : 11 Siječanj, 2012, 22:21:53 »
moreš se vozit minimalno 6 mjeseci u godini..ja sam se vozil kolko god se dalo i dok nije temp u minusu.
gužve po zg i ostalim gradovima,najbolje da se s autom jebavaš i po vručinama,haha

gledaj nemožeš ti sad mene ovde uvjeriti da je skuter jednako upotrebljiv po splitu ko i po zagrebu,meni osobno je ovo smišno čitati  :icon_biggrin:

živim u kc,pa vidim da se puno ljudi vozi sa skuterom...danas ispred kauflanda bilo jedno 3-4 bautiana,i nrg...
a u zg studiram,te se i tamo vozim sa skuterom, i nema boljeg prijevoznog sredstva... :nono:
i stalno viđam u ovo doba motoriste... bitno da nije cesta zaleđena... :toothy3:

gledaj jedno su motoristi i njihov 600/1200 cca i >>>reklamiranje<<po meni je idiotski viditi skuter po magli i ledu da se voza a to je kod vas gori 7 miseci kroz godinu i tu nema rasprave i diskusije.pa nemojte da zovem vakulu hahhaha.....
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj, 2012, 22:25:36 POLIČ »