Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prituzba na stefa  (Posjeta: 12897 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #60 : 23 Prosinac, 2011, 14:51:16 »
naravno, bez zajebancije ne ide nikako ali ova forumska balavurdija ne zna do kuda može ići!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #61 : 23 Prosinac, 2011, 15:17:40 »
roberte nemoj se pravit glup

zna se kad se prostaci i prema kome
benjamina sokola sprda doslovno cijeli forum pa nitko nista ne poduzima
da ne spominjem to da covjek ne zna pisati, daje primjer onoj djeci koja citaju
to sto on pise nebuloze i siri dezinformacije je sigurno gore od toga da ja njega j**** u glavu
ono isto necu spomenut da si bannao mene s razlogom ali njega koji je poceo spominjat neke osjetljive stvari si ostavio na miru

i da, pa stari moj ne mozes ti sebe usporedjivat s ovom balavurdijom kad imas 35+
ne moze dijete gledat na stvari kao ti pa tako da bi tvoja stroza pravila napravila kaos

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #62 : 23 Prosinac, 2011, 15:55:52 »
naravno, bez zajebancije ne ide nikako ali ova forumska balavurdija ne zna do kuda može ići!

Oprosti, ali to je tvoj posel, modernatori su tu da tu granicu ljepo označe.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #63 : 23 Prosinac, 2011, 16:31:37 »
molio bih eladia samo da kad procita iznese svoj stav i da onda temu zakljuca jer ce pocet prepiranja sto nema smisla

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #64 : 23 Prosinac, 2011, 16:36:30 »
@ cameo,na tvoj post sam odgovoril na tvom nivou.
ako mi eladio veli koi je gazda da se njemu nemoram opradavat onda se bome nemoram ni tebi ni nikom drugom.
ali da ponovim;
to kaj si ti napisal da je ko babina pička nema veze s temom..obrisal sam pa si napisal opet i opet..obrisal sam sve daljnje rasprave,moje i tvoje i s njima ćosin komentar,slučajno.
onda si ti počel srat da se kurčim jer sam mod pa brišem kaj mi nepaše,na to sam rekel da jesam mod i da ak niš drugo morem obrisat komentare tipa tvoje(babina pička itd) koi nezanimaju ni mene ni one koi čitaju teme i koi su protiv pravila koja ti sa svakim postom namjerno kršiš..
mislim neznam ja ko je tu u krivu,ti koi si pisal prostačke i nekulturne komentare protiv pravila ili ja koi sam to čistil i sklonil kak nalažu pravila.
al ok,sad budemo onda bolje gledali na sitnice i svako prekršeno pravilo bude sankcionirano.

Oprosti, ali to je tvoj posel, modernatori su tu da tu granicu ljepo označe.

granica je ljepo označena i određena pravilima vlasnika foruma,moderatori su tu da ta pravila održavaju i da forum bude u skladu s pravilima.
da ih čitate i držite se istih,mi moderatori nebi imali posla nit bi ikog trebalo bannat,opominjat itd..
kak se veli,kak si napraviš tak ti bude.

in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #65 : 23 Prosinac, 2011, 16:50:57 »
Ljudi su ko ovce unutar el. pastira koji nije uključen ak očeš tak. Kad nema struje ne jebe ih i idu prek(makar se zna granica), a kad pustiš struju pa se stresu kad ju pređu onda je to to, i drugi put nejde prek(neko vrijeme).

Tak i modernatori, znam da se znaju pravila i da tupite da ih treba čitati, ali to se ne čita jel zbog nekulture ili ljenosti nije bitno u ovom slučaju. Tu ste vi koji to trebaju sankcionirati i poslati objašnjenje zbog čega i kak. E kad se to napravi onda ti ostane za drugi put...ak si uporan dolazi i drugi bann, i tak dalje. Onda se zapamti.

Ak ti veliš da se znaju pravila i to je to...to je niš...zna se da se kroz naselje nesmeš vozit prek 50km/h pa se ljudi voziju dok ne plate kaznu, onda je mir.

Ak si modernator delaj dosljedno sebe svoj posel i to je to... Ali razlog banna bi trebal biti upućen bannanoj osobi...jer i ja sam ga dobil od tebe a da nisam znal zake i kak...pošto drugi nisu dobili a nit su modovi nit sam napravil drukčije od njih...to mi je jedino upalo u oko. Inače ok, nije mi prvi a hvala Bogu nebu ni zadnji.

Samo mora svak delat svoj posel objektivno i dosljedno inače nastaju takve teme...cameosb nije 100% u pravu za sve kaj je rekel, ali malo dima ima nemrem ni ja reči da nema, sorry :icon_thumright:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #66 : 23 Prosinac, 2011, 17:08:42 »
prema tome bi ja trebal cijeli dan sedet i tipkat upozorenja manje više jednoj te istoj ekipi?
ako je strogo zabranjeno komentiranje u dobrim i lošim trgovcima onima koi nemaju veze sa temom,kazna je bann.
tam nisu bitna mišljenja i savjeti nego da se konkretna stvar rješi između koga je i nastala.
ponavljam,piše u pravilima da je strogo zabranjeno komentiranje,tak da si bann dobil zasluženo ko i svako kog sam bannal do sad.
dok sam to ja napravil dobil sam bann bez upozorenja i ičeg,pisat nisam mogel i na naslovnici mi je pisalo samo da sam bannan zbog spamma na tržnici.
kaj bi ja trebal sjedit za kompom pol dana i pisat upozorenja više manje istoj ekipi i brisat postove?pa kaj smo mi smetlari nečiji?
napravim to jednom ili 2 put,poslje se više nemamo kaj objašnjavat..
ili dok upozorim na pm pa se počnu bahatit i vrijeđat?s takvim više nema ni razgovora ni upozorenja.
čast iznimkama koje se ispričaju i od njih više ni nedoživim da moram opominjat.
tak i za oglase nedavno..piše fino da cijena mora bit istaknuta za svaki dio,on mi napiše jednu cijenu..upozorim ga i onda mi se bahati da sam čorav i da ima cijene.
popis dijelova ima al cijena nema..
ili isto jedan,napravi oglas posebno za centralni feder,posebno za rolice posebno za federe kvačila a sve dijelove za istu mašinu..bumpa oglase i onda njegova cijela strana.i onda se takav dojde bunit također za bann zbog spamma u dobrim i loši trgovcima jer je komentiral tam di nesmije jer nema veze s temom..
toe samo par stvari a svakodnevno ih se događa više.
« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 17:10:28 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #67 : 23 Prosinac, 2011, 17:22:45 »
Vjerujem da nije lako, i da bi zbilja trebal cijeli dan biti na kompu da takvima sve objasniš(a to bi bilo van svake pameti)...ali zato velim da kad bi dal bann i odmah navel razlog recimo "spamm na tržnici" ili "nepravilan oglas" itd... čisto da se zna zakaj.

Ja sam navel i svoj razlog, nit sam se bunil nit sam kaj rekel jer znam da sam nekaj krivog napravil, ali da sam barem dobil nekakav feedback sa navedenim citatom. Pa da sam miran...recimo nekome ko konstatno radi glupost bi to bilo od pomoći..

Zbilja ne znam kak to ide, ali reda treba biti onda u svim hierarhijama foruma od gore prema dole :icon_thumright: Nemam niš protiv ijednog moda ovog foruma, kolko sam tu bolji ste(normalniji) i više toga tolerirate neg na recimo pcekspertu(i drugim) na kojem ima 5x više članova ali nema veze.

Ja sam također za više bannova ali da se zna zakaj i kak, samo to...jer ima dosta onakvih ko onaj hawk ili kak se lik zove :laughing7: :laughing7: :laughing7:

 :cya: :odlicno:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #68 : 23 Prosinac, 2011, 17:35:52 »
sigurno ti je pisalo crvenim slovima nekaj tipa 'spamm u rubrici dobri i loši trgovci'
uglavnom ti si naučil odma iz prve kad ne ponavljaš iste greške ;)
meni je izuzetno drago da sam te vratio na pravi put  i odvikao od mračne strane foruma :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #69 : 23 Prosinac, 2011, 17:44:30 »
evo, procitao prve 2 stranice, pa ste lokali temu, pa sad vidim opet aktivna, ali mi se neda citati  samo par zadnjih komentara...
prvo u vezi bibera.... ja osobno se sprdam, a ne podjebajem , nit sam ikad nekome nesto lose rekao u smislu, samo neodredjena zajebancija... to i daje car nekad, ipak je offtopic...
drugo... stef je posve u pravu , vidio sam neke komentare ,ali mi se nije dalo slati modovima da provjere... nisam imao volje....
robert je meni 2 banna uvalio... neznam vise ni zbog cega , ali bez ikakve ljutnje prema njemu, jer je ok, samo hocu reci da on sa krizom srednjih godina ne gleda stvar kao maldjahni pastusi (mustangi)  :laughing7: :laughing7:

dalje, neke teme su stvarno za brisanje, ( neda mi se pisati koje), ali svejedno fali zajebancije bez sankcija, tj da bude kao 2009 godine npr... zajebancija, i najvise ekipe je bilo... danas samo klinci koji pisu gluposti i nitko ne zeli pomoci.. meni se osobno nekad neda pisati cim vidim tko je autor teme, procitam, dam savjet, pocne pametovati.. i onda nemam volje dalje pomagati...


steff vidis da nisam spammer ili kako si vec ono rekao, neki geek izraz  :laughing6: :laughing6:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #70 : 23 Prosinac, 2011, 17:59:12 »


steff vidis da nisam spammer ili kako si vec ono rekao, neki geek izraz  :laughing6: :laughing6:

troll?moram vas tu i tam opomenut da neodete predaleko :)
sve je to dobronamjerno,nekad i u zaebavanju  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #71 : 23 Prosinac, 2011, 18:26:54 »
pomognem kad god mogu, jer su i neki pomogli meni, ali mora se nekada prcnuti ili okrenuti na zajebanciju, cisto da se malo pokrene razgovor  :happy8:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #72 : 23 Prosinac, 2011, 19:23:48 »
necu ni citat ostale postove, dosao sam do ovoga: to sto sam ja napisao da je ko babina pi*ka nema veze s temom?
oprosti molim te stef ali komentar: FELGA JE KO BABINA PIČKA, ima i te kakve veze s temom, osim ako ti nisi mislio da je neke druge babe spominjem

to je moja kultura i moje razmisljanje i imam jebeno pravo da ti se i poserem na vxr ako hocu, a ti si tu da procitas i da primis to kako hoces, zao mi je sto mislis da mozes dobivati samo pozitivne komentare

digao si mi tlak sad bezveze, shvati vec jednoom da ja mislim da je ta felga stajala ko babina pička i UPRAVO TAKO
KULTURU MI NE SPOMINJI jer to nije tvoja stvar i na ovom forumu ima psovanja i svega, ali zamisli ti u svojoj temi nedaš
hoces mi uskratit slobodu izrazavanja pa te bum tužil još građanskom parnicom

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #73 : 23 Prosinac, 2011, 19:48:28 »
svaki takav komentar imam potpuno pravo izbrisat i definitivno nebude ni jedan takav ni pozitivan ni negativan ostal nigdi ako naiđem na njega..komentirali su i drugi al na normalan način.
mene i ostale babina pička ne zanima nit je tome mjesto na forumu.
svoju nekulturu komplekse i frustracije moreš ispoljavat doma,na javnom mjestu se mora znat osnovna kultura vladanja i ponašanja.

imaš pravo na slobodu izražavanja samo ako ta sloboda ne krši prava i slobode drugog pojedinca..osnove moralnih vrijednosti su to koje ti nemaš..
i u mojoj temi a ni nikojoj drugoj nebude takvih slobodnih komentara moreš se ti postavit na glavu,pisat pritužbe i pismeno ustavnom sudu ako treba.
tvoji komentari su mi nebitni,pogotovo takvog tipa i nemoram to čitat.
da si napisal nekaj tipa; mislim da je felga prevelika ili ne sviđa mi se felga,ok i nikom nikaj..
jedino pravo koje imaš je posrat se na svoj skuter,da bi ga imal...moje stvari ni pogledat,ni pinut.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #74 : 23 Prosinac, 2011, 19:51:35 »
svaki takav komentar imam potpuno pravo izbrisat i definitivno nebude ni jedan takav ni pozitivan ni negativan ostal nigdi ako naiđem na njega..komentirali su i drugi al na normalan način.
mene i ostale babina pička ne zanima nit je tome mjesto na forumu.
svoju nekulturu komplekse i frustracije moreš ispoljavat doma,na javnom mjestu se mora znat osnovna kultura vladanja i ponašanja.

imaš pravo na slobodu izražavanja samo ako ta sloboda ne krši prava i slobode drugog pojedinca..osnove moralnih vrijednosti su to koje ti nemaš..
i u mojoj temi a ni nikojoj drugoj nebude takvih slobodnih komentara moreš se ti postavit na glavu,pisat pritužbe i pismeno ustavnom sudu ako treba.
tvoji komentari su mi nebitni,pogotovo takvog tipa i nemoram to čitat.
da si napisal nekaj tipa; mislim da je felga prevelika ili ne sviđa mi se felga,ok i nikom nikaj..
jedino pravo koje imaš je posrat se na svoj skuter,da bi ga imal...moje stvari ni pogledat,ni pinut.

PAUVAR  :headbang:


Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #75 : 23 Prosinac, 2011, 20:57:56 »
štef nemoj se više obazirati ni na koga... boli te kar brate... radi svoj poso i briga te  :headbang:

štef je ko oklopno vozilo po splitu zapamtite to... boli ga kur... ne možete mu ništa... čovjek pošteno radi svoj posao i svaka mu čast

štef  :notworthy: :headbang:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #76 : 23 Prosinac, 2011, 21:41:11 »
stef, to sto ti govoris pljunem na to jer ti prvi ne postivas ono sto kazes

ne znam u sta ti godine, MOD POWER YEAH
vidim da ce ostat ovako kako je i doci ce jos vise djecicea sve manje normalnih
sad moze jedan trajni da ne citam sta idioti pisu

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #77 : 23 Prosinac, 2011, 21:42:09 »
štef nemoj se više obazirati ni na koga... boli te kar brate... radi svoj poso i briga te  :headbang:

štef je ko oklopno vozilo po splitu zapamtite to... boli ga kur... ne možete mu ništa... čovjek pošteno radi svoj posao i svaka mu čast

štef  :notworthy: :headbang:

anto vire ti pertle

Offline moto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 247
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SARAJEVO
  • Moj Skuter: nemam jos
  • Moja Kaciga: nemam jos
  • MojSetup: POTPIS NA OVO GORE
  • MojSpuh: POTPIS NA OVO GORE
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #78 : 23 Prosinac, 2011, 21:49:51 »
Steef uz tebe smo   :icon_thumright: :icon_thumright: jer dobro obavljas posao

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #79 : 23 Prosinac, 2011, 23:16:08 »




Smisao moderiranja
Moderator je superbiće koje je zaduženo za red, sklad i sreću na podforumu koji moderira. Moderatori daju duh i ton svojim podforumima i trebaju biti među najistaknutijim članovima.
Funkcije su dvojake – kreativne i higijeničarske.




Represija
Ne uvlačiti se u sukobe i nastojati uvijek biti "iznad" i hladne glave. Represiju koristiti samo kad je nužno. Iskustvo je pokazalo da represija na forumu nema većeg učinka i ne isplati ju se trajno koristiti. Od represije mnogo je učinkovitija ljubazna riječ. Ako na nju nema odziva onda ignoriranje. Kao s djecom, ne možeš ih stalno mlatiti, moraš pokazat i ljubav.


Moderator ne smije
Moderator se ne smije s pozicija sile razgovarati s forumašima, ne smije prijetiti već treba upozoriti.
Moderatori ne smiju prenositi ono o čemu se govori na ovim zatvorenim forumima za Moderatore i ta obaveza vrijedi i nakon eventualnog prestanka statusa moderatora.
Moderatori ne smiju psovati i vrijeđati druge moderatore. Svoje eventualne razmirice nikako ne smiju rješavati na otvorenim forumima, već ovdje ili najbolje preko PM-a. Ali isključivo argumentirano, bez vrijeđanja.

Moderator treba
Moderator treba dva puta upozoriti forumaša koji ne poštuje pravila foruma. Nakon dva upozorenja može tražiti težu sankciju – privremeni ban nicka max 2 dana.
Moderator bi se prema forumašima trebao uvijek odnositi pristojno i nikad se ne dati uvući u svađe i vrijeđanje.

 


tako je,ja sam u tvoim temama i za runner i za sr pisal da su ko babina pička.,nisam ti htel pomoći,nisam ti htel odgovorit na pitanja u vezi skutera nego sam te sral i pljuval jelda?  :icon_thumright:
neda mi se fakat više raspravljat,reci kaj oćeš misli kaj oćeš,nije mi bitno nit oći imat kontakta s nekim ko se ovak ponaša..
i još jedno,ti mi govoriš nekaj za godine,pogledaj prvo sebe gori si od đastina biberovskog.
pozdravi doma babu i njenu pič.. i ljep pozdrav  :icon_thumright:
Nisi ni ti bas bajan i sjajan  :icon_thumright:
Ne branim nikog,ali ti kao mod bi trebao da ne prozivas ostale a iz tvojih postova se vidi suprotno
« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 23:17:51 Miki-speedy-sm »