Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prituzba na stefa  (Posjeta: 12900 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #40 : 15 Studeni, 2011, 22:01:07 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,15766.0.html

svatko ima izgovor, mogao si otvoriti Mina dijelovi prijenosa, karb, dizne

ovako je u najmanju ruku ne kolegijalno da pola naslovne stranice u prodaji budu samo tvoji oglasi

nitko nije napisao da muljaš  :icon_thumright:
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #41 : 15 Studeni, 2011, 22:03:13 »
tko god je protiv stefa taj je protiv mene  :sign113:
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #42 : 15 Studeni, 2011, 22:08:19 »
ocu i ja brisat postove, prekinite spammat ili cu trazit bannove :ratatatata

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #43 : 16 Studeni, 2011, 00:24:08 »
mene se ceka, pa da zakljucim  :glasses9:

1. moderator NEMA pravo koristiti svoje ovlasti i brisati postove bezveze "jer je to njegova tema" , niti je iznad "obicnog" forumasa u bilo kakvom drugom slucaju..
tu je stvar jasna kao DAN..

2. grupni bannovi uglavnom nisu dobro rješenje, teme koje poticu na takvo rjesenje treba "sasjeci" i prebaciti u off i na taj nacin treba izbjeci silu..
ipak.. iznimka su cesti problemi i treba znati povuci crtu..  to je u biti stvar kriterija..

3. posto se spominje steeef , moj stav je u biti vec rekao "igor.sb"
Citat:
jedini razlog zast se zalite na stefa (izuzev njegove teme) je to sto on jedini radi ono sto bi i ostali moderatori trebali

znaci nema pisanja u temema dobri i losi trgovci, ako nemate ama bas nikakve veze s prozvanim clanom
nema spama u projektima
ne bi trebalo biti spama nigdje osim u offu

toleriralo se max sve svima, vidi se nasta lice projekti, primjer antina tema, koja je opet puna spama i nakon upozorenja, al to vecinu veseli, pa jebi ga, nek se deca vesele

robert je isto radio sto sad stefek radi, pa se nitko nije bunio, naviknite se

dosta vas je dobilo banova u temama losi i dobri trgovci i zbog spama u projektima, go-go runner zbog oglasa jer je bezobrazan i namjerno to radi, a sto puta je receno, i nema smisla svakog pojedinacno upozoravat
 
dobijes ban pise ti gore zasto, svaki takav ban traje min i max 48h



i da rezimiram, drzite se pravila, i forumasi i moderatori..
forumasi imaju svoja pravila , i smjesno je sto se bune a ne znaju ih citati..

moderatori isto imaju neke naputke, nisu tajna evo ih (by eladio  :laughing3:):

Smisao moderiranja
Moderator je superbiće koje je zaduženo za red, sklad i sreću na podforumu koji moderira. Moderatori daju duh i ton svojim podforumima i trebaju biti među najistaknutijim članovima.
Funkcije su dvojake – kreativne i higijeničarske.

Moderator kreator
Moderator treba otvarati zanimljive teme, podsticati posustale a potencijalno dobre teme, da usmjerava diskusiju, onemogućavati chat gdje mu nije mjesto, graditi atmosferu, animirati ljude, iznenađivati dobrim idejama.

Moderator čistač
Ima na raspolaganju sljedeće mogućnosti i ovlasti:
- editirati postove
- brisati postove
- rascjepiti temu
- prebaciti blesave teme u Otpad
- mijenjati naslove loše naslovljenih tema (više od 50% je takvih)
- pojedini moderatori imaju pravo bana nicka

Kriteriji
Subjektivna stvar, ali treba težiti da ovaj forum bude ugodno mjesto za razmjenjivanje mišljenja, iskustava, informacija i zabave. Da se okupljeni ljudi mogu civilizirano razgovarati.

Represija
Ne uvlačiti se u sukobe i nastojati uvijek biti "iznad" i hladne glave. Represiju koristiti samo kad je nužno. Iskustvo je pokazalo da represija na forumu nema većeg učinka i ne isplati ju se trajno koristiti. Od represije mnogo je učinkovitija ljubazna riječ. Ako na nju nema odziva onda ignoriranje. Kao s djecom, ne možeš ih stalno mlatiti, moraš pokazat i ljubav.

Moderator ne smije
Moderator se ne smije s pozicija sile razgovarati s forumašima, ne smije prijetiti već treba upozoriti.
Moderatori ne smiju prenositi ono o čemu se govori na ovim zatvorenim forumima za Moderatore i ta obaveza vrijedi i nakon eventualnog prestanka statusa moderatora.
Moderatori ne smiju psovati i vrijeđati druge moderatore. Svoje eventualne razmirice nikako ne smiju rješavati na otvorenim forumima, već ovdje ili najbolje preko PM-a. Ali isključivo argumentirano, bez vrijeđanja.

Moderator treba
Moderator treba dva puta upozoriti forumaša koji ne poštuje pravila foruma. Nakon dva upozorenja može tražiti težu sankciju – privremeni ban nicka max 2 dana.
Moderator bi se prema forumašima trebao uvijek odnositi pristojno i nikad se ne dati uvući u svađe i vrijeđanje.

Osnovna pravila za naslove tema
Za naslove vrijede pravila kao za naslove u novinama. Počinju velikim slovom, nema velikih slova osim kod kratica, nema bezbrojnih upitnika/uskličnika (samo jedan), točkice su uvijek tri (ili jedna). Svaki naslov tipa "Pomoć", "imam pitanje" obavezno mijenjati. Naslov treba biti informativan i sadržavati suštinu teme da se i bez otvaranja topica zna o čemu se radi. Preporučljivo je uzeti citat iz posta topic startera. U pravilu forumaši naslove drljaju kako im padne na pamet. Da moderatori mogu mijenjati naslove uneseno je i u Pravila kod registracije.


I za kraj, ovo sve ne mojte pretvrdo shvatiti , dobar moderator se postaje s vremenom i iskustvom   :laughing7:
Neki podforumi poput tuninga/stajlinga imaju strozi, a neki poput offtopic dijela imaju labaviji kriterij.. Isto kao i clanovi, ima ih s vec dugim stazom i prema njima treba imati uvjek nesto malo vise respekta.. Sve to iskusan moderator uzima u obzir. Jos bi napomenuo, bolje neki puta ne pretjerivati pogotovo s restrikcijama i banovima i sl., jer onda nema povratka, stoga ako niste sigurni u neku odluku kako ju moderirati, bolje mi javite i prepustite te neugodne stvari meni  :laughing7:


i za kraj..
nemojte ni pokusavati ove naputke upotrebljavati protiv moderatora,
konstruktivne kritike moderatora i admina i mene cu uvjek saslusati , ali gluposti necu trpiti  :glasses9:
uz treba imati na umu da im kasne place i za prosli mjesec..  :redface:
i da, jos da kazem, nije lako biti moderator pored vas koji im ni malo ne pomazete  :icon_tongue:

lokot  :happy6:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #44 : 16 Studeni, 2011, 01:42:33 »

uz treba imati na umu da im kasne place i za prosli mjesec..  :redface:

prosla dva :toothy11:
salu na stranu,posao nije lak i treba vecinu vasih postova procitatim,razmisliti i onda reagirati,a postova dnevno je toliko da to nije mala stvar,i ako je steef tu krenuo raditi reda mi se necemo mijesati,mozemo pomoci savjetomn,kritikom,prijedlogom u vezi necega...eto toliko od mene da me se ne zaboravi...

P.S. cameo iliti alen  ja neznam kako sam je ja to promijenio,al ok,dobar bio dok sam djabe slao dijelove....fala bro :hello:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #45 : 17 Prosinac, 2011, 13:47:22 »
nisam videl temu prije,hmmm..

malo da pojasnimo mada su sve rekli igor i eladio..
vidim da se bune najveći spammerni kaj nije ni čudno..korisno od njih čut niš al na sve se bune i na sve skaču...svi su jaki i glasni al na upozorenja se svi bune ko curice i opet rade isto a za to je kazna bann i neznam kaj tu nije jasno.spamm je spamm.
da su ti isti bar jednom pročitali pravila,pogotova ova za tehnički dio i tržnicu znali bi da je spamm strogo zabranjen al se itekak tolerira i pušta al do određene granice.
di bi došli modovi da svkog upozoravaju za kršenje pravila koja oni svjesno krše?
de budite realni..
dobil sam i ja bannova dok sam komentiral di nesmijem,bez upozorenja i bez opisa kolko i di traje bann,nit sam se bunil nit sam prozival efz-a zbog toga.

radim svoj posel,drugi koi bi trebali očito ne rade i zato cijela hajka..
ko god kaj pita il na pm il u temama sve fino pojasnim i pomognem kolko god znam..

@ cameo, najveći spammer mene proziva za to kaj radim svoje posel..
korisnih postova,pomoći i kolegijalnosti drugima ravna je nuli ( 0 )..opća kultura isto takva,svaki post psovanje i vrijeđanje drugog i jedan takav bude mene sad školoval?zajebi na tržnici itd..i mene si još za jebene distance za spuh j#bo 3 mjeseca da nemaš kak do pošte,a pošta ti je koju ulicu dalje kaj su mi rekli dečki iz sb..
DAJ ODRASTI ČOVJEČE!
kaj se tiče moje teme,svoju nekulturu i manjak bontona tam nemoraš ispoljavat i svaki takav prostački post bude obrisan,bilo tam i bilo gdi.spamm je zabranjen i ak druge teme su već usrane zbog tebe i tebi sličnima,moja nebude..
kaj se tiče moje felge 10 puta je prostudirana i toe gotovo.
mišljenja i savjeti onog koi nezna skinut kotač sa skutera su mi nebitni i nepotrebni,moj post u mojoj temi nema ni jedan upitnik zato jer netrebam savjete od takvih i tebi sličnima,za to pitam ljude iskusnije od sebe.
tema je da ljudi vide nešt i nauče,ne zanima ih kak izgleda babina pička,ok?
EDIT; nisam ja tebe upozoril pred bann zbog svoje teme i svoje felge nego zbog toga kaj si nastavil posovat mi u temi nakon niti sam prijetil.
@B.E.R.O. ne vidim razlog zakaj si ti najglasniji tu,al ok sad su mi jasne neke stvari.

ja budem i dalje radil svoj posel a vi se držite pravila i nema problema ;)
« Zadnja izmjena: 17 Prosinac, 2011, 13:53:56 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #46 : 22 Prosinac, 2011, 02:07:00 »
nisam videl temu prije,hmmm..

malo da pojasnimo mada su sve rekli igor i eladio..
vidim da se bune najveći spammerni kaj nije ni čudno..korisno od njih čut niš al na sve se bune i na sve skaču...svi su jaki i glasni al na upozorenja se svi bune ko curice i opet rade isto a za to je kazna bann i neznam kaj tu nije jasno.spamm je spamm.
da su ti isti bar jednom pročitali pravila,pogotova ova za tehnički dio i tržnicu znali bi da je spamm strogo zabranjen al se itekak tolerira i pušta al do određene granice.
di bi došli modovi da svkog upozoravaju za kršenje pravila koja oni svjesno krše?
de budite realni..
dobil sam i ja bannova dok sam komentiral di nesmijem,bez upozorenja i bez opisa kolko i di traje bann,nit sam se bunil nit sam prozival efz-a zbog toga.

radim svoj posel,drugi koi bi trebali očito ne rade i zato cijela hajka..
ko god kaj pita il na pm il u temama sve fino pojasnim i pomognem kolko god znam..

@ cameo, najveći spammer mene proziva za to kaj radim svoje posel..
korisnih postova,pomoći i kolegijalnosti drugima ravna je nuli ( 0 )..opća kultura isto takva,svaki post psovanje i vrijeđanje drugog i jedan takav bude mene sad školoval?zajebi na tržnici itd..i mene si još za jebene distance za spuh j#bo 3 mjeseca da nemaš kak do pošte,a pošta ti je koju ulicu dalje kaj su mi rekli dečki iz sb..
DAJ ODRASTI ČOVJEČE!
kaj se tiče moje teme,svoju nekulturu i manjak bontona tam nemoraš ispoljavat i svaki takav prostački post bude obrisan,bilo tam i bilo gdi.spamm je zabranjen i ak druge teme su već usrane zbog tebe i tebi sličnima,moja nebude..
kaj se tiče moje felge 10 puta je prostudirana i toe gotovo.
mišljenja i savjeti onog koi nezna skinut kotač sa skutera su mi nebitni i nepotrebni,moj post u mojoj temi nema ni jedan upitnik zato jer netrebam savjete od takvih i tebi sličnima,za to pitam ljude iskusnije od sebe.
tema je da ljudi vide nešt i nauče,ne zanima ih kak izgleda babina pička,ok?
EDIT; nisam ja tebe upozoril pred bann zbog svoje teme i svoje felge nego zbog toga kaj si nastavil posovat mi u temi nakon niti sam prijetil.
@B.E.R.O. ne vidim razlog zakaj si ti najglasniji tu,al ok sad su mi jasne neke stvari.

ja budem i dalje radil svoj posel a vi se držite pravila i nema problema {$default_wink_smiley}





daklem na ovaj post jer je temu zakljucao
br 1
ja ne spammam jer pisem iskljucivo u offtopicu
br2
dobio sam ban na skoro mjesec dana jer sam vrijedjao tj odgovorio na vrijedjanje banjamina sokola, on naravno nije dobio nista, , trebalo bi ga bannat jer je nepismen, ne znam tko uopce razumije sta pise..nisam ni upozoren, ali oprostit cu robiju, jer je legenda
br3
e moj stef, ja najveci spammer? pa daj stari moj pogledaj malo moje postove gdje su i kako su, prije dok sam pisao po tehnickom djelu, nikad nisam spammao, a ako ti spam nazivas ono sto pisem u OFFTOPICU vecinom onda si da ne kazem sta,i ja sam pomagao svakom, vise mi se ne pise po tom djelu i sta hoces ti, moje pravo, kao sto ne pise dosta clanova, moja kultura je na nivou sa ljudim poput igora, roberta, i takvih, oni koji me znaju tu, znaju da uvijek iskreno pisem i ne uvlacim se u guzice kao dosta njih tu, i samo cu ti reci da mi se jako puno decki javilo u inbox i podrzalo sto sam te prijavio, nisu se htjeli zajebavat s tim ali eto ja jesam, mozda ti to nesto govori, a koliko vidim slabo ih je u onoj temi protiv mene, znas kad nekom prospes istinu u lice vecinom ne bude dobro
br4
KAJ se tice tvoje teme to necu ni komentirat jer se opet dosta njih bunilo sto si brisao bezveze, ponasas se kao dijete, moja tema ja mod i radim sta hocu, tako da TI odrasti, ovo ti kazem s dobrom namjerom a ne iz zajebancije
br5
ne znam skinut kotac s vilice? vidis naucio sam, a vjeruje da si ti jos u bolnici kad si se rodio turpijao termogrupe i sastavljao android vxr, e moj stef, de samo razmisli sta pises..i ti si poceo negdje
br6
uopce se nemam namjeru svadjat jer mislim da si tvrdoglav tip i ne slusas nikog pa ni kad si u krivu, jbg i ja sam bik pa se ne mozes s rogatim bosti
ako za ovo dobijem ban neka bude trajni
br 7

JA SAM GLAS MNOGIH :laughing7:
eto nadam se da ces procitat i bar jednom razmislit

lijep pozdrav
« Zadnja izmjena: 22 Prosinac, 2011, 02:13:18 cameosb »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #47 : 22 Prosinac, 2011, 10:13:19 »
da radim nekaj krivo eladio bi reagiral..jedino njemu odgovaram za svoje postupke na forumu.
trebal bi onda cut kaj su rekli ti ljudi na cijem si kao nivou za ovu temu i kaj su meni pisali na pm.
a u mojoj temi i svakoj drugoj dok bude spamm i odgovor koi nie po pravilima,isti bude izbrisan i clan sankcioniran.  :hello:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #48 : 22 Prosinac, 2011, 11:09:35 »
to u vezi banna na mijesec dana sam bio ja!
i nisam te bannao na mjesec dana nego na maximalno nama moderatorima dopuštenih 2 dana!
to mjesec je samo tvoja krivica jer si očito sesposoban pobrisati cookie u tvom Browseru!
 :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #49 : 23 Prosinac, 2011, 09:20:25 »
otvoriti cu ovu temu (nakon sto sam je procistio od smeca od uvijek istih tupavaca),

razlog: evo zelim cuti od camea njegove prijedloge kako bi "on to rjesavao"
zelim konstruktivne i jasne prijedloge, kad vec imas volje raspravljati, potrudi se rezimirati problem i dati rjesenja..
bez niskih prepucavanja molim..

zahvaljujem  :)



Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #50 : 23 Prosinac, 2011, 10:47:34 »
Nisam se htio mješati ali..........
Štef je prije svega dobar,smiren i tolerantan moderator i budite sretni da imate njega jer bi mnogi drugi bili stroži i ispljuskali bi vas za puno manje gluposti.,sa razlogom.
Btw, pročitajte pravila i njih se držite a Štefa ne prozivajte za budalaštine u koje ste se sami uvukli zbog vlastite bahatosti i forumske nekulture.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #51 : 23 Prosinac, 2011, 12:00:51 »
Nisam se htio mješati ali..........
Štef je prije svega dobar,smiren i tolerantan moderator i budite sretni da imate njega jer bi mnogi drugi bili stroži i ispljuskali bi vas za puno manje gluposti.,sa razlogom.
Btw, pročitajte pravila i njih se držite a Štefa ne prozivajte za budalaštine u koje ste se sami uvukli zbog vlastite bahatosti i forumske nekulture.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #52 : 23 Prosinac, 2011, 12:09:59 »
dokle će te više otključavati i zaključavati temu u stefu??
dečko je se dokazao da je uredan, pošten i da obavlja svoj moderatorski posao odlično...
čast izuzecima ali većina vas nešto seere i buni se a i ne znaju kako je nadzirati brdo tema i držati ih donekle urednim i čistim i brisati vaša kako bi šešelj iz haga rekao "goovna koja izaserete)  ;D

i šta štefu i ostalim moderatorima to treba? da bez veze sat-dva dnevno gledaju po forumu i brišu gluposti?? i sve to za džabe...

i onda se bunite kad popusite ban a niste upravu... vrijeđate, psujete, prijetite, tra-la-la... i onda se pitate zašto ban? pa eto zašto JA osobno i drugi članovi ne dobijemo ban?? ajd se to malo pitajte...

ćao, pusa, bok...

štef rullez  :headbang:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #53 : 23 Prosinac, 2011, 12:18:01 »
Sa OLD SKUL BARABOM ( štefom) nemam problema čak niti ja koji znam povremeno dosta spammati i zajbavat  :dontknow:

Lik je ok, uvijek netko nekome ne odgovara nit mu se svidjaju njegove osobine al jbg sta je tu je.

Ja s njime nemam nikakvih problema niti sam ikada imao. Budi ok i posten prema drugima, BUDI DRUG NA MS FORUMU i sve će da bude OKEEE  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2011, 13:30:50 doritos »

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #54 : 23 Prosinac, 2011, 13:04:28 »
Lik je ok, uvijek netko nekome ne odgovara nit mu se svidja njegove osobine al jbg sta je tu je.

Ja s njime nemam nikakvih problema niti sam ikada imao. Budi ok i posten prema drugima, BUDI DRUG NA MS FORUMU i sve će da bude OKEEE  :icon_biggrin:
Eto cura gore je sve rekla!!! (da ti objasnim ono cura,imas curu u avataru  ;D )
Dobar je Steeef-ek,a boze moj nitko nije savrsen!!!
 :icon_thumright: ;D ;D
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #55 : 23 Prosinac, 2011, 13:10:29 »
neznam sto je stef kome skrivio ali po meni je ful korektan mozda i korektni od drugih moderatora,oni banaju bez opomene  :toothy12: dok stef da opomenu(dobro mozda i po nekoliko puta)  :toothy11:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #56 : 23 Prosinac, 2011, 13:38:10 »
meni nije jasno zašto sad svi tu kukaju i da se tak izrazim,seru,po štefu...i meni je izbrisal par postova u njegovoj temi jer sam gluposti napisal...koje nisu imale veze s temom...izbrisal mi je oglasa kojeg sam postavil,niti minuta nije prošla,zašto?jer sam stavio link od njuškala...otvorio novi oglas,uploadal slike i gotovo...opomenul me na pm i sve pet...nit sam se bunil,cmizdril nit neznam kaj...samo radi svoj posel...gledam neke oglase,pogotovo dok sam prek moba, i onda stavljaju linkove od njuskala,i onda mi otvara po tri dana i odustanem,a ko zna možda bi kupil nekaj od toga...da se još nadovežem na štefa,kaj god sam ga pital na pm,uvijek mi je odgovoril i pomogel,također i u nekim temama...a vi svi pzdite jer vam je par postova obrisal i opomenul vas(neke nakon više opomena banal)... tolko od mene  :hello:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #57 : 23 Prosinac, 2011, 14:28:15 »
na ove komentare nekih se necu ni obazirati jer je stef dobar prema svima dok mu ne stanu i na najmanji zulj, tako je i sa mnom bio super dok nisam napisao da mu felga izgleda ko babina pi...

e tu se on nasao uvrijedjen i okrece plocu a to je prva velika greska moda, pametni ce znati tocno koja i zasto
ovaj post pisem eladiu naravno

daklem, eladio ne mozes mi reci da je sve u redu i da se JA bunim bezveze kad se u ovoj temi javilo ako ne i 10 ljudi, nisam srao protiv nijednog moda ako si skuzio
stef ne smije tako reagirati, jer bi onda SVI  mogli bit modovi i ne bi bilo uvjeta, uostalom tako nesto pise u pravilniku za moda
kako bih ja to rjesavao? jednostavno, nek ne uzima previse na k srcu i nek nije toliko osjetljiv na taj android vxr, znam ja da je tu trud i sve ali kako je on pisao milijun puta prije, projekt je tu da se komentira
napisao sam nesto prostacki, ok, upozorio me, ja sam smatrao da to mogu opet napisati, ok nek je opet obrisao
ali pobrisao je i ostalim i to nepotrebno
i na kraju jos napise da je on mod  da moze sa svojom temom sta hoce?? e tu mi je pukao film! a ti mi eladio reci jesam li u pravu
sta je on koji ku--- bolji od mene da moze a ja ne mogu, mod? ako je to zadatak i pravo moda onda ne znam cemu tvoji postovi da je ovo takav i takav forum

stef i ja smo bili sasvim ok, i onda se on jos nasao uvrijedjenim sto sam ga prijavio i umjesto da kaze kao MOD da je i on pogrijesio, ide mi se tu kurcit i vrijedjat daleko od teme
opet cu ponovit, nisam samo ja taj koji se bunio, nego ima ljudi koji se s tim nece zamarat, eto ja hocu, ide mi na onu stvar
tko ima nesta protiv mene neka kaze

i jos nesta samo mhru, tj anti
anto ti si dobar sa svima, sto je naravno nemoguce, mora bit netko da ti ne pase, tako da ti nemoj komentirat jer nisi kompetentan

dakle eladio zakljucak, prgavost i ja mogu sta hocu izbacit, malo razumijevanja za tuđa mislenja i ok

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #58 : 23 Prosinac, 2011, 14:38:03 »
e cameosb, prostačite po temama i spamata ko vrntavi i onda se čudite što jedan mod popizdi i svoju temu generalno počisti?
samo kad se sjetim moje teme oko lune ili brave na daljinski za sic od vxra! samo neki vrntavi komentari i sprdačine!
da sam ja na mjestu glavnog admina (Eladio) ja bi bio još gori! mi moderatori smo definitivno premekani! treba pravila još postrožit!

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: prituzba na stefa
« Odgovori #59 : 23 Prosinac, 2011, 14:49:43 »
e cameosb, prostačite po temama i spamata ko vrntavi i onda se čudite što jedan mod popizdi i svoju temu generalno počisti?
samo kad se sjetim moje teme oko lune ili brave na daljinski za sic od vxra! samo neki vrntavi komentari i sprdačine!
da sam ja na mjestu glavnog admina (Eladio) ja bi bio još gori! mi moderatori smo definitivno premekani! treba pravila još postrožit!

Roberte,a jel ti znas zasto postoje pravila i zakoni??!!

Da ih se krsi,i zaobilazi u velikom krugu!!!
 ;D ;D
Pa to je forum nije zatvor treba se sprdati,a boze moj uleti tu i tamo koja psovka.
Ljudi se mogu zezati samo rijetki mogu tu zajebanciju prihvatiti na svoj nacin!!!
 :icon_thumright: :icon_thumright: ;D
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!