Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc oko kacige  (Posjeta: 3897 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline caba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR150, štake GTI
Pomoc oko kacige
« : 16 Ožujak, 2008, 20:59:55 »
Bok ljudi!!!!mene bi zanimalo koja je kaciga najbolja do 2000kn i gdje bi ju mogao kupit,naravno da je u zagrebu!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #1 : 16 Ožujak, 2008, 21:34:10 »
Nitro 1200VX jebena kaciga!!!
Integralna kaciga, natjecateljska!!
Kopčanje - dupli prstenovi, najsigurnije vezanje kacige
Unutrašnjost kacige: collmax, antialergic sistem, skidajuća i periva
ECE-R22 05 STANDARD koju mora imati svaka kaciga, ACU, Gold standard, aerotech spojler, air-flow ventilacija protiv magljenja
Vizir - biraš!!!
Vjeruj mi kaciga je super kad je staviš na glavu odlična je, ima takvu školjku da na svaku glavu paše i jako je udobna!!!
Cijena je oko 2300-2400kn ali ako plačaš gotovinom dobiješ 15% popusta, što te ispadne 360 kuna manje na cijenu od 2400kn!!!
I vjeruj da takvu dobru i kvalitetnu kacigu nečeš nači jer su kod ostalih proizvođača ipak malo skuplje!!!
Dučan je MAGNETIX u ZG kod hotela Panorame, ne znam adresu - sorry!!!
Ja sam kupio kod njih kacigu za 1400 kuna i razlika između moje i te je nebo i zemlja, ali to tek vidiš i osjetiš kad staviš na glavu!!!!
To je moj savjet pa ti odluči!!!!!!!!! :icon_thumright:
 :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline DAMIR-RUNNER

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 801
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&id=1757490121
  • Mjesto: zagreb,tresnjevka
  • Moj Skuter: bio nekad
  • Moja Kaciga: n1640vn
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #2 : 17 Ožujak, 2008, 15:08:21 »
kak si ti dobil od nih kacigu tu za 1400kn?to je trakoscanska 3,kod mene tam kak se ide prema panorami sa strane placa s desne strane
Znas da Zagreb ima ludi ugled mrze te di god dodes ako velis da si purger
al' mislim da samo briju na ljubomoru digni ruke ako volis metropolu

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #3 : 17 Ožujak, 2008, 15:14:22 »
Nije on reko da je tu dobio za 1400 koju je preporucio,nego da je njegova bila skuplja i platio keshom i ispala cijena 1400 sa popustom...

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #4 : 17 Ožujak, 2008, 23:03:05 »
Kolege malo pažljivije čitajte!!!
Ja sam svoju platio 1400kn!!!A za 1200VX model koja košta 2400 kuna sa popustom od 15% na gotovinu, ispalo bi potrencijalnog kupca koji želi kupiti kacigu 2040 kuna!!! :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline caba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani? Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR150, štake GTI
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #5 : 19 Ožujak, 2008, 07:52:03 »
daj te ljudi pisite!!slj tjedan kupujem kacigu a neznam koju

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #6 : 19 Ožujak, 2008, 08:27:16 »
'ebate, to je ka da pitaš koje donje rublje ćeš kupit, bokse ili nešto drugo... :laughing7:

Sve je već rečeno X puta na ovom podforumu, koristi funkciju pretraživanja... :dontknow:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=search2;params=YWR2YW5jZWR8J3wxfCJ8YnJkfCd8NXwifHNob3dfY29tcGxldGV8J3x8InxzdWJqZWN0X29ubHl8J3x8Inxzb3J0X2RpcnwnfGRlc2N8Inxzb3J0fCd8cmVsZXZhbmNlfCJ8c2VhcmNofCd8a2FjaWdh;start=0

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?action=search2;params=YWR2YW5jZWR8J3wxfCJ8YnJkfCd8NXwifHNob3dfY29tcGxldGV8J3x8InxzdWJqZWN0X29ubHl8J3x8Inxzb3J0X2RpcnwnfGRlc2N8Inxzb3J0fCd8cmVsZXZhbmNlfCJ8c2VhcmNofCd8a2FjaWdh;start=30

Ja bi u tom cjenovnom razredu gleda Nolan N84... :frajer:

Ali, kako je već rečeno XYZ puta, izgled i sve ostalo na stranu, kaciga mora 'sjest' pravilno... :binkybaby:

Kad ljudi kupuju prvu kacigu, obično kupe preveliku... Jer je nova, mora malo teže sjedat, možda stiskat na obrazima, ali nesmi žuljat na čelu... U pravilu, pogledaj i ako stiska di ima debelu podstavu, tu će se formirat... Ako nema, neće, i mala je... A ima i ogromnih razlika u kalupima... Ja san greškom prvu kupija pogrešan, pa je broj bija XXL jer manji nije moga radi brade... Sad znan bolje, pa mi je kaciga moj broj, a to je L i sve je silo OK... :glasses9:

Kaciga se nesmi moć puno micat na glavi, a ni u ludilu se nesmi, ni pod ogromnom silom, moć skinit sa glave kad je vezana... :nono:

A sve ovo drugo je udobnost i šminka... ZAto san ja za Nolan N84... Dobra firma, pristojna kaciga, ispod 2000 kn, a ima sve šta đaku triba, vanjski sunčani polu-vizir, ala pinlock zaštita od magljenja, nastavak za ispod brade da ne puše, periva unutrašnjost... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2008, 08:35:13 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #7 : 19 Ožujak, 2008, 13:12:30 »
Slažem se s Doomsday-om, Nolan N84 :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #8 : 19 Ožujak, 2008, 13:29:27 »
Svoju Nolan N84 i dodatni tamni vizir sam prosle godine platio 1370 kuna za gotovinu.

      


Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pomoc oko kacige
« Odgovori #9 : 19 Ožujak, 2008, 13:47:57 »
Musil vam prodaje nove kacige iz propalog Ing-Karta u 50% cijene.

Primjetio sam marke LEM i MT