Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: jel se uopce zna na nasoj "sceni" da hrvati nastupali na scooter attack meetingu  (Posjeta: 4695 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
eto.. bili tamo..upozali fest ekipe... scena im je prejaka....nasa ne bu takva nikad pa ni tad...

slikice sa tog eventa is a stunt showa vidite ovdje...

http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?t=369&postdays=0&postorder=asc&&start=0

SB stunteri uvrsteni medju 15 najjačih ;)

ja lično osobno najjači na baru =)

hrvoje aka stunt 101 vise nego odlican u kombinacijama... na sljedečem meetu idemo 34x bolje spremniji i sa jačim supportom..
« Zadnja izmjena: 04 Listopad, 2006, 14:11:40 Waynder »

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
meni je to prvi glas jer ne pratim toliko tu disciplinu, ali mi je lijepo vidjeti da i tu imamo predstavnike.
malo ću vidjeti sa Eladiom pa da otvorimo podforum za stunt.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Svaka čast Waynder, slikice, istina, daju samo naslutit, kako to vama ide, ali počinje me intrigirat da se uputim na neki takav natjecateljski susret >>>reklamiranje<<   :klanjamose:
Live to ride, ride to live

Offline BAD BOY

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.indexmoto.com
  • Mjesto: ZGB
ljepo ljepo neam kaj za reč. BRAVO

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
majstore   :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Svaka čast Waynder, slikice, istina, daju samo naslutit, kako to vama ide, ali počinje me intrigirat da se uputim na neki takav natjecateljski susret >>>reklamiranje<<   :klanjamose:

e prijatelju za to ces morat cekat najave na SB-u kada bude negdje vani..kod nas toga nema... ili na grobniku pogleati treninge....  samo natjecanje na grobniku nemoj cekat jer je idiotično kolko je to kretenski organizirano...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Mogu pretpostavit... samo vjerujem, kad bi se to postavilo na rangu jednog od natjecanja evropskog prvenstva, da bi se naši potrudili...kad se zna da je neki strani delegat prisutan, koji će svoj utisak prenesti "u svijetu", mislim da bi bilo neke budućnosti tome...
Skup sport, k'o i sve ostale "grane" auto moto zabave...
Zanimanje sponzora, mogu mislit' ...
Moraš svoj skuter (ili bar, nemali broj puta, plastiku oklopa) skršit, da uvježbaš to, što znaš, da bi bio zanimljiv nekom sponzoru...
A naš narod je dorastao nogometu i tenisu... Načulo se za naše skijanje, koje nam je Janica proslavila, i tu i tamo, poneki sport, koji donesu medalje...
Za Nika Pulića su ljudi čuli, a dao bi se kladit da i oni koji znaju za njega (kao ime, da "nešto" vozi), bar 30 % ih nema pojma u kojoj disciplini autosporta je prvak...
Kako onda da očekuješ "da li se uopće zna" da ste nastupali tamo... NE ZNA SE !!! 
Osim uskog kruga ljubitelja motora i/ili skutera koji prate (pratimo) takve događaje...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Ispravi(te) me ako griješim, ali se bojim da sam (u velikoj mjeri) u pravu ...  :( :confused5: :sad1:
Live to ride, ride to live

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
nažalost, ali tako je. tamo gdje se ne vrti velika para nema ni medijskog praćenja. sin bratića moje žene je bio juniorski viceprvak europe u karateu, a za to u Hrvatskoj ne zna nitko osim najuže obitelji i kolega iz kluba. :dontknow:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
 ::)   :confused5:   :)   :)
Live to ride, ride to live

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
pa takvi smo oduvijek, cudo da se uopce formula prati kolko-tolko buduci da nema nikog naseg.
npr. rukomet,niko nikad to nije pratio, ni rijeci o tome, i cim se nesto postiglo , svi veliki obozavatelji, prati se na veliko itd..

usrano  :angry7:

ako nesto volis i zanima te, onda si u tome uvijek a ne kad je marketing u pitanju,sad je kul i popularno pa ajmo gledat. :sad3:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
podforum za stunt, naravno.. :headbang:

« Zadnja izmjena: 06 Listopad, 2006, 01:23:43 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Ima li tu tko iz ekipe koja se 2003. ja mislim skupljala na Grobniku? Ekipa i iz rijeke, i iz Zagreba itd...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
eto.. bili tamo..upozali fest ekipe... scena im je prejaka....nasa ne bu takva nikad pa ni tad...

slikice sa tog eventa is a stunt showa vidite ovdje...

http://www.stuntbase.com/forum/viewtopic.php?t=369&postdays=0&postorder=asc&&start=0

SB stunteri uvrsteni medju 15 najjačih ;)

ja lično osobno najjači na baru =)

hrvoje aka stunt 101 vise nego odlican u kombinacijama... na sljedečem meetu idemo 34x bolje spremniji i sa jačim supportom..
Nemam što reći osim WOW  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
svaka cast..

samo naprid  :glasses9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com