Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Update:Cijena ?  (Posjeta: 4091 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Update:Cijena ?
« : 15 Ožujak, 2008, 23:36:12 »
danas stavio 6 grama rolne ...narucio iz srbije,poslali postom 4 pakla rolnica i ja lijepo reko 6.1 malossi kaze imaju sve ok ...oni meni poslali 6 grama ...danas otvorio paket i vidio sta cu ne isplati se vracat...kad sam stavio na scoot ...motor se vrtio oko 9900-10100...jesul to ok obratji ?? meni se nekako cini da se mal previse vrti....jer rezonanca zx-a nije bas na tim obratjima koliko znam....a i da su 6.1 kontam to je na 6 rolnica 0.6 grama teze samo ...opet si se vrtio oko 9800-10000..??na motoru zx i multivar...a znam da svi 6.1 preporucuju sa takvim setupom?!
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2008, 17:19:45 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Rpm's?
« Odgovori #1 : 15 Ožujak, 2008, 23:47:15 »
hellboy-u se vrti do 11 000 sa zx-om i multivarom (ne znam koje rolne).. oke ti je to
preko koga si narucio??
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #2 : 16 Ožujak, 2008, 00:02:16 »
a onaj iz Moto boxa u NS ....Stevo se zove valjda ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Rpm's?
« Odgovori #3 : 16 Ožujak, 2008, 00:09:12 »
hahaha, jeste taj, sad cu malo da ih prozivam na sajmu :P

mogo si meni da kazes, ja bi ti naso i poslao odgovarajuce, nikakav prob ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #4 : 16 Ožujak, 2008, 00:29:09 »
nemoj ga prozivat ...dobar je lik uzimo sam svasta i drugima od njega dosad ...uvijek je bio fer i sve petica...mozda nisu imali tj nestalo im pa mi poslo ove 6 grama ajde nije neka velika greska 0.1 gram hehe ...nemoj prozivke jer ce mi treba opet sigurno nekda i tako :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Rpm's?
« Odgovori #5 : 16 Ožujak, 2008, 00:36:51 »
nemoj ga prozivat ...dobar je lik uzimo sam svasta i drugima od njega dosad ...uvijek je bio fer i sve petica...mozda nisu imali tj nestalo im pa mi poslo ove 6 grama ajde nije neka velika greska 0.1 gram hehe ...nemoj prozivke jer ce mi treba opet sigurno nekda i tako :D
ma zezam se.. sa njim su na standu u ovi likovi sa skuteri.org (ja tamo dobio ban zauvek) pa nisam hteo da idem, ici cu u sredu sa ortakom...ako ti sta treba odavde, samo reci opusteno ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #6 : 16 Ožujak, 2008, 03:13:47 »
hvala ali sad ne treba nista ako bude sta zatrebalo ne brini javim ti :) ...nego meni sad treba odgovor na sljedece pitanje ...uz multivar se dobije onaj kao zeljezni prsten sto ide ispred variomata skroz,na radilici tamo.Mene zanima ovo, orginalni je (uzi) ,a od multivara prsten je (siri) ... kakva je njgova uloga ??i zasto je ovaj od multivara siri ? cisto onako informativno da znam...hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rpm's?
« Odgovori #7 : 16 Ožujak, 2008, 08:25:27 »
to je plastična blokada, nju ne stavljaj..
6.0 gr je ok, past će okretaji kad prijenos malo "sjedne"..
nakon 500 km recimo..
diznu nadam se da si stavio veću..

Offline hellboy_90

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
  • 100-ti ?lan!!!!!!!;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beograd
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp RST
Odg: Rpm's?
« Odgovori #8 : 16 Ožujak, 2008, 15:29:52 »
hellboy-u se vrti do 11 000 sa zx-om i multivarom (ne znam koje rolne).. oke ti je to
preko koga si narucio??

ne ide baš do 11000... oko 10200 se vrti... samo, ne sećam se koja je gramaža rolnica u njemu... hahahaha.. :dontknow:

valjda 5,5... tako nešto...

ivane, stavi red sponge obavezno, ako ga sad nemaš.. sa zx-om i rs-om sam dobio mnoooogo bolji start... sa dvoje ga samo pipnem i idem na zadnji...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Rpm's?
« Odgovori #9 : 16 Ožujak, 2008, 15:56:47 »
hellboy-u se vrti do 11 000 sa zx-om i multivarom (ne znam koje rolne).. oke ti je to
preko koga si narucio??

ne ide baš do 11000... oko 10200 se vrti... samo, ne sećam se koja je gramaža rolnica u njemu... hahahaha.. :dontknow:

valjda 5,5... tako nešto...

ivane, stavi red sponge obavezno, ako ga sad nemaš.. sa zx-om i rs-om sam dobio mnoooogo bolji start... sa dvoje ga samo pipnem i idem na zadnji...
pa gledao sam juce, ja kad sam seo islo je do 11 ;)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #10 : 16 Ožujak, 2008, 16:10:49 »
to je plastična blokada, nju ne stavljaj..
6.0 gr je ok, past će okretaji kad prijenos malo "sjedne"..
nakon 500 km recimo..
diznu nadam se da si stavio veću..
ne,nisi me razumio...dobio sam onu plasticnu podlosku ona ide kad stavis variomat pa onda prije remena ono(to je blokada) .....nego ima dobije se i jedna zeljezna podloska i ona ide prije svega ,prije variomata tamo na radilicu pa onda variomat i ostalo....to sam procito u jednoj temi da se treba stavit..ja sam multivar davno stavio ali sam konto da je i to zeljezno blokada pa nisam to nisam ni stavljo ..a diznu sma davno stavio vecu ....hvala na odgovoru
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2008, 16:53:56 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #11 : 16 Ožujak, 2008, 16:14:16 »
hellboy-u se vrti do 11 000 sa zx-om i multivarom (ne znam koje rolne).. oke ti je to
preko koga si narucio??

ne ide baš do 11000... oko 10200 se vrti... samo, ne sećam se koja je gramaža rolnica u njemu... hahahaha.. :dontknow:

valjda 5,5... tako nešto...

ivane, stavi red sponge obavezno, ako ga sad nemaš.. sa zx-om i rs-om sam dobio mnoooogo bolji start... sa dvoje ga samo pipnem i idem na zadnji...
Imam Stage 6 Duble Layer onaj ...isto kao Red Spoonge ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rpm's?
« Odgovori #12 : 16 Ožujak, 2008, 17:46:00 »
na piaggio bloku umjesto serijske šajbice ide ona deblja iza variomata a naprijed prije matice ide tanja..
imam RS..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rpm's?
« Odgovori #13 : 16 Ožujak, 2008, 18:29:12 »
da to sam i mislio,samo sto se deblja stavlja a ona tanja naprijed sto ide prije matice je blokada i ne treba ,nego samo kad je tehnicki a kod mene tehnickog nema ,samo prvi put kad sam rego scoot tak dami nije ni potrebna ona blokada ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #14 : 18 Ožujak, 2008, 17:27:48 »
da ne otvaram novu temu pa cu ovdje ....buraz me danas zvao pa prico snjim za neke dijelove pa pito me koje su cijene da zna koliko ce mi poslat otprilike ...ovako treba mi cijena u hr ....Malossi Sport 70,Malossi E5 Gljiva,Gume Pirreli Evo 21 zadnja i Evo 22 prednja za runnera novog,Kocione Plocice Ferrodo prednje i zadnje,Radilica Neka kao Topova sto je mislim otprlike ta cijena i koliko dodje topova?? trenutno runner ima 11000 Km...zanima me kad stavim ovo sve hocel biti potrebe da stavljam odma i radilicu drugu ...ili samo da promijenim lezaje i semeringe ??i koliko su oni para i koje marke ??ako bi uzimo uzimo bi C3 lezaje jer sam vidio da ih dosta hvalite a za semeringe ?? znam da nema tolike potrebe za radilicom novom ali ako cu je npr mjenjat na 15000 Km bolje sad uzet pa sve zajedno promijenit?? i dali i koliko % je to sve jeftinije da se uzme vani negdje npr italija ili njemacka ?? eto ako nije problem nekome da mi napise cijene svih tih djelova u hr i vani koliko bi % ispalo jeftinije...hvala unaprijed
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #15 : 18 Ožujak, 2008, 17:58:49 »
malossi sport 1300kn
top performances radilica sa plavim polutkama 800kn
ferodo plocice oko 120-130 kn

semeringe .corteco
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2008, 18:03:17 charnel »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #16 : 18 Ožujak, 2008, 20:21:20 »
malossi sport 1300kn
top performances radilica sa plavim polutkama 800kn
ferodo plocice oko 120-130 kn

semeringe .corteco

a za lezaje C3 trebajul oni na ovu radilicu ?? i za ove Ferodo plocice jel paklo tj samo za zadnje 130 kuna ili i prednje i zadnje 130?i znal neko E5 koliko kosta ??gume ove Pirreli evo 21 i 22 zadnja i prednja? ajde ljudi malo zivlje :D hvala Charnel na odgovoru
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2008, 20:23:38 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #17 : 18 Ožujak, 2008, 20:28:32 »
možeš mislit kak češ dobit i prednje i zadnje pločice za 130 kn..........jedan komplet ti je toliko,E5 ti je oko 140 kn koliko se sječam......i naravno da češ stavit nove ležaje,nečeš valjda stavit stare ležaje na novu radilicu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #18 : 18 Ožujak, 2008, 20:35:38 »
malossi sport 1300kn
top performances radilica sa plavim polutkama 800kn
ferodo plocice oko 120-130 kn

semeringe .corteco

a za lezaje C3 trebajul oni na ovu radilicu ?? i za ove Ferodo plocice jel paklo tj samo za zadnje 130 kuna ili i prednje i zadnje 130?i znal neko E5 koliko kosta ??gume ove Pirreli evo 21 i 22 zadnja i prednja? ajde ljudi malo zivlje :D hvala Charnel na odgovoru

te cijene znan jer sam te stvari nedavno kupio samo sta sam plocice uzeo malossi mhr, koje su malo skuplje, (oko 300kn, prednje i zadnje), ovo ostalo ne znam cijene
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2008, 20:37:23 charnel »

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Update:Cijena ?
« Odgovori #19 : 18 Ožujak, 2008, 20:45:36 »
ok hvala ...cijena lezaja koliko je obadva  ?i kojih ??Malossi C3 ili ??i znal ko za gume ??...i bil mogla stara radilica na ovo sve samo da se zamjene lezaji ?? i koliko bi izdrzala ?? onako cisto radi info pitam da znam...
« Zadnja izmjena: 18 Ožujak, 2008, 20:49:40 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!