Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: karb. phbg 19 as i nema vakum? 40kn kod tokara i riješeno  (Posjeta: 2310 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
znači nema gore vakuma a gorivo neće da teče bez njega (yamaha neos) mislim da ima slobodan pad gorivo jer je rezervar iznad karb. al mislim da vakum pumpa neda da ide gorivo ak ne vuče. jel ima ko kakvo drugo riješenje već da na karb. tokar napravi šiljak?  uz ovo koliku diznu treba budući da nemogu vidit nikako? imam diznu 95 mislim da bi to bila dobra gljiva e5 i ostali setup ispod
« Zadnja izmjena: 20 Ožujak, 2008, 13:11:37 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
pogledaj malo po forumu... ja sam radio vakuum potpuno je jednostavno...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
moze ti tokar urezat pipac na karb,a na prirubnici imas izlaz za potlak,dizna je ok za ovaj setup tvoj

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
pa ubaci mali pipac u karb tamo prema prirubnici...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Nema na prirubnici nikakvog izlaza  :angry9: a znam da more tokar a potražit ću na forumu, pa treba moć ubacit pipac i karb je za pezo valjda jer mu je izlaz venturijeve cijevi utor i šelna al tu sam si istokario cijev da taman uđe i silikoniro da dihta dobro i to paše sad na minareli   :laughing7: moram još vakum sredit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Mr J Tražio sam po forumu i nemogu nać to gdje si ti pravio il tak nešta? i sam radim mješavinu to sam čuo nešta da vakum ventili zajeb... ak radiš mješavinu? imam dilemu da probušim membranu al bojim se da će ostajat bez goriva ovako kad je slobodan pad i neznam dal će curit gorivo kad skuter ne radi?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kupi pipu od tomosa i pripaši..

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Potrazi nekog ko ugradjuje autoplin i pitaj ga za cjevcicu za vakum koju montiraju na usisnu granu. To se stavlja na aute sa karburatorom. Cjevcica je dugacka 3-4 cm i ima na sebi 5 ili 6 mm navoj. Izbusi rupu na cijevi koja ti ide izmedju karburatora i cilindra i zaserafi tu cjevcicu. Mozes ju i skratit ako ti je predugacka.
Ako se neces sam gnjavit sa time onda odnesi cijev do servisera plina i zamoli ga da ti to napravi. (oznaci si gdje hoces navoj). Sami posao oko toga traje 5-10 minuta. Neznam koliko tocno cijevcica kosta ali cijena je zanemariva (par kuna).

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=3334.0 - vakuum

A sto se tice vakuum ventila mozes umjesto njega staviti pipu od tomosa ili nekog radnog stroja samo treba biti odgovarajuci FI!
Ja jos uvijek vozim na onom svom vakuum ventilu koji me zeznuo pri ovom zadnjeg meetu u ZG... sada je malo podmazan i radi kako treba, tj stalno daje gorivo ali nema nikakvih problema  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
kupio sam od tomosa al ne paše premal ulaz a većeg nema mogo bi nešta kemijat al neda mi se, mislim da ću membranu izbušit od vakum ventila
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Ipak nisam se htio zezat sa slobodnim padom jer neznam koliko bi mogo ić na zadnjem a da goriva ne nestane pa sam odnio kod tokara objasnio šta treba uradit i 40kn će uzet  :notworthy:    LOCK
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
stavi sliku kako ti je napravio  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
ja imam na dellortu  na kraju izlaza za prirubnicu jednu rupu ali je zapcepljena s nekim istokarenim cepom njega samo izvadis i stavis pipak za vakum ili jednostavno izbusis nista posebno tesko

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
gledo sam sve i svašta i nema i taj karb. mislim da je za pežo jer nema ko u minarelija da se nabije u prirubnicu već je utor i šelna i tu sam cijev istokario tak da paše na minareli
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Jesam se danas izjeb sa karb. gušio se i ostajo bez goriva nakon par 100m i mislio sam polavak pošto malo  zapinje kad u jednu stranu okreneš karb pa smo to popravljali i napravili nešta i onda opet nije htio onda sam otkrio da ne reagira na plovak kad je spustit ili dignut a ono bio začepljen onaj kanal koji dovodi gorivo u čašicu i to nije moglo se zrakom ošistit već sam žicom malo čačko i zrakom punio i očistio sam  sad radi bez beda, sutra će nadam se bit slika kako je napravio tokar. guši se malo na startu al nisam imo kad podešavat sutra ću stavit 104 diznu i podesit, mada bi se moglo sa 95 kad bi plovak digo i odvrnio smjesu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
karb. phbg 19 as i nema vakum?
« Odgovori #15 : 20 Ožujak, 2008, 13:10:03 »
stavio sam diznu 104 i ide ljepše svjećicu sam vadio i sad je svijetlo smeđa a bila je ko malo bijela (siromašna smjesa)al to je razlog šta je onda začepio dovod goriva pa ga tak dero i ostane bez goriva sad je ok mada bi diznu trebo 100 stavit,trebam stavit 4.2 valjke i crvene malossi federe da bi išo ko lud jer ima na startu malu rupu a valjci pojedeni malo... Evo malo slika mutne su al nisam vidio šta sam slikavo jer je sunce u ekran tuklo:


Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: karb. phbg 19 as i nema vakum?
« Odgovori #16 : 20 Ožujak, 2008, 14:30:55 »




Lijepo si kamencice poslikao.  ;D

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: karb. phbg 19 as i nema vakum? 40kn kod tokara i riješeno
« Odgovori #17 : 21 Ožujak, 2008, 07:05:51 »
+100 dizna,to ti negdje pušta ta hand made prirubnica defiitivno
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR