Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Longija Alien  (Posjeta: 4306 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miso227

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • Dali se svječica zavrne do kraja??
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: LONGIJA ALIEN 70ccm Maxtuned racing variomat 17,5 karb 85 dizna AirBox Malossi Redsponge Polini usis bjela centrala crveni federi kvacila
  • Moja Kaciga: Lidl majka
  • MojSetup: od 70ccm ( BIBICARD)
  • MojSpuh: Bullet (copy Tecnigas Next R)
Longija Alien
« : 31 Listopad, 2011, 20:56:11 »
Evo da pokazem kako moj Alien ide, Na njega sam stavio Kit 70ccm kupljen na Njuskalu, super zadovoljan za tu lovu, mogu samo preporuciti, presao sam ok tisucinku km, i sve  :icon_thumright:,
karburator je 17,5 dizna 95, airbox preraden, moram jos stavti redsponge, role su 4g pogodio od prve, prjenos je original, ali na proljece imam u planu sve da promijenim, mislim da me sada malo pati centralni, pa mi zbog toga padaju obrtaji!

evo par slika i video!


[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 31 Listopad, 2011, 20:59:18 miso227 »

Offline miso227

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • Dali se svječica zavrne do kraja??
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: LONGIJA ALIEN 70ccm Maxtuned racing variomat 17,5 karb 85 dizna AirBox Malossi Redsponge Polini usis bjela centrala crveni federi kvacila
  • Moja Kaciga: Lidl majka
  • MojSetup: od 70ccm ( BIBICARD)
  • MojSpuh: Bullet (copy Tecnigas Next R)

Offline miso227

  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • Dali se svječica zavrne do kraja??
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: LONGIJA ALIEN 70ccm Maxtuned racing variomat 17,5 karb 85 dizna AirBox Malossi Redsponge Polini usis bjela centrala crveni federi kvacila
  • Moja Kaciga: Lidl majka
  • MojSetup: od 70ccm ( BIBICARD)
  • MojSpuh: Bullet (copy Tecnigas Next R)
Odg: Longija Alien
« Odgovori #2 : 01 Svibanj, 2012, 20:16:07 »
Evo nakon sto sam u prvom djelu napisao da sam imao u planu ubaciti Tuning variomat i jos par stvari, mozete sad vidjeti kako radi vario Maxtuned za 35 eurica,  opet za iducu godinu imam u planu staviti radilicu Maxtuned koja je napravljena za sve moguce sportske kiteve 70ccm kao Malossi sport ili Poliniijev aluminijski,  podnosi obrtaje do 15.000 okretaja u minuti, i naravno stize E sad moram jos odluciti koji cu izabrati dali Malossi sport ili aliminijski od polinija, Dr evo me nezanima jer je on ovdje skuplji nego jedan od ova dva, ova dva kojstaju u švabij oko 120eura po komadu sa svime cak sam nasao Malossi sport za 99 eura :headbang: razmisljao sam staviti i veci karb mozda 21mm,  Molio bi kolege za komentare sto se tice ubraznja tj, dali sam dobro postelo prjenos?? 

70ccm. karb 17,5mm fIlter malossi redsponge, auspuh bullet, Maxtuned  racing variomatic 5,0g role, bjela centralna, rms štelajuce sportsko kvacilo, bjeli federi kvacila, karbonske lamele polini, malossi zvono!




Komaentari ovdje: http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,60549.0.html
« Zadnja izmjena: 11 Rujan, 2012, 16:23:47 miso227 »