Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tema u vezi korisnih informacija o skuteru/motociklu koji se prodaje  (Posjeta: 3808 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Pa posto je Mr. E zauzet, i pitanje je kada ce odg, predlazem da osmislis  keči naziv za tu temu i postavis je recimo...u podforum Ugodno s korisnim? A mi obicni smrtnici, i sljedbenici Mr. E cemo je zaljepiti u sto kracem roku i nadam se odrzavati cistom. Ako ne, tu je stef koji ce djelit banane

deal?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
OK,Mr.Č....nekako mi je logičnie da se ova tema u vezi korisnih informacija o vozilu iz oglasnika stavi u tržnicu tj.podrubriku razno - tik uz procjene,usluge, izgubljeno/hacnuto  :laughing7: i ostalih oglasa  :dontknow:

moj prijedlog  naslova za ovu temu je KORISNE INFORMACIJE O VOZILU  :hello: kratko i jasno  :glasses9:

kroz tjedan/dva bi svi oni kojima su žmije na broju trebali skontat kako se ophodi u KORISNIM INFORMACIJAMA O VOZILU

stoga,ako imaš suglasnost MR. E-a da odradiš ovo, slobodno napravi nešto (čisto za probu) pa ćemo svi reć koju pametnu,dat neku sugestiju,popit ban  :headbang:

btw kad smo već kod ŽMIJE....cura inače živi sa starcima u austriji,rodila se normalna,ali se pred nekih 7-8 godina pokušala ubit zbog nesretne ljubavi i hitila se s nadvožnjaka na autocestu aka autobahn (preživjela je kao što vidite na filmićima,al od onda nie baš svoja i ima više željeza u nogama od cige u tamiću) i od onda joj nisu sve žmije na broju  :dontknow: prošli tjedan sjedimo u birtiji u kvartu,zove frenda Roberta na mob,tek robi kaže - zamislite zove me ŽMIJA .....stavi on na razglas,a Žmija će....alo roberte,znaš šta mi se desilo???.....šta?....sinoć me silovao crnac kad sam htjela uć u zgradu,skinuo me i zguza me iz ..bo ispod stepenica....aha,super pa jesi to prijavila policiji?.....ma nisam bilo mi glupo!  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Žmija će....alo roberte,znaš šta mi se desilo???.....šta?....sinoć me silovao crnac kad sam htjela uć u zgradu,skinuo me i zguza me iz ..bo ispod stepenica....aha,super pa jesi to prijavila policiji?.....ma nisam bilo mi glupo!  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 :laughing7: :laughing7: :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

btw kad smo već kod ŽMIJE....cura inače živi sa starcima u austriji,rodila se normalna,ali se pred nekih 7-8 godina pokušala ubit zbog nesretne ljubavi i hitila se s nadvožnjaka na autocestu aka autobahn (preživjela je kao što vidite na filmićima,al od onda nie baš svoja i ima više željeza u nogama od cige u tamiću) i od onda joj nisu sve žmije na broju  :dontknow: prošli tjedan sjedimo u birtiji u kvartu,zove frenda Roberta na mob,tek robi kaže - zamislite zove me ŽMIJA .....stavi on na razglas,a Žmija će....alo roberte,znaš šta mi se desilo???.....šta?....sinoć me silovao crnac kad sam htjela uć u zgradu,skinuo me i zguza me iz ..bo ispod stepenica....aha,super pa jesi to prijavila policiji?.....ma nisam bilo mi glupo!  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:
[/quote]
o axaxaxaxa e  pijem mlijeko u 6 ujutro i ispljunuh ga  na tipkovnicu kad ovo procitah  :toothy12:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
btw kad smo već kod ŽMIJE....cura inače živi sa starcima u austriji,rodila se normalna,ali se pred nekih 7-8 godina pokušala ubit zbog nesretne ljubavi i hitila se s nadvožnjaka na autocestu aka autobahn (preživjela je kao što vidite na filmićima,al od onda nie baš svoja i ima više željeza u nogama od cige u tamiću) i od onda joj nisu sve žmije na broju  :dontknow: prošli tjedan sjedimo u birtiji u kvartu,zove frenda Roberta na mob,tek robi kaže - zamislite zove me ŽMIJA .....stavi on na razglas,a Žmija će....alo roberte,znaš šta mi se desilo???.....šta?....sinoć me silovao crnac kad sam htjela uć u zgradu,skinuo me i zguza me iz ..bo ispod stepenica....aha,super pa jesi to prijavila policiji?.....ma nisam bilo mi glupo!  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

o axaxaxaxa e  pijem mlijeko u 6 ujutro i ispljunuh ga  na tipkovnicu kad ovo procitah  :toothy12:



hahahhahaha....cura se inače zove danijela sokić...žmija je zovu jer je pred par godina kad smo je izbrijali da se skine gola i pleše na krovu kombija i ona čaga,rulja se skupila i dolazi murija...i drot joj krene srat da silazi s kombija (a njegoov kolega vadi mobitel i krene je snimat) i pita drot okupljenu gomilu jel su ovoj sve zmije na broju?,a ona se krene derat s kobija KAKVEEEEEEEE ŽMIJEEEEE?

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

obožavam ljeto...jer između ostalog i žmija bude bar mjesec dana u kvartu....starci je ostave kod kuće,oni se pokupe na more (nju ne povedu da im ne radi scene) i ostave joj vuletića,cuge,klope....i onda se stoka iz kvarta skupi,oždere i osisa na njen račun i krene igrat zanimljive igre kao npr.najoriginalnie mjesto u kući gdje se izrigat....... muž veva pobjedio je svaku put sa riganjem/pišanjem u zamrzivač s mesom i s riganjem u odšarafljene žarulje s lustera!te naknadno zavrnute u grlo s rigotinom......stoku koja se iskenjala u klompu od njene stare nikad nisu uhvatili.....a šta znaš možda ta stoka obitava konstantno na ovom forumu!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
vi radite , ja cu slikat po milanu  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex


hahahhahaha....cura se inače zove danijela sokić...žmija je zovu jer je pred par godina kad smo je izbrijali da se skine gola i pleše na krovu kombija i ona čaga,rulja se skupila i dolazi murija...i drot joj krene srat da silazi s kombija (a njegoov kolega vadi mobitel i krene je snimat) i pita drot okupljenu gomilu jel su ovoj sve zmije na broju?,a ona se krene derat s kobija KAKVEEEEEEEE ŽMIJEEEEE?

 :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

obožavam ljeto...jer između ostalog i žmija bude bar mjesec dana u kvartu....starci je ostave kod kuće,oni se pokupe na more (nju ne povedu da im ne radi scene) i ostave joj vuletića,cuge,klope....i onda se stoka iz kvarta skupi,oždere i osisa na njen račun i krene igrat zanimljive igre kao npr.najoriginalnie mjesto u kući gdje se izrigat....... muž veva pobjedio je svaku put sa riganjem/pišanjem u zamrzivač s mesom i s riganjem u odšarafljene žarulje s lustera!te naknadno zavrnute u grlo s rigotinom......stoku koja se iskenjala u klompu od njene stare nikad nisu uhvatili.....a šta znaš možda ta stoka obitava konstantno na ovom forumu!

kiza brate smiri..neki imaju slab želudac  :laughing7: