Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Quake 3 Arena  (Posjeta: 2360 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Quake 3 Arena
« : 12 Lipanj, 2006, 10:11:29 »
Imam čast pozvati sve gamere željne cool provoda trenirajuči s top10 hrvatskih gamera u quake 3 areni.....da posjete www.hr-gaming.tk i nakon registracije mogu trenirat s nama....sve obavijesti,servere,patcheve i ostale stvari imate na forumu!!
RESPECT!
+svaki mjesec održavamo online natjecanje i možete osvojit vrijedne nagrade...bolji igrači imaju šanse ulaska u hr-klan q3!!!

Cele303

  • Gost
  • Tržnica : (0)
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #1 : 28 Lipanj, 2006, 13:44:07 »
Baš smo nas par frendova počeli igrat Q4... Koja je razlika? Ako se mi uhodamo malo da nismo zadnji papci   :icon_biggrin: pa uletimo kod vas, koliko se treba prilagodit?  :toothy11:

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #2 : 28 Lipanj, 2006, 15:59:54 »
za q3 vjeruj mi punnooooooooo..a q4 isto...sve je to isto...samo je q4 malčice sporiji...drugačije mape i ljepša grafa...ali neki imaju svoje configuratione gdje tjeraju grafu i na manje od low....sa 130 sličica u sec :o

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #3 : 29 Lipanj, 2006, 07:48:25 »
ma arena je kultna igra...


doom 2 ,q2 i q3 jedine igre koje uopće igram  :notworthy:

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #4 : 29 Lipanj, 2006, 13:21:09 »
ma arena je kultna igra...


doom 2 ,q2 i q3 jedine igre koje uopće igram  :notworthy:

slažem se.....al ima i novijih naslova koji nisu niš lošiji...tipa f.e.a.r,i half life 2

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #5 : 29 Lipanj, 2006, 14:03:22 »
UT je najbolji  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline 1VAN

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Spol: Muški
  • Moderator ra?unala
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Gilera runner replica
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #6 : 30 Lipanj, 2006, 18:39:20 »
10 razloga zasto je Q3A bolji od UT

1.

QUAKE3ARENA Ima vecu tradiciju i vecu publiku koja je odana uradcima idSoftware-a nego sta je odana Unreal-u tj. Epic-u, sto u pocetku odmah daje stanoviti prednost Quake3Areni sa moje strane 1:0 za Q3

2.

Vise servera na netu za igrat Q3Arenu tj. A da ne racunam q2 servere koje ce najvjerovatnije prebacit u ulozgu q3 servera 2:0

3.

Ljepsa grafika tj. Ta cudesna zakrivljenost daje pravi stih Q3areni u usporedbi sa futuristickim dizajnom i nemastovitoscu Unreal Tournament mapa. 3:0

4.

Ko je volio q1, q2 volit ce i q3

5.

Bolji net kod za MP igranje, mnogi modovi koji su vec najavljeni za razne nacine igranja na netu, kao npr. Battleground, lithium, rocket arena za q2. 4:0

6.

Q3arena ipak daje bolji osjecaj pravog deathmatcha nego Ut jer kod UT je sve onako sareno, njezno da covjeku koji voli i visi konstano na netu igrajuci q2 i q3 se zgadi.
Kod UT kada se nekog fragne nema tog osjecaja veselja, gusta kao kod Q3arene, zbog samog nacina igranja tj.Q3Arene je stvorena za pravi krvavi deathmacth a UT za razbribrigu i mozak na pasu stil igre (a o kampiranju kod Ut da i ne govorim)

7.

Oruzja su skoro standarda za one koju su igrali prijasnje verzije Quake-a, kao i za pocetnike dok za razliku od njega u UT covjek treba provest neko vrijeme da uopce skuzi sta koje oruzje radi osim sta daje lijep graficki efekt sta IMO smatram vrlo velikim nedostatkom.

8.

Samo da vas sve upitam zasto uopce Epic radi na izradi UT, jer su tek poslije najave Q3Arene odjednom oni poceli u javnosti iznosit detalje o UT, sto znaci IMO plagijat, nanjusili decki iz Epica zaradu na takvom projektu i odjednom stvorili UT
Dokaz :

Svemiraska mapa u UT demu sa svojim padom u bezdnan i jump padovima previse slici q3test 2 mapi zar ne?
Zbog cega Epic nije radio na Ut kada je Q3Arena jos bila i single i multiplay igra?
Nego su poceli kada je Q3Arena vec bila najavljena kao MP orijenitirana igra, a Sp ce biti samo protiv botova.

9.

Kad sam kod botova:
U UT botovi koriste odredene nodove po kojima se uvijek krecu, dok ce u Q3Areni botovi automatski ovisno o situaciji izracunat jedan od 4 dostupna puta tj. "razmislit" ce koji put je najbolji a ne srljati kao botovi u UT koje cete nakon malo vremena provednog u igri sa njima skuzit njihove reakcije i kretnje pa vam niti na God levelu nece moci nista.

10.

Kao sto je neko dao legendarnu uzjavu u jednom flejmu UT vs. Q3A na Usenetu:
UT ce biti najboljii najljepsi, a Q3arena ce se opet igrat
Tako i ja smatram, ko nije zeljan pravog ponekad frustrirajuceg DM igrat ce Ut a ko zeli igrat pravi DM i osjetit kako adrenalin skace igrat ce Q3Arenu.
Zbog toga bolje bi bilo Epicu da je Unreal Tournament mislio izdat za N64 ili PSX
Jer niko nemoze niti nece oduzet primat kralju Quake-u i njegovoj djeci)

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Quake 3 Arena
« Odgovori #7 : 07 Srpanj, 2006, 20:48:08 »
zaboravil si nekaj,,,,

id software je izmislio BFK... i bok....  :glasses9: