Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cro cop - Tatsuya Mizuno  (Posjeta: 4222 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Cro cop - Tatsuya Mizuno
« : 14 Ožujak, 2008, 16:26:22 »
Evo nakon dva poraza i velike krize rezultata Mirko kreće u nove pobjede!!!Prvu pobijedu bi trebao ostvariti sutra kad se bori protiv domačeg borca Tatsuya Mizune pod nadimkom The Kiss!!!
Omjer pobjeda i poraza Tatsuya Mizune je 6-1!!!Uopće na sumnjam u pobjedu Mirka zato što se bori protiv borca koji ipak nije dorastao njemu i mora mu biti čast što se bori protiv njega iako je Mirko pod zadnje pao pod niže grane!!!
Borba je sutra u 11 h po našem hrvatskom vremenu!!Inaće Mirko se bori u Japanu i u ringu što njemu najviše odgovara!!! :icon_thumright:
 :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #1 : 14 Ožujak, 2008, 16:37:36 »
jedva cekam  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #2 : 14 Ožujak, 2008, 17:01:00 »
jedva cekam  :redface:
:o
 :icon_thumright:
Bit će to dan D  za Mirka!!!
  :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #3 : 14 Ožujak, 2008, 17:06:17 »
Mislin da je izgubija motivaciju... Nadan se da griješin, i da će preostale 3 borbe u UFC satrat sve protivnike... A ka šlag na kraju, da će se nastavit u Japanu borit i napokon pobjedit Fedora u ringu... Mislin da mu je još jedino Fedor osta ka kakva-takva motivacija...  :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #4 : 14 Ožujak, 2008, 17:46:06 »
ja ne mislim,  :icon_biggrin: , samo da ne bude tresla se brda rodio se mis   :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #5 : 14 Ožujak, 2008, 19:06:22 »
Mislin da je izgubija motivaciju... Nadan se da griješin, i da će preostale 3 borbe u UFC satrat sve protivnike... A ka šlag na kraju, da će se nastavit u Japanu borit i napokon pobjedit Fedora u ringu... Mislin da mu je još jedino Fedor osta ka kakva-takva motivacija...  :dontknow:
Još se na zna hoće li završiti preostale tri borbe u UFC-u!Prema nekim prognozama u ovoj novoj organizaciji trebao bi odraditi dve, tri borbe a na Staru godinu bi se mogao boriti protiv Fedora ako će slaviti u svim mečevima!!! :icon_thumright:
Za njegove poraze u UFC-u su krivi: nedostatak motivacije, podcijenjivanje protivnika, zasičenost, oktogon i samouvjeranost pošto je mislio da će uzeti naslov samo tako-lako!!! :icon_tongue:
Sutra ćemo sve vidjeti!!!!!!!!!!! :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #6 : 14 Ožujak, 2008, 20:10:49 »
jel nije pusa odustao?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #7 : 14 Ožujak, 2008, 23:03:20 »
Mislim da ce ovo biti to be or not to be za Mirka, a za takav jedan come back ima najboljeg moguceg protivnika (slabijeg od sebe) i definitivno je favorit... ALI Mirko ima staklenu bradu i u zadnje vrijeme je sav neki u strahu, ne znam, ako je rijesio stvari u svojoj glavi onda ce biti pravi come back, ako je glava i dalje problem onda ce biti  neka prosjecna borba u kojoj bi mogao i pobrati neki slucajan udarac kao protiv Gonzage...

Relano gledajuci, ako i dodje do borbe protiv Fedora tu Mirko nema sanse... Imao je priliku jednom se boriti protiv njega i Fedor ga je ubio u stnad up-u... Fedor izgleda zapusteno a lik je sirova snaga uz to je i pametan i bori se s mozgom... Ruku na srce ali mislim da mu Mirko nije dorastao, osim ako ne zaluta lijeva noga u glavu...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #8 : 15 Ožujak, 2008, 00:01:02 »
Mislim da ce ovo biti to be or not to be za Mirka, a za takav jedan come back ima najboljeg moguceg protivnika (slabijeg od sebe) i definitivno je favorit... ALI Mirko ima staklenu bradu i u zadnje vrijeme je sav neki u strahu, ne znam, ako je rijesio stvari u svojoj glavi onda ce biti pravi come back, ako je glava i dalje problem onda ce biti  neka prosjecna borba u kojoj bi mogao i pobrati neki slucajan udarac kao protiv Gonzage...

Relano gledajuci, ako i dodje do borbe protiv Fedora tu Mirko nema sanse... Imao je priliku jednom se boriti protiv njega i Fedor ga je ubio u stnad up-u... Fedor izgleda zapusteno a lik je sirova snaga uz to je i pametan i bori se s mozgom... Ruku na srce ali mislim da mu Mirko nije dorastao, osim ako ne zaluta lijeva noga u glavu...  :icon_thumright:
Frende kako možeš reći da ga je Fedor ubio u stand up-u, kad ga je Mirko dva puta raskrvario da su morali prekidati meč i pružati mu pomoć, te ga je bacio iz ringa kao vreću krumpira, malo bolje pogledaj meč pa kometiraj!!!Mirko je tu borbu izgubio na bodove i biloje izjednačeno!!!
Dok svi dobro znamo da izazivač titule mora knock-out-om ili izrazitom nadmoći osvojiti naslov prvaka!!!Dok prvak samo treba obraniti naslov a za to mu je dovoljno i neodlučena borba!!
Fedor je prije borbe s Mirkom dva puta odgađao meč...
Sve je moguće u jednoj borbi...
« Zadnja izmjena: 15 Ožujak, 2008, 00:23:36 Goran »
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #9 : 15 Ožujak, 2008, 11:15:40 »
go Mirko go  :icon_thumright:

ipak je pobjedio,nismo ni sumnjali
MADE IN ITALY

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #10 : 15 Ožujak, 2008, 11:27:49 »
znači pobijedio?! super....na poslu sam pa nisam mogao gledat, kad je repriza?

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #11 : 15 Ožujak, 2008, 13:27:28 »
Repriza je večeras u 20:00 - nova tv...

...Mirko idemo dalje ...u slijedeću borbu i pobjedu...!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #12 : 15 Ožujak, 2008, 14:11:22 »
imate na www.dnevnik.hr :icon_thumright:

Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #13 : 15 Ožujak, 2008, 16:24:17 »
ma dali mu nekog smiješnog lika samo da nekog dobije nakon dva poraza u nizu.
smiješna borba di se vidi da je japanac došao popušit batine za poveči iznos na bankovnom računu. :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #14 : 15 Ožujak, 2008, 21:57:07 »
  :hello:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #15 : 15 Ožujak, 2008, 22:01:08 »
Mislim da ce ovo biti to be or not to be za Mirka, a za takav jedan come back ima najboljeg moguceg protivnika (slabijeg od sebe) i definitivno je favorit... ALI Mirko ima staklenu bradu i u zadnje vrijeme je sav neki u strahu, ne znam, ako je rijesio stvari u svojoj glavi onda ce biti pravi come back, ako je glava i dalje problem onda ce biti  neka prosjecna borba u kojoj bi mogao i pobrati neki slucajan udarac kao protiv Gonzage...

Relano gledajuci, ako i dodje do borbe protiv Fedora tu Mirko nema sanse... Imao je priliku jednom se boriti protiv njega i Fedor ga je ubio u stnad up-u... Fedor izgleda zapusteno a lik je sirova snaga uz to je i pametan i bori se s mozgom... Ruku na srce ali mislim da mu Mirko nije dorastao, osim ako ne zaluta lijeva noga u glavu...  :icon_thumright:
Frende kako možeš reći da ga je Fedor ubio u stand up-u, kad ga je Mirko dva puta raskrvario da su morali prekidati meč i pružati mu pomoć, te ga je bacio iz ringa kao vreću krumpira, malo bolje pogledaj meč pa kometiraj!!!Mirko je tu borbu izgubio na bodove i biloje izjednačeno!!!
Dok svi dobro znamo da izazivač titule mora knock-out-om ili izrazitom nadmoći osvojiti naslov prvaka!!!Dok prvak samo treba obraniti naslov a za to mu je dovoljno i neodlučena borba!!
Fedor je prije borbe s Mirkom dva puta odgađao meč...
Sve je moguće u jednoj borbi...

pa recimo da i je bilo izjednaceno,

mirko je imao dobrih udaraca , ali nije rusu bilo "nista"  , ovo sto pricas vezano za "prekide" je normalno u svakoj borbi i racuna se u bodovima, ali nema veze s nokautom tako da..

s druge strane mirko je izgledao jako umoran i cesto nemocan i ono sto je najbitnije nije ima ring.. rus je bio u sredini i diktirao tempo , dok je mirko "isao naokolo ringa" , i to je ono sto je sve nas sokiralo (bar mene) , jer sam ocekivao da ce bar u stand upu mirko biti u centru ringa ..

eve u svemu jako dobra meč, kao onaj s minotaurom (kojeg je isto mogao dobiti , ali takav je minotaur  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #16 : 16 Ožujak, 2008, 10:36:43 »
ma dali mu nekog smiješnog lika samo da nekog dobije nakon dva poraza u nizu.
smiješna borba di se vidi da je japanac došao popušit batine za poveči iznos na bankovnom računu. :icon_biggrin:
Frende dali su mu smješnog lika i znao sam da će borba biti smješna kad sam lika vidio prije meča ali problem je u tome što se nitko nije htio boriti s Mirkom jer ga se svi boje odnosno moraju se pripremati 4,5,6 mjeseci da bi se borili s njim!!!U tom je največi problem i jedini je Mizuno prihvatio borbu s njim dok su ostale pičkice odustale od borbe!!!Svaka čast Japancu što je ušao u ring s Mirkom, lik ima muda...!!!!
Svemirac u pravu si - da je Japanac dobio dobru lovu za ulazak u ring!!! :icon_thumright:
Ali opet na kraju ne znamo je li sese Mirko vratio u formu zato što je ova borba bila presmiješna!!!
Pričekajmo 5 mjesec i ako Mirko dobije Sergeja Karitonova onda ćemo vidjeti u kakvoj je formi!!!! :icon_thumright:
 :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #17 : 16 Ožujak, 2008, 11:47:41 »
ma dali mu nekog smiješnog lika samo da nekog dobije nakon dva poraza u nizu.
smiješna borba di se vidi da je japanac došao popušit batine za poveči iznos na bankovnom računu. :icon_biggrin:
Frende dali su mu smješnog lika i znao sam da će borba biti smješna kad sam lika vidio prije meča ali problem je u tome što se nitko nije htio boriti s Mirkom jer ga se svi boje odnosno moraju se pripremati 4,5,6 mjeseci da bi se borili s njim!!!U tom je največi problem i jedini je Mizuno prihvatio borbu s njim dok su ostale pičkice odustale od borbe!!!Svaka čast Japancu što je ušao u ring s Mirkom, lik ima muda...!!!!
Svemirac u pravu si - da je Japanac dobio dobru lovu za ulazak u ring!!! :icon_thumright:
Ali opet na kraju ne znamo je li sese Mirko vratio u formu zato što je ova borba bila presmiješna!!!
Pričekajmo 5 mjesec i ako Mirko dobije Sergeja Karitonova onda ćemo vidjeti u kakvoj je formi!!!! :icon_thumright:
 :icon_tongue:

Ma gledaj,nebi se baš složio da nitko nije imao muda za borbu sa Mirkom. :icon_thumright:
Nakon što je prvi mirkov protivnik odustao od borbe,teško je nač protivnika koji će uć u borbu sa izrazito spremnim mirkom u tom trenutku.
Svaki malo bolji borac ne želi si dopustit da u takav meč uđe nespreman :icon_thumright:
Sječam se da je i mirko svojevremeno odbijao borbe koje su mu nuđene a da se nije spremao za taj meč.
Zato pričekajmo kako ti kažeš,i ja se sa tim slažem tih 5 mjeseci i borbu sa Sergejom  :)
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2008, 11:56:02 svemirac »

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #18 : 16 Ožujak, 2008, 16:35:41 »
 pa ja sam i rekao da mnogo boraca nije htijelo ući u ring s Mirkom radi malo vremena za pripreme, odnsno tjedan dana prije je Mizuno znao da će se boriti protiv Mirka!!!A ujedno je i problem što se većina boji Cro Cap-a zato što je ujedno bio jako spreman za borbu a i nije si smio priuštiti još jedan poraz, ta mu je borba bila za opstanak!!!
Da je i Fedor jučer bio u ringu bilo bi krvavo!!! :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline trokut

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • štedi klik jer Google je ovdje
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Fuoco 500ie
Odg: Cro cop - Tatsuya Mizuno
« Odgovori #19 : 16 Ožujak, 2008, 17:58:56 »
Slazem se sa Goranom u svemu.

Mirko se vraća i to je najvažnije.

Inače mislim da su ove borbe vrlo opasne u smislu da samo trenutak nepaznje moze znaciti i kraj borbe a bez obzira na spremnost protivnika.
Mirku se, na žalost, to dogodilo u zadnja dva meča. Čak i ne mora biti nepaznja i dekoncentracija, nego protivnik jednostavno može vremenski pogoditi mikrosekundu prije nego suparnik krene u svoj udarac - a to moze biti kobno po suparnika jer mu je gard u tom trenutku neadekvatan.
U pitanju su stvarno milisekunde i ta vremena jednostavno čovjek ne moze percipirati i reagirati na njih.

U tom smislu, mnijem, da je i sreća ne-mali faktor za uspjeh.

Mirko - samo naprijed.
.:.