Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: plastike  (Posjeta: 2104 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
plastike
« : 03 Listopad, 2006, 18:30:53 »
dakle, pomagajte...  :icon_biggrin:
prijatelj me zamolio da pronjuškam može li se šta naći povoljnije...  :binkybaby:
naime, njemu je skoro novi X8 bura bacila sa američke nogare...  :toothy3:
sad, ja znan da karoserijske djelove talijani rade zamjenske, i limene i plastične, u po cijene, ali za auta... :toothy11:
rade li neke talijanske tvornice zamjenske djelove (plastike, retrovizore itd...) i za skutere, zna li netko...  :dontknow:
možda neko zna di bi se to u italiji moglo nać, ako ne kod nas...  :icon_scratch:
aj, pomagajte, jer bidan gleda za pokupovat sve šta je puklo i izgrebalo se u cijenu skoro ka moj kinez...  :laughing7:
i zato, ako netko zna...  :help:
 :hello:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: plastike
« Odgovori #1 : 03 Listopad, 2006, 19:04:56 »
dakle, pomagajte...  :icon_biggrin:
prijatelj me zamolio da pronjuškam može li se šta naći povoljnije...  :binkybaby:
naime, njemu je skoro novi X8 bura bacila sa američke nogare...  :toothy3:
sad, ja znan da karoserijske djelove talijani rade zamjenske, i limene i plastične, u po cijene, ali za auta... :toothy11:
rade li neke talijanske tvornice zamjenske djelove (plastike, retrovizore itd...) i za skutere, zna li netko...  :dontknow:
možda neko zna di bi se to u italiji moglo nać, ako ne kod nas...  :icon_scratch:
aj, pomagajte, jer bidan gleda za pokupovat sve šta je puklo i izgrebalo se u cijenu skoro ka moj kinez...  :laughing7:
i zato, ako netko zna...  :help:
 :hello:
Malo kita i farbe i eto ga ka nov!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: plastike
« Odgovori #2 : 04 Listopad, 2006, 12:03:26 »
Pa, bilo je nekih plastičara koji su to lijepili, pa bi polakirali kako treba... bio mi je u susjednoj ulici (Krimeja), samo bi se trebalo raspitat gdje sad radi (ne vjerujem da se time više ne bavi)...
Live to ride, ride to live

Offline marelica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • i will use google before asking dumb question...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: nitro
Odg: plastike
« Odgovori #3 : 09 Listopad, 2006, 19:03:47 »
ima tamo na oranicama blizu podvoznjaka sa ilicom tip koji krpa sve plastike, rezervare i kilere... neki brundic ili tako nesto...
navodno tip nije los za krpanje, al za montazu, domontazu i lakiranje, bolje bjezi drugom jel ovaj pere cijene ko minivosh... hehe

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: plastike
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2006, 23:28:10 »
Želiš reći da te dođe volja da kupiš novi komad,  jeftinije nego da ti taj radi (de)montažu ...    :uff:


Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: plastike
« Odgovori #5 : 06 Studeni, 2006, 04:47:44 »
najjeftinije je to u kućnoj radinosti. nije to krpanje niš teško ni posebno...  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT