Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: saga se nastavlja....havarija na agilitiyu 2  (Posjeta: 2648 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: saga se nastavlja....havarija na agilitiyu 2
« Odgovori #20 : 12 Ožujak, 2008, 20:36:34 »
.....idem, zato što je proljeće, zato što sutra paše mojim mehaničarima ( prijatelji -profesionalci ) i zato što mi se više ne da čekati...
CDI sam sam rezao prije nekih 2 mjeseca...( dobijemo 9000 rpm umjesto 8000 )..nisam primjetio dobitak na brzini, ali je skuter postao nekako elastičniji..kao da mi se produžio hod ručice gasa i da lakše održavam putnu brzinu...tek otprije 20 - ak dana dobio sam nešto na snazi i oko 5 km veču brzinu pri srednjem usponu i krajnjoj...( ili su se rolice stanjale, ili se auspuh pročistio )

skuter sad ima 2040 km na brojaču......odbacujem 16 mjeseci preostale garancije......( ne pišu se sage bez žrtava i rizika... :) )

kako bilo jasno mi je zašto treba tunirat 50 ccm 4T skutere.....preslabi su...NIKOME ne preporučujem serijski 4T 50 ccm skuter.....ne zbog toga što nije u rangu drugih u trkanju ala Rossi...mene moj Agility nije mogao izvesti iz dvorišta.....(uspon 35 stupnjeva ..40 metara dug )

kakobilo, Agility je lijep skuter, ima nekakav "naked" look..nije patetična kopija trkačeg motocikla ...tipa Runner, Aerox, NRG...a nije ni onaj izgled "početnog modela u gami"...ima svoju osobnost i specifičnost i nije čudo što su brojni forumi nazvani "tuning Agilityja i ostalih 4T skutera" ( www.zzip.de, www.revolution70.com )

pouzdan je, ima dobre kočnice, ima dobra svjetla, malo troši, tih je ( navodno se zvuk ne pojačava s ugradnjom "običnog 80" )
napraviti dobar skuter s dobrim ubrzanjem i pristojnom krajnjom od Agilityja je pravi cilj.......A kategoriju ne želim polagati iz principa....( onda bi bio motorist , a ne skuteraš, zar ne ) ...i možda bi jednog dana poželio vozit Hyabushu ili Ninju  ili tako nekako ili nešto....na njihovu žalost motori nisu skuteri - istegneš preponu kad silaziš s njih..... ;D

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: saga se nastavlja....havarija na agilitiyu 2
« Odgovori #21 : 12 Ožujak, 2008, 22:06:56 »
na toj slici ne vidim da je klip po ičemu lupao..

Offline stardust

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Muški
  • Its better to burn out than to fade away
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 4t skuteri
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Sym Joymax 250i , Kymco Agility 90
  • MojSetup: 90cc
  • MojSpuh: -
Odg: saga se nastavlja....havarija na agilitiyu 2
« Odgovori #22 : 13 Ožujak, 2008, 08:44:04 »
@ivanm....a kaj je onda onaj izlizani krug na klipu i oderotina pored rupe za ventil?
oni su mi sami rekli da je lupao
stavit cu tu i sliku onog starog serijskog klipa koji je sad unutra za usporedbu
www.4tskuteri.com

Prodajem sve dijelove za Peugeot 206cc
099/4651-078