Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco Agility City 2T zbirni topik  (Posjeta: 12277 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Kymco Agility City 2T zbirni topik
« : 09 Listopad, 2011, 19:49:57 »
Prije 3 mjeseca kupio sam Kymco Agility City 2T  ;D. Zadovoljan sam skuterom - izgledom prije svega, izgleda za klasu ozbiljniji sa svojim velikim R16 kotačima.
Skuter je dvotaktni, mislim kopija Hondinog  :notworthy: AF18/AF 16 motora - tzv. Kymco horizontalni, navodno izdržljiv, navodno Hondin odblokirani motor "puca" od snage.

Godište skutera je 2010, izači će me oko 13 kKN, redovna cijena 14 kKN




Največe mane su mu:  upropaštenost bunkera ispod sica rezervoarom za 2 T ulje  :angry7:( ne može stati kaciga ) i zagušenost.. :help:.Naime skuter po ravnome maksimalno uhvati 60 km/sat, a uzbrdo 35 km/ sat ( ja oko 95 kg )
Blokade su skinute nakon 1000 km..i to osovina variomata i dizna na karburatoru zamijenjena večom. Auspuh tj. slijepo crijevo nisam ( još ) odrezao i zavario.
Sad ima negdje oko 1700 km


Evo prvih pitanja  :icon_scratch:: Koliko ću dobiti rezanjem slijepog crijeva na auspuhu ( generalno, u postotcima ) i da li će se time promijeniti zvuk  skutera ( paše mi ovakav tihi 2 T ) ?

Kolike su original rolice i kako podesiti variomat, skuter starta osrednje ?
Da li se isplati stavljati MAlossi multivar i da li provjerno znate koji model multivara ide na Agility City 2T ( po velikim kotacima, najslicniji je modelu Super 8 ) ? Problem je što je City 2 T novi model i ne postoji service manual, a u večini scooter shopova 50 ccm Agility City navodi se samo kao 4T.

Dugoročno razmišljam i o kitu: koji vi preporučujete: Hebo Mansor Replicu, jedan od ova dva Malossijeva..ili možda Polini ? S kitom na 4T Agilitiyu sam do sada prešao 23 000 km bez greške...Hebo po defaultu traži novu radilicu. Koliko uopće traju kitovi na 2T..? Baš mi se i ne da oživljavati zaribane 2T skutere.:-(
Koje aftermarket dijelove več sada mogu nabaviti ako se desi katastrofa, koji zamjenski 50 ccm klip i karike ?  ???

E, da...nakon 4T, puno mi troši...ali mislim da je to feature , not failure...

Mislim da sličana pitanja muče i vlasnike Super 8, kojih izgleda ima više....




« Zadnja izmjena: 09 Listopad, 2011, 20:02:29 Agil »

Offline milicmirko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super8
  • Moja Kaciga: suomy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #1 : 12 Listopad, 2011, 15:32:16 »
VIDI OVAKO KOLEGA PRVO DA TI KAZEM NE BACAJ PARE TO TI JE RUPA BEZ DNA.A SAD ONO STO MOZES DOK NE IZVADIS BLOKADU IZ AUSPUHA NE MOS NIST BLOKADU VADIT NA SLEDECI NACIN NA SAMO ODREZAT CRVO KOJEG IMA DVA NEGO TO CREVO IZVADIT KOMPLETNO KOJE JE MALO UPUSTENO U ISPUSNU CIJEV JER TU SE NAJCESCE GRESKE DESAVAJU U SERVISIMA IH SAMO REZU OD CEGA NE DOBIJES NISTA.SA TAKO SREDJENIM AUSPUHOM SKUTER CE TI ICI OKO 70.AKO IMAS JOS NEKIH PTANJA SLOBODNO JA IMA KMICU SUPER 8 2T PA MOGU DOSTA POMOC

Offline milicmirko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: kymco super8
  • Moja Kaciga: suomy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2011, 15:33:34 »
ROLICE SU 8 GR I DOBRE ZA SERIJALU

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2011, 17:01:19 »
hvala, korisni savjeti, meni je 70 OK

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2011, 19:13:16 »
Moj stari je ubacio rezu (Giannelli, nisam siguran koji) na svoj K. Agility City 2t (nakon skidanja blokada)
i mogu reć da sasvim solidno ide (nisam mjerio gps-om), ali malo iritira jer brzinu ne razvija linearno.
To bi se valjda trebalo riješiti variomatom, ali njemu ne smeta...

Uglavnom, veseli me ova tema, iako joj neću baš biti od koristi...
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2011, 21:11:45 »
Citat:
Uglavnom, veseli me ova tema, iako joj neću baš biti od koristi...

kako nećeš...slikaj Gianelly na Agility-ju R16 da se vidi , objasni detaljno što to znači da brzinu ne razvija linearno.....nek se javi netko tko zna točnu šifru Malossijevog Multivar variomata za Kymco R16...

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #6 : 12 Listopad, 2011, 21:20:29 »
Provjerih (po slikama), auspuh je Giannelli Reverse.
Pod linearno sam mislio na ravnomjerno. Nema pravu (ravnu) crtu ubrzanja (pa dokle ide),
nego ubrzava kako se njemu hoće (a ti cijelo vrijeme držiš gas do kraja). Meni to stvarno
jako smeta, jer mrzim kad mi usred nekog zavoja izgubi potisak (ili još gore, dobije ga) bez
da sam promjenio dozu gasa. Iskreno, neznam kako to nekome (npr mom starom) može ne
smetati. On ima u planu jednom (u budućnosti) staviti kit na njega, ali do onda ima vremena,
još uvijek je zadovoljan njime. Meni je čudan, ja sam navikao na svoju apriliu rally (1999, AC)
i njene male kotače, lagan prednji kraj (koji voli biti u zraku) i općenito, težišta...

Znaš kako ide, svak svog konja hvali (ali tome sada nije mjesto u ovom topicu).

Slikati sada ne mogu (21:19h, kad se sjetim preko dana, okinuti ću par fotki...), nevolim blic
efekte (nikada to nije kao preko dana, barem nije nama koji nemamo opremu od par/nekoliko
tisuća kuna. Mi to ulupavamo u skutere i izlaske...  :dontknow:
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #7 : 12 Listopad, 2011, 22:04:26 »
Ja imam takav ali 125 ccm.. Kupio sam ga polovnog 3 godine starog sa 4500 km..  Prilično očuvan sa par ajmo reći "problema". Kočnice su slabo kočile iako su izgledale kao nove kad sam promjenio pločice. Stavio sam nove "Braking" pločice i sada je ludilo kako koči. Zna malo cviliti ali koči savršeno.  Ne znam zašto su stare slabo kočile.
Inače za razliku od tvog 50 ccm,  moj ima disk i naprijed i natrag. 

Od problema, ono što me zabrinulo su vibracije tj. više mlataranje upravljača kad ga pustim na cca 45 kmh pa na dalje.. Ne znam što je uzrok, ali mnogi mi tvrde da su vjerojatno gume. Neki su trvdili da je problem i kofer natrag.. Istina kad ga skinem efekat je manji ali je ipak tu..   Gume su kako sam čuo prilično loše. Na mom su tvorničke "CST" tajvanske gume koje mi baš i ne ulijevaju povjerenje. Budem ih promjenio na proljeće. Tako da je možda uzrok i to, ako su se deformirale ili šta ja već znam.. Skuter nije lupan i sve je čvrsto i ok..   Ponekad dok je hladan zna malo vibrirati plastika oko vjetrobrana.. Ne znam točno što..., ali tu nešto. Čim dodam gas, prestane.  U biti jedina stvar koja me više brine je neki "zujavi" zvuk koji je vjerujem vezan za prijenos i javlja se pri brzini oko 55 kmh pa na dalje. Uz njega idu i lagane vibracije. Nije do mašine jer ona lijepo radi, već baš nešto do prijenosa. Kad vozim nizbrdo bez gasa, ne čuje se.. Kad vozim uzbrdo pri visokim okretajima i manjoj brzini ne čuje se.. Nego baš na ravnom pri cca 55 kmh na dalje.. I ne čuje se prvih cca 1 km.. A kasnije se čuje.. Kao da se zagrije pa se onda javi. Nemam pojma. Nisam ga još vozio na servis iako sam planirao da mastor malo baci pogled na remen i ostalo.

Što se tiče dojma.. moj lijepo ubrzava i linarno do 80 kmh.. a dalje je navlačenje do cca 100. kmh..    Ja sam zadovljan skuterom jer mi je prvestveno bio best buy za ono što sam ja htio od skutera.  To je da bude 125 ccm.., veliki kotači, malo veći skuter, pouzdan, i ne preskup.  Pošto mi je to prvi skuter teško mogu pričati o ciklistici itd..  tek se navikakvam na sve to.  Inače sam gledao i Apriliu SportCity, no ovaj mi je bio nekako bolji.   Troši mi cca 3 litre što je meni odličan rezultat. Eto još da riješim to zujanje i gume i sve 5..  Predobar za moje potrebe. Bacio sam i par tura po 80 km u komadu i nije mu to nikakav problem.  Malo mi je položaj sjedenja neobičan jer sam višlji pa me malo "gura" naprijed, ali sada sam se već naviknuo.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #8 : 12 Listopad, 2011, 22:40:36 »
Ja imam takav ali 125 ccm..( da, vjerovatno je mašina na tvome verzija Hondine GY6 mašine od 125 ccm ( 152 QMI ili 153 QMI ) - četiri takta) Kupio sam ga polovnog 3 godine starog sa 4500 km..  Prilično očuvan sa par ajmo reći "problema". Kočnice su slabo kočile iako su izgledale kao nove kad sam promjenio pločice. Stavio sam nove "Braking"  ( Što to znači ? ) pločice i sada je ludilo kako koči. Zna malo cviliti ali koči savršeno.  Ne znam zašto su stare slabo kočile.
Inače za razliku od tvog 50 ccm,  moj ima disk i naprijed i natrag. 

Od problema, ono što me zabrinulo su vibracije tj. više mlataranje upravljača kad ga pustim na cca 45 kmh pa na dalje.. Ne znam što je uzrok, ali mnogi mi tvrde da su vjerojatno gume. Neki su trvdili da je problem i kofer natrag. ( već opisano, nažalost mi smo s 2T osuđeni na kofer jer je prostor ispod sica zauzeo rezervoar za ulje pa nema mjesta za kacigu ). Istina kad ga skinem efekat je manji ali je ipak tu..   Gume su kako sam čuo prilično loše. Na mom su tvorničke "CST" tajvanske gume koje mi baš i ne ulijevaju povjerenje (nije baš tako CST= maxxis, vrhunske gume, biciklisti ih cijene visoko). Budem ih promjenio na proljeće. Tako da je možda uzrok i to, ako su se deformirale ili šta ja već znam.. Skuter nije lupan i sve je čvrsto i ok..   Ponekad dok je hladan zna malo vibrirati plastika oko vjetrobrana.. Ne znam točno što..., ali tu nešto. Čim dodam gas, prestane.  U biti jedina stvar koja me više brine je neki "zujavi" zvuk koji je vjerujem vezan za prijenos i javlja se pri brzini oko 55 kmh pa na dalje. Uz njega idu i lagane vibracije. Nije do mašine jer ona lijepo radi, već baš nešto do prijenosa. Kad vozim nizbrdo bez gasa, ne čuje se.. Kad vozim uzbrdo pri visokim okretajima i manjoj brzini ne čuje se.. Nego baš na ravnom pri cca 55 kmh na dalje.. I ne čuje se prvih cca 1 km.. A kasnije se čuje.. Kao da se zagrije pa se onda javi. Nemam pojma. Nisam ga još vozio na servis iako sam planirao da mastor malo baci pogled na remen i ostalo.
Što se tiče dojma.. moj lijepo ubrzava i linarno do 80 kmh.. a dalje je navlačenje do cca 100. kmh..    Ja sam zadovljan skuterom jer mi je prvestveno bio best buy za ono što sam ja htio od skutera.  To je da bude 125 ccm.., veliki kotači, malo veći skuter, pouzdan, i ne preskup.  Pošto mi je to prvi skuter teško mogu pričati o ciklistici itd..
( ciklistika s 16 kotačima je neuporedivo bolja nego s 12 kotačima, s tim da Agility City ne izgleda nezgrapno kao Ciak, People ili Liberty )
  tek se navikakvam na sve to.  Inače sam gledao i Apriliu SportCity, no ovaj mi je bio nekako bolji.   Troši mi cca 3 litre  ( 4 Takta Gy6, moj troši 5 i više, mislim ) što je meni odličan rezultat. Eto još da riješim to zujanje i gume i sve 5..  Predobar za moje potrebe. Bacio sam i par tura po 80 km u komadu i nije mu to nikakav problem.  Malo mi je položaj sjedenja neobičan jer sam višlji pa me malo "gura" naprijed, ali sada sam se već naviknuo.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2011, 07:29:40 »
Braking je marka pločica i to dosta hvaljena u moto svijetu kao i CL  :icon_thumright:

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=45168.0

CST gume su na dnu dna i znam nekoliko dečki koji su popadali sa skutera tak da ih svakako zamijeni..
jedan moj frend ih je imao na cpi-ju.. kupio novog prije par godina i napravio s njim 20000km (dvadeset tisuća) i CST gume su bile ko nove ripna ko na novoj, dakle uopće se ne troše...
 :laughing7:
ostalo  ne vidim :toothy11:

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #10 : 13 Listopad, 2011, 14:35:06 »
Upravo ti je kolega iznad napisao.. Braking je samo brand kočionih pločica.. Kao i Brembo, Ferodo isl.. Čuo sam i ja priče da je CST - Maxxsis ali šta ja znam.  Ionako su stare 3 godine i pitanje kakve su. Iako su ripne kao nove, što naravno ne mora biti dobro :)  Uvjerio sam se na mokrom da samo tako prokliže, no nemam iskustva sa drugim gumama i ostalim skuterima tako da je to možda i normalno. Po mokrom treba biti oprezan. Dosta je nezgodna ta dimenzija koju ima agility city .. Nisam baš našao nekakav izbor guma, a nisu baš ni jeftine.  Ma sve u sve u svemu super je to sve.. Ovaj suter je bio ajmo reći probni balon, i za mene i za suprugu koja mora  portvrditi financije :). Idući bi mogao biti people gti300 :)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #11 : 13 Listopad, 2011, 15:21:14 »
promjeni gume i vjeruj na riječ. A biciklističke gume su sve tajvanke.

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #12 : 13 Listopad, 2011, 20:51:00 »
promjeni gume i vjeruj na riječ. A biciklističke gume su sve tajvanke.

I budem.. čisto zato da budem miran tj. da znam da sam sve učinio što sam mogao :) Do proljeća ću nešto kupiti a ovo malo dobrih dana ću još odvesti na ovima.  Više me brinu te lagane vibracije i zvuk što dolazi pri određnoj brzini. Ne mogu skužiti od čega je, ali rekao bih logičkim zaključivanjem da je nešto na prijenosu. No apsolutno sam "slab" na tom području pa mi ne pada na pamet ni što gledati. Nadam se samo da će izdržati do servisa.  Jel znate što bi moglo proizvoditi tako neki zvuk i vibracije pri brzini cca 55 na dalje i to tek nakon kilometar, dva vožnje.  Kao kad se malo zagrije u vožnji pa onda dolazi do toga. Sama mašina ima normalan zvuk. Sve ok ubrzava i ide.. Kreće normalno.

Sorry malo sam možda zeznio ovu temu, ali je vezana za sličan tip skutera pa može pomoći i tebi i ostalima.

Offline ssargi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 2
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #13 : 21 Listopad, 2011, 10:37:17 »
imao sam isti problem nakon 1000km,trokiranje i pad snage kad se skuter duze vozi. Nakon sto sam te probleme naveo, u servisu su mi stavili  malossi rolice od 6 grama,skratili neku cijev i stanjili filter zraka. Nakon toga skuter dise i vuce osjetno bolje na ravnom i u brijeg. Investicija od 80kn a preporodit ces se. Slazem se da gume treba zamjeniti jer sam dozivio pad pri naglom kocenju nakon sto sam  jace stisnuo prednju kocnicu sto mi se sa prijasnjim skuterom i manjim gumama nije dogadjalo. Radi se o Agility City 50 2T
xabi4

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #14 : 21 Listopad, 2011, 21:12:28 »
A ne znam.. Moj je 125ccm pa je sve uglavnom drugačije. Moj ne trokira.. Rekao bih da mašina radi savršeno. Mislim da je zvuk i vibracije koje se javljaju na određenoj brzini vezan za prijenos. Ne kužim se ja baš u to. Rekoše mi da je najvjerojatnije problem rolice i da to prvo sredim, i remen naravno. Jer problem se isključivvo javlja u određenom rasponu kmh. Nije vezan za okretaje mašine niti brzinu skutera u leru (nizbrdo).  Kad bude prilike i lijepog vremena odvest ću ga do mehaničara koji mi nije baš blizo, ali što ću . Bit će izlet.
A gume su bile iste kao i moje? I koje si na kraju kupio?

Offline ssargi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 2
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #15 : 23 Listopad, 2011, 13:30:57 »
A ne znam.. Moj je 125ccm pa je sve uglavnom drugačije. Moj ne trokira.. Rekao bih da mašina radi savršeno. Mislim da je zvuk i vibracije koje se javljaju na određenoj brzini vezan za prijenos. Ne kužim se ja baš u to. Rekoše mi da je najvjerojatnije problem rolice i da to prvo sredim, i remen naravno. Jer problem se isključivvo javlja u određenom rasponu kmh. Nije vezan za okretaje mašine niti brzinu skutera u leru (nizbrdo).  Kad bude prilike i lijepog vremena odvest ću ga do mehaničara koji mi nije baš blizo, ali što ću . Bit će izlet.
A gume su bile iste kao i moje? I koje si na kraju kupio?

nisam jos kupio,vozim se i dalje na ovima. Valjda su iste,jedino sto je tvoja zadnja vjerovatno sirja
xabi4

Offline doms

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 125
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #16 : 23 Listopad, 2011, 14:33:36 »
nisam jos kupio,vozim se i dalje na ovima. Valjda su iste,jedino sto je tvoja zadnja vjerovatno sirja

Prednja mi je 100x80 R16 a zadnja 120x80 R16 . Znači zadnja je šira nego prva, jedino ne znam jel tak i na modelu sa 50 ccm. Ja na kraju nisam siguran jel gume valjaju ili ne jer nekad mi se čine ok, nekad ne. Nemam baš puno iskustva na motorima da bi mogao sa sigurnošću procjeniti takve stvari. Mogu se samo osloniti na tuđe mišljenje.

A ovo zvrndanje i vibracije nikak ne mogu skužiti. Danas sam puno vozio i čuje se ali sve normalno ide.. Nešto na prijenosu ali ne znam uopće što može biti. Uglavnom jače je izraženo pri ubrzanjima tj. dodavanju gasa. Pri konstantnoj brzini s skoro ni ne čuje. I sve to iznad 55 kmh.. Neobično.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #17 : 28 Listopad, 2011, 13:49:06 »
odlučio sam se za prvi tuning: umjesto standardne svjećie ( mislim BR6HSA ) ići će iridijumska ( mislim BR6 HIX ). Nisam baš na forumu vidio da ljudi masovno stavljaju iridijumke...na 4T GY6 motoru irid. je bila pogodak, dugo traje, motor pouzdaniji, mirnije radi....Može li ikako zamjena svjećice štetiti ?


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #18 : 29 Listopad, 2011, 00:37:51 »
odlučio sam se za prvi tuning: umjesto standardne svjećie ( mislim BR6HSA ) ići će iridijumska ( mislim BR6 HIX ). Nisam baš na forumu vidio da ljudi masovno stavljaju iridijumke...na 4T GY6 motoru irid. je bila pogodak, dugo traje, motor pouzdaniji, mirnije radi....Može li ikako zamjena svjećice štetiti ?



nemoze ti nit ista boljeg nit goreg donjet, al ja bi stavio dlaku hladniju svjecicu za svaki slucaj :dontknow:

Offline ssargi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Agility City 2
Odg: Kymco Agility City 2T zbirni topik
« Odgovori #19 : 28 Srpanj, 2013, 10:59:13 »
Stavljen Naraku kit 70cc,Malossi multivar i bolje disk plocice. Skuter sada ide 70/75 i uzbrdice mu nisu nikakav problem.Ubrzanje je linearno i brzo,sada je to potpuno drugaciji skuter. Zasada je serijski auspuh ali u planu je rezonantni. Cista petica za Kymco !
« Zadnja izmjena: 13 Svibanj, 2014, 12:56:36 ssargi »
xabi4