Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: minarelli due plus, zx stimanje pomoc  (Posjeta: 4875 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #20 : 08 Listopad, 2011, 13:43:56 »
mislis da bi s nardom mi se pregrijavao zbog onog jebenog hladnjaka sto je na onak sugavom mjestu...a nezz saad vise mislis da bi iso sa base vec sa ovime

obavezno jos jedan hladnjak na areu! premali je.

Base pikiraj i biti ce ti jebeno :icon_thumright:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #21 : 08 Listopad, 2011, 13:56:25 »
a s base se nebi pregrijavo...

i dali imate iskustva s dr evo dali je dosta losiji po kvaliteti i performansam od recimo malossi polini sporta ili trophya...

due je prakticki nov ima mozda 1000 km vozen na arrow compres light kod vlasnika prije znaci nije ni radio na svojim okretajima tak da nije ni potrosen imam kutiju i sve kit je kao nov bez igdje icega...koliko mogu dobit za njega

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #22 : 08 Listopad, 2011, 14:00:05 »
a s base se nebi pregrijavo...

i dali imate iskustva s dr evo dali je dosta losiji po kvaliteti i performansam od recimo malossi polini sporta ili trophya...

due je prakticki nov ima mozda 1000 km vozen na arrow compres light kod vlasnika prije znaci nije ni radio na svojim okretajima tak da nije ni potrosen imam kutiju i sve kit je kao nov bez igdje icega...koliko mogu dobit za njega

nebi se pregrijavao.

Dr evo u rangu je po kvaliteti, nedavno sam frendu montirao novi i samo sto trebas je kanale malo s malom turpijicom sloziti jer su ne obradjeni i ostri, karika moze zapesti ostalo je sve 5! i nije skup, nekih 800kn nov. a za due mozes dobiti 800-900 zavisi kako bude bilo zainteresiranih. znas i sam da se na forumu sve prodaje za sicu...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #23 : 08 Listopad, 2011, 14:07:58 »
aha...znaci samo bi trebo te kanale malo poturpijat i to je to...a kakv set up onba prjenosa i karba da ubacim odp ako bi iso recimo dr evo zx multivar i 19 karb...i sta mogu ocekivat od tog set upa...ovako sa due plus arrow compres light i 19 znaci bez multivara...motori de jako finonavuce do 95 100 dok trepnes okom...oce ici bolje od toga

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #24 : 08 Listopad, 2011, 14:52:47 »
aha...znaci samo bi trebo te kanale malo poturpijat i to je to...a kakv set up onba prjenosa i karba da ubacim odp ako bi iso recimo dr evo zx multivar i 19 karb...i sta mogu ocekivat od tog set upa...ovako sa due plus arrow compres light i 19 znaci bez multivara...motori de jako finonavuce do 95 100 dok trepnes okom...oce ici bolje od toga
Pa tu negdje je to...
Nemas potrebe za karburatorom 19mm i njega prodaj uzmi 17,5

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #25 : 08 Listopad, 2011, 18:37:02 »
Pa tu negdje je to...
Nemas potrebe za karburatorom 19mm i njega prodaj uzmi 17,5

e to nema sanse...valjat ce 19 karb nevolim taj 17,5 kab nikak...tesko se stima i drka uvjek nesto ni na jednom motoru mi taj 17,5 nije radio kak treba uvjek neki k**ra* s njim nit mog gljivu stavit ako hoces gusi se drka sve...dok 19 karb je odlican za sve...

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #26 : 08 Listopad, 2011, 18:44:49 »
Samo da i ja javim svoje iskustvo sa due+ i slabijim auspuhom,znaci jednom mi je drug donio due+ da mu nabacim na iteljet dragstera a imao je LV TT na sebi vec od prije i 17,5karb,znaci probao sam sve moguce opcije u variu i karburatoru i nisam ga mogao nastimat da ide bolje nego sa serijskim cilidrom.Nisam imao pri ruci 19mm karb da i to probam al morao je i sa 17,5 bar nesto pokazat. Kad sam ponovo vratio 49ccm serijalu skuter je poletio. Kasnije sam mu stavio malossi sport na isti spuh i karb i motor ide ko vjetar.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #27 : 08 Listopad, 2011, 19:04:58 »
samo da napomenem da motor vozi trenutno sa due plus arrow compres light i dellorto 19...ostalo sve seriski...i motor ide odlicno za mene ide stvarno fino...i ja bi sad uzeo samo drugi spuh jer mi je arrow ruzan do boga...i ubacio bi multivar jer mi sad ima malu rupu od 60 65 pa do 70 odp...i nemogu je se nikak rijesit...start ubrzanje odlicno motor stvarno vuce supper s 2 se malte ne diz znaci samo malo trznes i gore je uzmite u obzir da je to area koja nije bas za stunt...ide po satu 95 100 krajnje...snimit cu vam video pa pogledajte...da nemislite da lazem motor stvarno jako fino ide...moze to i potvrdit par likova s foruma...75 dizna je lulica u airboxu rolice 3,6 seriski centralni i zuti federi kvacila...tak da nevidim zasto nebi iso jos bolje da bi stavio zx i mutlivar i malo jos postimo karb ubacio red sponge dao mu vise goriva i zraka...tak da te price da due plus s slabijim spuhom ide losije od serijale nemojte pricat...a i to sto tebi nije iso je mozda zbog 17,5 jer je taj karb po meni g#vn% zesce od karba....

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #28 : 08 Listopad, 2011, 19:18:18 »
Koljega lakše malo xD

imas Dell 17.5 onaj obican sa Piaggio i Gilera skutera koji je taj taj a imaš Dell 17.5 malossi pakiranje koji je dosta bolji i snjime prakticki mozes voziti Miderace bez beda .

Due vozi ok i sa slabijim ausphom ali niti u pola kolko moze ici sa Nardo auspuhom koji i je predvidjen za Top Performance Due+ .

Base termogrupa bilo koja sa Zxom ide DOST bolje nego Due+ sa nekim zxom ili Arrow Comper liteom koji spuh sam isto imao na areu sa Malossi sportom :)

Taj Arrow je jako slab auspuh, Gianelli neki bezvezni mi se bolji pokazao nego taj spuh ali iskreno.

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #29 : 08 Listopad, 2011, 19:25:15 »
Koljega lakše malo xD

imas Dell 17.5 onaj obican sa Piaggio i Gilera skutera koji je taj taj a imaš Dell 17.5 malossi pakiranje koji je dosta bolji i snjime prakticki mozes voziti Miderace bez beda .

Due vozi ok i sa slabijim ausphom ali niti u pola kolko moze ici sa Nardo auspuhom koji i je predvidjen za Top Performance Due+ .

Base termogrupa bilo koja sa Zxom ide DOST bolje nego Due+ sa nekim zxom ili Arrow Comper liteom koji spuh sam isto imao na areu sa Malossi sportom :)

Taj Arrow je jako slab auspuh, Gianelli neki bezvezni mi se bolji pokazao nego taj spuh ali iskreno.

ma znam ti djelovi sto sam ja reko su bili na motoru i svi djelvoi su novi kupljeni...i motor je iso mal losije u ubacio sam taj set up prenosa i karb i mtor ide fino...nisam reko da ide bolje nego base set up s takvim spuhom vec da sigurno ide bolje nego spuh na seriskom cilindru...i da prico sam za taj 17,5 s pia makina...da je smece...99 posto ide due na prodaju i uzet cu neki base kit...ali nemoze doc i pricat da due plus s base spuhom ide losije od serijale... :angry7:

samo zao mi dueta jer je novi malte ne jos se sjaji i cakli vez crtice na sebi ona roza boja...ali eto razloga zasto nebi slozio taj due kak bog zapovjeda s jacim spuhom je taj sto me onda ceka jos puno ulaganja u sve od radilice kvacila remena usisa pa do kemije hladnjaka itd...a jos na to sve treba i servis odratit plocice ulja itd...a i to sto radim sa skuterom stvarno dosta kilometara preko ljeta tak da bi me onda ceko jos i ceci serivis mjenjanje karike itd...tak da ce vjerojatno ici onda gore neki dr.evo i neki zx nazalost jer mi drugi nepasu multivar dellorto 19 i ako bude kakih novaca ubacio bi deltu iza...

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #30 : 14 Listopad, 2011, 08:49:03 »
e decki za sad ipa kostaje taj set up due plus zx multivar i 19...dok neprodam due plus i uzmem neki base kit...a za to ima cijela zima...

sad me samo zanima jos dok je ovaj set up da ubacim diznu 78 ili 80 izvadim lulicu iz airboxa stavim red sponge iglu na 2 zub i oce biti dosta smjesa na jedno krug i pol...i zanima me koji centralni feder da stavim trenunto je seriski gore  :toothy3:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #31 : 14 Listopad, 2011, 18:06:55 »
niko nista ?

Offline IvanRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 726
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bakar
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: AGV Gp-1
  • MojSetup: Stage 6 sport pro,19,multivar...
  • MojSpuh: TPR top line
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #32 : 14 Listopad, 2011, 18:14:34 »
ja imam jedno pitanje samo je bi mi bilo bolje stavit neki kit malo slabiji ,trenutno mi skuter ide 90-95 ?

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #33 : 14 Listopad, 2011, 18:21:43 »
a ovisi ici ce puno bolje nego sada to sigurno...ali jbg trazi vise odrzavalja vise trosi i vuce jos dosta stvari za sobom koje moras kupit...sta imas trenutno na motoru

Offline ludi dragster

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: velika goric
  • Moj Skuter: Italjet Dragster D18
  • Moja Kaciga: agv gp1
  • MojSpuh: mocan
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #34 : 19 Listopad, 2011, 00:19:11 »
na obican vario gadjaj:3,7 gr rolice, dizna 78-ili 80(nardo shot i ostali ce ga spaliti)ako je manja dizna,igla na sredini,zrak krug i pol.prijenos:serijski feder minarelli ako je jos ok sa zutim sport federcicima ili eventualno crvenim iz mhr paketa,da ga malo kasnije lovi.sa diznom u karbu se nemoj zezati,mozes i malo ulja staviti u rezervoar,i lulicu ne vaditi iz airboxa!ako jos uvijek imas zx-a 75 dizna ti je i vise nego dovoljna,potrosnja bi ti trebala biti oko 4.5 litara,a okretaje ne znam jer nemamo okretaje kel tako???!!!ako serijski nije ok na njemu uzmi zuti malossi i na kvacilo crvene mhr federcice,ili plave(zavisi sto hoces)pozz
KAD SE NADJU DVIJE TURPIJE-IZAZIVAJU TRECU!!!

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #35 : 19 Listopad, 2011, 10:44:56 »
Daj nabavi narda ili shota pa ces vidit veselja :D
Kad rikne radilica roknes novu i gas :)

Ako zelis ostat na neki base spuh onda ces tesko nastimat da ti 2 radi optimalno, poslusaj savjet i nabavi dr evo, dr inace drzi top performances tako da ti je to prakticki trophy kit koji kosta malo manje, a moci ces se dugo vozit bez problema.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #36 : 19 Listopad, 2011, 11:35:57 »
Daj nabavi narda ili shota pa ces vidit veselja :D
Kad rikne radilica roknes novu i gas :)

Ako zelis ostat na neki base spuh onda ces tesko nastimat da ti 2 radi optimalno, poslusaj savjet i nabavi dr evo, dr inace drzi top performances tako da ti je to prakticki trophy kit koji kosta malo manje, a moci ces se dugo vozit bez problema.

covjek ti dobro govori, nemozes izvuc iz due+ ono sto on moze ako nemas spuh da to podrzi...ja imam osobno tp trophy kit dobro ustiman i bolje ide nego gilera runner sa due+ i arrow spuhom (neznam tocno koji model) ali vrti oko 12000 i serijskim prijenosom i sve relativno dobro ustimano, a ti imas jos zx spuh kojemu je rezonancija izmedju 8000 i 9000 okretaja a due+ zahtjeva od 10500 nadalje, tako da nema sanse da se to ustima

baci gore dr evo, ostavi zx, nabavi neki multivar, usimaj karb i evo veselja, trosit ce optimalno i fino ic uz sitnu investiciju

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #37 : 26 Listopad, 2011, 01:06:49 »
ko je bar jednom probao 19ku na skuteru na 17,5 se nije vratio, samo to ću reć  :toothy12: :icon_biggrin:

ja imam phbg 19,5 ad i o 17,5 ne razmišljam opće, a i njega sam probao
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #38 : 26 Listopad, 2011, 01:22:41 »
ko je bar jednom probao 19ku na skuteru na 17,5 se nije vratio, samo to ću reć  :toothy12: :icon_biggrin:

ja imam phbg 19,5 ad i o 17,5 ne razmišljam opće, a i njega sam probao
Nije svaki 17,5 los  :icon_thumright:

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: minarelli due plus, zx stimanje pomoc
« Odgovori #39 : 26 Listopad, 2011, 09:12:55 »
Nije svaki 17,5 los  :icon_thumright:

nije svaki los...al nijedan nije bolji od 19...;)