Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zna li itko išta o sportskim variomatima za 4T 50ccm skutere  (Posjeta: 2924 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Zna li itko išta o sportskim variomatima za 4T 50ccm skutere
« Odgovori #20 : 10 Ožujak, 2008, 07:05:22 »
ja sam dugo imao malossi multivar i uz sitne izmjene i doradu odlićan je,e sad imam polini speed control variomat i daje bolje performance od malossija,veča krajnja,bolja među ubrzanja.....kanale i vodilice treba i na poliniju malo sredit

za GY6 mašinu vjerovatno je najbolji koso ili naraku,znači neki od istočnjaka,jer je kod njih daleko najrazvijenija scena oko utrka na scootovima baziranim na GY6 blokovima
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Zna li itko išta o sportskim variomatima za 4T 50ccm skutere
« Odgovori #21 : 10 Ožujak, 2008, 10:08:24 »
U minarellija je bijeli nesto tvrdji od serijskoga, dovoljno da napravi rupu od 2000rpm u medjuubrzanju.

Offline stardust

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Muški
  • Its better to burn out than to fade away
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 4t skuteri
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Sym Joymax 250i , Kymco Agility 90
  • MojSetup: 90cc
  • MojSpuh: -
Odg: Zna li itko išta o sportskim variomatima za 4T 50ccm skutere
« Odgovori #22 : 10 Ožujak, 2008, 12:42:17 »
moj vario koji sam narcio preko scooter assassinssa josh uvijek stoji u ladici..
najslicniji je po izgledu onom naraku...
fora je kaj se njima tamo u servisu  nije dalo zajebavati sa razlicitim tezinama rolica vec su stavili istu gramazu  a nakon kaj sam ja skuzio da ide loshije samo sam vratio stari vario...
ak os ja cu ti poslat taj svoj vario pa ak ti se da zezat s tim javi jesi kaj dobio..
meni se nada to rastavljat stalno i zezat se stim..
www.4tskuteri.com

Prodajem sve dijelove za Peugeot 206cc
099/4651-078