Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Licenca  (Posjeta: 25074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Licenca
« : 09 Ožujak, 2008, 20:00:54 »
Eva malo pitanjce!
Kako isposlovat licencu za utrke?
Šta je sve potrebno?
Ventura Motorsport

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Licenca
« Odgovori #1 : 09 Ožujak, 2008, 22:36:31 »
koliko ja znam potrebno je uclaniti se u neki motoklub od njih ces dobiti samo licencu a nece ti bas oni pomoci puno tak da!!

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Licenca
« Odgovori #2 : 09 Ožujak, 2008, 23:22:43 »
Sve zavisi od kluba do kluba , kod nas u mk.san antoniu je dosta dobro.. od moto kluba nemas nikakve koristi .. a nemozes sudijelovati na trkama ako nisi u moto klubu nekom... da bi dobili licencu tako receno da biste bili licencirani , potrebno je jmbg ime prezim izd.. zapravo dobijete list papira di popuniite podatke ,, zatim vam precednik kluba vaseg daje potpis i pecat ,te ga vi nosite ili predcednik kluba u moto savez i tamo dobijate licencu.. kad dobijete licencu idete izvaditi ljecnicki pregled ,u zagrebu se to obavlja u domu sportova. kada sve to obavite tek ste onda licencirani vozac i mozete voziti utrke motora ,skutera itd... ako nemate 18 godina morate imati odobrenje od roditelja , znaci  jedan od roditelja vam ora potpisati da vam dopustajete da sdijelujete u moto utrkama i cak tu suglasnost vam znaju zatraziti prije utrke ... a to sve zavisi ko pregledava.. kada sve to napravite ,dodete na utrku i idete se prijaviti dajete licencu , ljecnicki i morate osiguranje imati  ako se trka vozi petak,subota morate imati za oba dana ... takoder bez osiguranja nemozete sudijelovati...  mislim da ste shvatili,ako ima kakvih pitanja samo receite... ;D ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Licenca
« Odgovori #3 : 09 Ožujak, 2008, 23:28:01 »
HRVATSKI MOTOCIKLISTICKI SAVEZ, Trg Krešimira Cosica 11, Zagreb
Tel. 01/3012-321, Fax 01/3012-320, hrv.moto.savez@zg.t-com.hr
Z A M O L B A
ZA IZDAVANJE VOZACKE LICENCE
Ime i prezime_______________________________________________________________________
Datum i mjesto rodenja_______________________________________________________________
Adresa stanovanja____________________________________________________________________
Telefon_________________________Fax________________________Mob._____________________
Clan kluba_____________________________________iz____________________________________
LICENCA SE TRAŽI ZA GODINU_______________________
RANG_______________________________(klupski, nacionalni, UEM, FIM)
DISCIPLINA_________________________________________________________________________
Zamolbu popuniti citko. Priložiti fotografiju 3x4 cm. Maloljetne osobe zamolbi prilažu pisanu privolu
jednog roditelja ovjerenu kod javnog bilježnika.
_____________________________________ _____________________________________
(potpis podnositelja zamolbe) (datum i mjesto podnošenja zamolbe)
_____________________________________
(potpis odgovorne osobe u klubu)
M.P. BROJ LICENCE
 ovako vam to izgleda kada   zatrazujete llicencu
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Licenca
« Odgovori #4 : 18 Ožujak, 2008, 19:35:38 »
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Licenca
« Odgovori #5 : 19 Ožujak, 2008, 15:22:20 »
:icon_thumright:

             http://www.hms-moto.hr/dokumenti/_zamolba_izdavanje_licence.doc
ali prije moras obaviti lijecnicki....jer bez lijecnickog nemres dobit licencu.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline wyeshtitza

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 425
  • Spol: Ženski
  • will turn U into a frog ]:)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zgB
  • Moj Skuter: olD nrG & Gs 250
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Licenca
« Odgovori #6 : 01 Travanj, 2008, 08:39:58 »
:icon_thumright:

             http://www.hms-moto.hr/dokumenti/_zamolba_izdavanje_licence.doc
ali prije moras obaviti lijecnicki....jer bez lijecnickog nemres dobit licencu.....

šokre, srky i aj dobili bez liječničkog bez osiguranja... to sad tek rješavamo :)
:vjestica:

dezhurnO zayebawalO =)
 :vjestica:  :vjestica:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Licenca
« Odgovori #7 : 01 Travanj, 2008, 15:43:23 »
pa to koliko i ja znam da netreba ni ljecnicki a ni osiguranje da bi  dobio licencncu ;D
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE