Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kupoprodaja i ocjena članova  (Posjeta: 3961 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crobex

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly
  • Moja Kaciga: uvijek dobrodosla
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #20 : 02 Listopad, 2011, 15:33:27 »
ovo se isto i meni dogodilo samo šta sam ja uplatio punu svotu :S
kasnije sam načuo da je taj isti frajer zeznuo više ljudi na istu foru.
daj reci o kojem se mobitelu radilo i di si našao oglas, možda smo na istog nasjeli?


c902 sonyericsson oglas je bio na njuskalu. ime i prezime domagoj blažević adresa lažna, grad bi trebao bit ili sb ili pž

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #21 : 02 Listopad, 2011, 15:34:34 »
c902 sonyericsson oglas je bio na njuskalu. ime i prezime domagoj blažević adresa lažna, grad bi trebao bit ili sb ili
Za takvog nisam čuo vamo.

Offline crobex

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly
  • Moja Kaciga: uvijek dobrodosla
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #22 : 02 Listopad, 2011, 15:37:23 »
ako čujes moja preporuka da zaobiđes tu osobu. sto se tiče ocijenjivanja, radio sam tu s dosta dečkiju i nisam nikog ocijenio ne zato sto nije bilo ok nego nemogu nać br oglasa preko kojeg sam kupio. sugeriram da se i to ocijenjivanje moze obavit drugačije uz ime posiljatelja i slično.

Offline crobex

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly
  • Moja Kaciga: uvijek dobrodosla
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #23 : 02 Listopad, 2011, 15:39:22 »
kako bi se osjecao da ti kazem da sam zeznut za 4500 kn  :laughing7:

nisi nam napisao kako si zeznut, jesi uplatio prije novce ili? bas zbog toga sam pokrenuo ovu raspravu da se proba napravit neki interni dogovor između članova, da se nađe u svakoj zupaniji po jedan član preko kojeg se moze ostvarit trgovina ili tako nesto, mislim da bi svima to odgovaralo

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #24 : 02 Listopad, 2011, 15:42:12 »
novci unaprijed za skuter, slike super, stvarnost za u smece, 4500 kn otislo u vjetar  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline crobex

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly
  • Moja Kaciga: uvijek dobrodosla
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #25 : 02 Listopad, 2011, 15:44:56 »
ja sam tako kupio zipa iz zg kad je dosao meni nije ni upola bilo kako je čovjek reko. jbg frende ko ne riskira i ne profitira, mislim da se slazes.

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #26 : 02 Listopad, 2011, 15:48:27 »
c902 sonyericsson oglas je bio na njuskalu. ime i prezime domagoj blažević adresa lažna, grad bi trebao bit ili sb ili pž

nazalost to nije taj...ovaj moj pacijent je iz ili okolice varaždina...isto sam uplatio novac unaprijed za samsung galaxy i od tada mobitel ne radi niti išta stiže...evo prošlo je već 5 mjeseci.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #27 : 02 Listopad, 2011, 16:59:10 »
novci unaprijed za skuter, slike super, stvarnost za u smece, 4500 kn otislo u vjetar  :laughing7:

evo ga opet  ???  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #28 : 02 Listopad, 2011, 18:41:14 »
evo ga opet  ???  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
skini naocale  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #29 : 02 Listopad, 2011, 22:13:19 »
na pouzece radim uvijek sa otkupninom.. al kad idu neke zamjene evo sad imam neku zamjenu u igri i nazalost sam se dosta puta opeko sa tim da sam spusio i reko sam da nek uplati sve na racun, kad vidim da je sjelo saljem paket i nek on salje svoj sa otkupninom koja je razlika u cijeni (i opet neznam dal je to sto mi salje dobro) tak da opet mogu spusit love dosta al kaj ces.!

ugl. lako se zajebavat za 100-200 kn makar je i to puno i to sam spusio xy puta... al kad se igras sa 3000-4000kn bas ti i nije svejedno jer jbg. za to neko radi cijeli mjesec.
🙈

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #30 : 02 Listopad, 2011, 23:11:50 »
ma j#bo pouzece tako mogu radit samo sa nekin koga znan ili kasnije uplacivanje..na ovo kasnije uplacivanje san se dobro opeka, jos su mi neki clanovi ovog foruma duzni i to lipe cifre,al mislin da nema smisla tuzakanju ode.. to ce rijesit pravosudni organi, novce cu dobit kad tad..al ko ce mi vratit puste zivce koje san potrosia,a sta se tice pouzeca,sta meni triba u zivotu da strepin oce li ovi to podignit ili nece ili je nasa negdi jeftinije ili osta bez novaca ili se predomislia pa da mi se vrati paket i da moran placat postaru 100-150kn postarine za k**ra*,nema sanse

a sta se tice kupovine na povjerenje..jebiga svakakvih ljudi ima,ako te neko oce zajebat,zajebat ce te svakako,pa makar pouzecen placa,a ako je tebe toliko puta nategnilo na ove trgovine,onda bez uvrede te mogu proglasit u najboljen slucaju naivnin,a i s ovin dijelovima sta trgujen,tu ja tebi cinin uslugu,a ne ti meni,ja cu dijelove prodat kad tad..a ti ako nes kupit priko interneta ili oglasa..imas ducan di je sve skuplje 100-200-300 posto..i tako  VJEROJATNO nes ostat kratkih rukava,a ja cu svoje dijelove svakako prodat,sad sutra ili za 6 miseci mene nije brige,al da iden riskirat na svoj racun cinit nekome uslugu i priton jos ostat bez 100-150 kn postarine nema sanse,a ako se to nekome ne svidja uvik ima za izbor kupit novo..

al cinjenica je da je danas teska besparica..naviklo se trosit gustat uzivat ne radit nista i sad kriza uzela danka,internet procvita i lakse je nego ikad ic zajebat nekoga,al ja recimo u tome ne vidin nikakve koristi..u ovon poslu sta si vise posten bolje ces proc..a da ides nekoga zajebat kad tad ce se okolo procut da si takav i nece vise niko nista kupit u tebe i tu sta zaradis tih 200-300kn na prijevari drugoga si sjeba ko zna koliko novaca od potencijalnih buducih kupaca..nema kruva ni krađi..sve kad tad dode na naplatu na ovaj ili onaj nacin..

a sta se tice kradji..nedavno mi je prijatelju provalilo u auto ukralo dvd player ekran cvike i praznu gajbu pive iz portapaka..jasno mi je za cvike i dvd,al ic krast praznu gajbu pive koja je usput ogromna i koja ne vridi  100kn, mislin ono :dontknow:  jebena recesija..

btw tipa su uvatili i jebes sve prijave,tribalo bi mu ruke slomit za pocetak :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #31 : 03 Listopad, 2011, 00:51:06 »
kao i svaki drugi oglasi, od njuskala pa na dalje.. uvjek te moze netko nesto prevariti, to je uvjek tako..
ima varalica koji jos nisu platili dobivene pakete, a ima i ovih drugih.. nema tu pravila..

treba paziti , uzimati podatke, cuvati poruke i slicno i jos paziti..

PS
ili kupovati preko webshopa, tu nema sansi zajeba , zakonom je tu sve regulirano  :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #32 : 03 Listopad, 2011, 01:10:45 »
kao i svaki drugi oglasi, od njuskala pa na dalje.. uvjek te moze netko nesto prevariti, to je uvjek tako..
ima varalica koji jos nisu platili dobivene pakete, a ima i ovih drugih.. nema tu pravila..

treba paziti , uzimati podatke, cuvati poruke i slicno i jos paziti..

PS
ili kupovati preko webshopa, tu nema sansi zajeba , zakonom je tu sve regulirano  :frajer:

s crvenin dijelon se potpuno slazen,a sa zelenin i ne bas jer ko da si reka,kupi novi skuter nemoj polovni jer te tako nece niko zajebat  :dontknow:

cinjenica je da je gadna situacija u drzavi i da se nema novaca i da se sve pokusava vise manje skrpat a cijene novih rezervnih dijelova su nebeske i vecina iih nemoze sebi priustit pa se okrecu polovnin dijelovima i mogucin mutnin oglasima,a tu triba pazit..

triba otvorit forum za ove tipa hac i ekipa sta su zajebali ljude i podilit podforume po podrucjima u koje su ih zajebali i tako imat sve prijestupnike na jednon mistu iz svih sektora trgovine i cile lijepe nase i non stop updateat bazu i dosta ljudi koji zele trgovat priko interneta bi sacuvalo vrimena zivaca i novaca..

eto nekome ideje ko ima volje ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #33 : 03 Listopad, 2011, 01:14:37 »
ma to ja samo reklamiram opciju webshopa  :toothy11: ,iako stoji cinjenica da tu stvarno nema mogucnosti zajeba   :glasses9:

a to sto se tice ovog foruma za prevare i to, posto malo pratim "scenu" mogu reci da bi to bio dosta veliki forum  :angry7: :hmh:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline scooter tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ispod sljive nasred njive
  • Moj Skuter: speedfight 2-na prodaju
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: ako mi babo kupi
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #34 : 16 Listopad, 2011, 11:20:48 »
mene su 100 puta tako zajebali s uplatom na racunu,nije neka cifra neki 100 150kn ali opet kad sve zbrojim popusijo sam 750kn

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #35 : 16 Listopad, 2011, 12:02:36 »
ma ima masu neozbiljnih clanova,npr od jednog moderatora sam cekao slike 2 nedelje za dijel ,i sve sredio,iscimao lika da to pokupi od njega,ali slika nidje  :hello: nisam ni na koji nacin ostecen ali on bi trebao bit uzor drugima ,malo je glupo
« Zadnja izmjena: 16 Listopad, 2011, 12:07:20 Deny »
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline crobex

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 172
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: beverly
  • Moja Kaciga: uvijek dobrodosla
Odg: kupoprodaja i ocjena članova
« Odgovori #36 : 16 Listopad, 2011, 16:11:21 »
slazem se u potpunosti, neka da ostavku  :glasses9: