Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Diesis 2004. 70ccm3  (Posjeta: 4578 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fast_dome

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštel novi-Rudine
  • Moj Skuter: Piaggio Diesis
  • Moja Kaciga: AWA
  • MojSetup: Mallosi
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Piaggio Diesis 2004. 70ccm3
« : 01 Listopad, 2011, 11:35:39 »
Evo,ovo je moja trenutačna vozilica,kupljena za 500€ od prvoga vlasnika sa novim gumama,novom garniturom i novom registracijom.Skuterčić je funkcionalan,praktičan,dobar za vožnje u dvoje.Ima dosta snage.Maksimalna brzina je mislim oko 90kmh jer kazaljka ide dosta ispod 80,npr. dođe do 100 ali ajmo reći neka laže kmh sat.Ima brutalno ubrzanje,lagani zvuk u leru,gotovo je nečujan.Ima LEO VINCE ZX ja mislim da se tako zove.Od cjelokupnoga posla na motoru mislim kupiti novi akumulator ili dobar polovni jer je ovaj originalni i dao je sve od sebe,pokušavao sam ga puniti ali ništa,i eventualno skinuti kofer jer mi za moje potrebe ne treba.Do sada sam prešao oko 100km.Motorić ima 21000km,dobio sam sa njime i original cilindar i glavu te klip,stanje cilindra je kao novo,još se honovanje vidi.  ;D i uz njega sam dobio kacigu koja mi je prevelika ali imam svoju taman za mene i bubrežnjak sam dobio.

Dosta je bilo priče,evo slike.  :toothy9:   





















E sad,prijašnji vlasnik mi je preporučio ovo ulje,jeli valja za ovaj motor? :dontknow:

Pozdrav.  :headbang: :headbang:

Offline fast_dome

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštel novi-Rudine
  • Moj Skuter: Piaggio Diesis
  • Moja Kaciga: AWA
  • MojSetup: Mallosi
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Piaggio Diesis 2004. 70ccm3
« Odgovori #1 : 23 Listopad, 2011, 00:21:30 »
Prije svega,lijep pozdrav  :icon_thumright:

Sa skuterom sam prezadovoljan,ide lijepo,prešao oko 200km od kada sam ga kupio i nije mi žao ni kune koje sam potrošio na njega. :icon_biggrin:

E,sad se moram pohvaliti da mi ga je probao rođakinjin momak,inače moj dobar prijatelj  :icon_biggrin: i rekao mi je da je motor super sve 5,samo da bih trebao zamijeniti rolice i variomat jer je ovaj kao njegov original koji nije predviđen za kit.Zanima me koliko koštaju rolice i variomat,koje bih trebao uzeti,tj. koji su najbolji i gdje se to na mome skuteru nalazi,što bih sve trebao rastaviti i postupak ako može netko objasniti.

Srdačan pozdrav.  :icon_thumright:

Offline fast_dome

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštel novi-Rudine
  • Moj Skuter: Piaggio Diesis
  • Moja Kaciga: AWA
  • MojSetup: Mallosi
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Piaggio Diesis 2004. 70ccm3
« Odgovori #2 : 23 Listopad, 2011, 16:39:52 »
Zna li itko? :icon_scratch:

Molim odgovor,unaprijed hvala.  :icon_thumright: