Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ▼▼ High Style SF Project ▼▼  (Posjeta: 14289 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #60 : 08 Ožujak, 2008, 20:23:19 »
Nece doci vise od 500kn sigurno jer je decko domaci ovdje, nije na fuš nego komora. A frend sa gilerom 180 je jos prije ajmo idemo ti ofarbat skuter ja sam reko ne, a on mi je htio sredit za samo 300kn isto gdje i sebi dao kod ovoga decka sada. Obojano mu je naprijed je crveno pa se prelijeva crna pa opet kraj u crveno. I naprijed na crvenome je crni škorpion, plave felge.

heh  crno-crveno-plavi skut....

takvog još nisam vidio :laughing9: :laughing9:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #61 : 08 Ožujak, 2008, 22:50:45 »
Nece doci vise od 500kn sigurno jer je decko domaci ovdje, nije na fuš nego komora. A frend sa gilerom 180 je jos prije ajmo idemo ti ofarbat skuter ja sam reko ne, a on mi je htio sredit za samo 300kn isto gdje i sebi dao kod ovoga decka sada. Obojano mu je naprijed je crveno pa se prelijeva crna pa opet kraj u crveno. I naprijed na crvenome je crni škorpion, plave felge.

heh  crno-crveno-plavi skut....

takvog još nisam vidio :laughing9: :laughing9:

heheh de sliku da vidimo kak izgleda!!


Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #62 : 09 Ožujak, 2008, 00:37:48 »
Ne kuzim u cemu je smijeh. Pa tamno crveno krvavo pa crno i onda opet tamno crveno krvavo. I felge su tamno plave. Neam sliku ne slikam skutere okolo. Kada ga vidim jednom sa skut. a to ce biti teze samo se vozi sada vise sa autom, a i faks ima.
Yamaha-Spy