Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ▼▼ High Style SF Project ▼▼  (Posjeta: 14291 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Nikako da se odlucim...
« Odgovori #40 : 06 Ožujak, 2008, 20:22:20 »
evo sto cu od djelova nakon sto ofarbam uzet...hmm da skuim za ovo jos ce mi trebat mjesec dana dakle bit ce tocno sredinom četvrtog mjeseca sve gotovo kako sam i ocekiva..

Tyre Marker white



Handlebar Grips Flame white



Bar end weights Koso



Sidestand TNT Chrome



Kühlergrill Tribal Lennes



Battery Cover Stainless steel



Footboards LENNES Optikparts



Riser Kit Ecoline carbon-look



Underseat Cover MTKT white, transparent rear lights





za ovo jos nekih 1800kn  vidit cemo...no to tek kad ofarbam...za mjesec dana
sve cu poslikati kad se ofarba a onda cu opet poslikati i staviti kada kupim ove djelove
dan-dva prije farbanja cu ga poslikati da vidite u koliko lošem stanju je  :laughing7:

i evo sada mjenjam naziv teme u " High Style SF Project"

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #41 : 07 Ožujak, 2008, 11:46:18 »
@ chofus - i meni se dogla stara boja kad sam filer razrjeđivao sa običnim nitro razrjeđivačem ;) .. ostao sam bez onoga što sam prvo koristio pa ubacio nitro.. negdje mi se diglo negdje ne pa sam isto morao to sve postrugati do kraja

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #42 : 07 Ožujak, 2008, 15:13:42 »
nije sada da je tu nesta izmisjam i pametujem neg zelim da decku to sve dobro ispadne...jer takvi prijekti kostaju dosta :)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #43 : 07 Ožujak, 2008, 15:29:33 »
hehe  ;D

da ja zelim da ovo ispadne stvarno kako treba pogotovo ta boja da se lipo sjaji da to bude savrseno i onda jos ove djelove sklepat i bit ce prva liga  :icon_thumright:

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #44 : 07 Ožujak, 2008, 15:35:28 »
Evo imam pitanje. Ne mogu se odluciti izmedu dvije boje. Prva opcija da su sve plastike stuntbase zeleno i felge isto tako. Druga opcija je da su plastike sve bijele, a felge zelene. Mene zanima ako netko zna kako je to kada su plastike potpuno bijele dali se vidi svaka ogrebotinica, prasina, nesto lijepljivo i to. Inace bijela se meni svida jako isto kao i zelena, ali
:dontknow: :dontknow: :dontknow:
To je stvar ukusa ali ne mogu se odlucit.
Yamaha-Spy

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #45 : 07 Ožujak, 2008, 15:37:57 »
ja big ovako sve plastike bjele mozda koja zeleno da ima malo one iza najbolje bi bilo,
rubovi felgi bjeli, pod felgi zelen, sredina bjela  :icon_thumright:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #46 : 07 Ožujak, 2008, 17:41:57 »
na bijeloj ce ti se sve vidjeti, prasina itd
zamisli kak ce ti scoot izgledat ak budes se vozio poslje kise :)

moj je crn pa se vidjelo jako a tek na bijelom  :glasses9:

ali svejedno ja bi iskreno obojo u bijelo, onak ledeno bijelu boju :) jer ce prehebeno izgledat

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #47 : 07 Ožujak, 2008, 19:09:14 »
na tamnim bojama se više vidi prljavština nego na bijeloj... ipak su prašina i sve te pi*darije prljave neke svijetlo sive boje pa se nevide kao na napr crnoj kojoj je svijetlo siva boja zapravo kontrast... imam tamnoplavi auto i to je strava... svaka 2 dana je užasno prljav, a ako imam sreče da nepada kiša opet se prašina jako vidi  ???

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #48 : 07 Ožujak, 2008, 19:25:54 »
na tamnim bojama se više vidi prljavština nego na bijeloj... ipak su prašina i sve te pi*darije prljave neke svijetlo sive boje pa se nevide kao na napr crnoj kojoj je svijetlo siva boja zapravo kontrast... imam tamnoplavi auto i to je strava... svaka 2 dana je užasno prljav, a ako imam sreče da nepada kiša opet se prašina jako vidi  ???

istina slažem se sa tobom crni auti se prije umažu nego bijeli........ :laughing7: :laughing7:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #49 : 07 Ožujak, 2008, 20:09:51 »
Evo imam pitanje. Ne mogu se odluciti izmedu dvije boje. Prva opcija da su sve plastike stuntbase zeleno i felge isto tako. Druga opcija je da su plastike sve bijele, a felge zelene. Mene zanima ako netko zna kako je to kada su plastike potpuno bijele dali se vidi svaka ogrebotinica, prasina, nesto lijepljivo i to. Inace bijela se meni svida jako isto kao i zelena, ali
:dontknow: :dontknow: :dontknow:
To je stvar ukusa ali ne mogu se odlucit.
Ja sam planirao u belo zelenu da farbam no odustao sam, jer to nije za nase uslove, ne znam kako je kod vas! Pitaj Stunt101 (Hrvoja) njemu je ceo skut beo samo felne zelene!!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #50 : 07 Ožujak, 2008, 23:00:14 »
Pa zato bas i hocu tu kombinaciju jer mi se svida, a Hrvoje je tu negdje isto iz Zagreba ili Velike Gorice neam pojma. Znam da su stuntali da igralistu od Konzuma u VG. Al isto tak mi se svida full zeleno onak odvojen si od sredine ostalih ali ono jednostavno  :icon_scratch: grr.... Da mi je jedno i drugo na tjedan dana. Ma nebi davo farbat da nije bilo veselo proslu subotu pa polupo.
Yamaha-Spy

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: Nikako da se odlucim...
« Odgovori #51 : 08 Ožujak, 2008, 08:41:55 »
dada evo jedan tu u zadru ce ofarbati u fušu dakle to radi u garazi nema komore za 1000kn maske koje su obojane..
samo moram otici tamo do njega i pitati koliko bi me doslo farbanje ne obojanih maski...


samo kakva je razlika u kvaliteti obojanih maski ako se radi u fušu il komori? :dontknow:
Meni ce ovi ovdje ofabrat za max 500kn. Neznam kako ce felge jos bojat. To se jos najvise i gnjavi. Ako ce skidat gumu ili ce obljepit okolo. Al mislim da je jednostavnije skinut gumu sa felge i poslije vratit.
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2008, 14:40:28 Yamaha_spy »
Yamaha-Spy

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Nikako da se odlucim...
« Odgovori #52 : 08 Ožujak, 2008, 15:25:11 »
dada evo jedan tu u zadru ce ofarbati u fušu dakle to radi u garazi nema komore za 1000kn maske koje su obojane..
samo moram otici tamo do njega i pitati koliko bi me doslo farbanje ne obojanih maski...


samo kakva je razlika u kvaliteti obojanih maski ako se radi u fušu il komori? :dontknow:
Meni ce ovi ovdje ofabrat za max 500kn. Neznam kako ce felge jos bojat. To se jos najvise i gnjavi. Ako ce skidat gumu ili ce obljepit okolo. Al mislim da je jednostavnije skinut gumu sa felge i poslije vratit.

i ajd ti tog čiku što je reko da ce ti bojat pitaj malo bolje...jer tih 500 kn sto ti je reko je za ruke najvjerojatnije..+ materijal koji ce kasnije uracut...jer 500 kuna ga nemoze izac materijal da jebe rak raka

skini gume i posje bojanja ih vrati..kad se osusi naravno :)
« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2008, 15:31:32 chofus1 »

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #53 : 08 Ožujak, 2008, 16:22:02 »
isto predlažem skidanje guma  :icon_thumright: ... meni su bojane u crno, a da nisu skidane gume, pa mi se negdje po rubovima vidi stara plava boja... jel netko zna koliko dođe ona tekučina s kojom se skida boja sa felgi? moje idu sad na bojanje pa sam razmišljao skinuti svu boju dolje pa od početka... i jel treba neki primer na goli aluminij?(koji primer)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #54 : 08 Ožujak, 2008, 16:33:51 »
isto predlažem skidanje guma  :icon_thumright: ... meni su bojane u crno, a da nisu skidane gume, pa mi se negdje po rubovima vidi stara plava boja... jel netko zna koliko dođe ona tekučina s kojom se skida boja sa felgi? moje idu sad na bojanje pa sam razmišljao skinuti svu boju dolje pa od početka... i jel treba neki primer na goli aluminij?(koji primer)

Lavacol 70kn :icon_thumright: pa na serijskim felgama nema ni prmera,a ni špric kita :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #55 : 08 Ožujak, 2008, 17:57:42 »
isto predlažem skidanje guma  :icon_thumright: ... meni su bojane u crno, a da nisu skidane gume, pa mi se negdje po rubovima vidi stara plava boja... jel netko zna koliko dođe ona tekučina s kojom se skida boja sa felgi? moje idu sad na bojanje pa sam razmišljao skinuti svu boju dolje pa od početka... i jel treba neki primer na goli aluminij?(koji primer)

Lavacol 70kn :icon_thumright: pa na serijskim felgama nema ni prmera,a ni špric kita :icon_thumright:

ili desol 50 kn :headbang:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #56 : 08 Ožujak, 2008, 18:45:10 »
znači ja kad namažem lavacolom/desolom i kad mi se digne boja, očistim to i da derem odmah boju? :| ... ma bacit ću ja bolje filer prvo pa onda boju... nekako mi sigurnije djeluje  :icon_thumright:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #57 : 08 Ožujak, 2008, 18:51:49 »
znači ja kad namažem lavacolom/desolom i kad mi se digne boja, očistim to i da derem odmah boju? :| ... ma bacit ću ja bolje filer prvo pa onda boju... nekako mi sigurnije djeluje  :icon_thumright:

ja deklo poliram... i sa njim sam namazo na njega sa desolom i boja se trebala početi dizati ali nije jer deklo nije pofarbano nego je plastificirano... :angry9:
tak da meni nije pomogo desol kod dekla ali za felge će ti bit super...
boja se digne onda operi sa mini-washem(tak svi rade) ili samo vodom uglavnom moraš skinut to šta se diglo a na kraju sitnice malo pošmirglaš... :laughing7:

za dalje ti neznam kak sa farbanjem... bolje ih ispoliraj :headbang: :headbang: ja svoje budem isto ispoliro :icon_thumright:

 :icon_thumright:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #58 : 08 Ožujak, 2008, 19:21:11 »
uf.. ne hvala... 2 - 3 puta sam počeo deklo polirati pa sam odustao.. za to baš i nemam živaca  :icon_biggrin:  .... a i imam određeni plan kako će mi sp izgledati  :icon_thumright:

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: ▼▼ High Style SF Project ▼▼
« Odgovori #59 : 08 Ožujak, 2008, 20:17:32 »
Nece doci vise od 500kn sigurno jer je decko domaci ovdje, nije na fuš nego komora. A frend sa gilerom 180 je jos prije ajmo idemo ti ofarbat skuter ja sam reko ne, a on mi je htio sredit za samo 300kn isto gdje i sebi dao kod ovoga decka sada. Obojano mu je naprijed je crveno pa se prelijeva crna pa opet kraj u crveno. I naprijed na crvenome je crni škorpion, plave felge.
Yamaha-Spy