Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Quasar problem  (Posjeta: 1603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Quasar problem
« Odgovori #20 : 18 Rujan, 2011, 15:54:45 »
neki dan mi se dogodilo da kad sam se parkirao, pricao sa prijateljem pocelo odjednom nesto zvizdat, te ga nakon toga ugasim na kljuc...probam zaverglat ono nece...i mislim sebi bice nesto tamo oko alnasera zapelo...

ispustim ulje, gledam zupcanik , sve uredu..probam pomaknut magnet naprijed nece, probam nazad kad ono okrece se samo jedan krug..probam naprijed ono isto samo jedan krug isto...

neznam koji mu je racku...kod tog jednog kruga osjetim kompresiju i sve..kad odjednom stane ko da udari u nesto..

vario se nije odsarafio, oko magneta i alnasera sve uredu..sta je moglo bit u masini?...jbt neda mi se ponovno skidat masinu  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:


do sad mi je par puta preskocil zupcasti na autu i na motorima roknul lanac (sve su bili auti za ubijanje i motori kinezi) na kinezu je jednom preskocil u leru  i odma se ugasil cul se tuc i ugasil. kad nekaj preskoci takvog tu nist ne cvili jer nema kaj civilit ima samo tuckat a da bi tuckanje se culo ko cviljenje moras imat barem 20000rpm. moguce da je povuklo da je preskocil kad si ga ugasili ili nekaj sl.
meni ovo smrdi na vodenu, lezajeve radilice, uljnu pumpu, remenje.. a mislim da 250 nema klasican bendix pa ako nema i on moze cvilit i zastekat.. a moze bit da je nekaj iza u polutkama se sjeb da se odpustla matica pa zastekala u zvono.. ili sl.

skini cim vise tog dole i remen i probaj vrit na ruku lagano, skini svjecicu i vidi jel ima kaj po njoj ako ima špene onda si jeb jeza.
🙈

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Quasar problem
« Odgovori #21 : 18 Rujan, 2011, 18:47:18 »
nisam ja uopce rastavljao masinu  :redface:

samo skinuo poklopac ventila da vidim jeli sve uredu....tako sam je kupio

u masini je nesto bilo, skinuo sam remen, vodena je skinuta, oko magneta nije nista, tako da mislim da je pukao fazni ili je preskocio

pasu li ventili i klackalice sa vxr-a?

ja mislim da ne, ali pitam..jer ce me to novo izac puno u pi*ku ma*terinu  :angry7:

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Quasar problem
« Odgovori #22 : 18 Rujan, 2011, 19:05:43 »
skini poklopac ventila barem je to lako pa vidi kak je fazni.?
🙈

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Quasar problem
« Odgovori #23 : 18 Rujan, 2011, 21:11:38 »