Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji 250cc?  (Posjeta: 18221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #20 : 10 Svibanj, 2008, 20:44:10 »
derbi...fin skuter...i stavi auspuh...i imas zvuk samo taki

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #21 : 13 Svibanj, 2008, 14:10:40 »
derbi ili nexus ili beverly koji god uzmes neces se pokajati  :icon_thumright: :icon_thumright:

to i ja mislim.i ja bi najradie derbia :D

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #22 : 13 Svibanj, 2008, 14:27:55 »
uzmi onaj koji ti je najudobniji i neces pogrijesiti sigurno!

Evo ja imam beverlya i preporodio se... veliki kotaci, udobno sjedalo, veliki vjetrobran, kofer sa naslonjacem za suvozaca, ma milina... Za duze ture i po gradu maaaaaajkkkkkaaaaaaaaa...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline rislo-vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #23 : 13 Svibanj, 2008, 20:46:06 »
derbi....ima bomba karakteristike... :icon_thumright:

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #24 : 13 Svibanj, 2008, 21:03:05 »
ma neki polovni nexus 250 najbolji! :notworthy:
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #25 : 15 Svibanj, 2008, 22:23:43 »
ma neki polovni nexus 250 najbolji! :notworthy:

 :headbang: :headbang: :headbang:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #26 : 17 Svibanj, 2008, 10:40:21 »
Derbi gp1 250,scoot se perfektno vozi,jedini minus završna obrada i kočnice :icon_thumright:

Offline japanac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Typhoona 70 malossi i GP1 250
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #27 : 18 Svibanj, 2008, 22:45:11 »
Samo sto gp1 nije ni skuter(maxi) a ni motor sto ga cini zabavnijim od ostatak 250cc zapravo za sada nema konkurencije. Zato tko voli zavoje i zajebanciju gp1 a tko voli ravnu cestu neka uzme neku fotelju (nexus, beverly, X7....) :headbang:

Da se nadovezem na black-rox gume su kriminal pogotovo hladne, a kocnice cvile ... sto da se kaze stedili su na potrosnom materijalu
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2008, 22:48:33 japanac »

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #28 : 18 Svibanj, 2008, 23:31:19 »
Samo sto gp1 nije ni skuter(maxi) a ni motor sto ga cini zabavnijim od ostatak 250cc zapravo za sada nema konkurencije. Zato tko voli zavoje i zajebanciju gp1 a tko voli ravnu cestu neka uzme neku fotelju (nexus, beverly, X7....) :headbang:

Da se nadovezem na black-rox gume su kriminal pogotovo hladne, a kocnice cvile ... sto da se kaze stedili su na potrosnom materijalu

nexus fotelja? ??? na cemu si ti sjedio do sada od maxija?
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #29 : 19 Svibanj, 2008, 00:17:48 »
DA FAKAT,nexus fotelja???pa nexus po meni ima bolje vozne karakteristike od derbija,barem po onome kolko sam ga vozio
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #30 : 19 Svibanj, 2008, 02:36:46 »
DA FAKAT,nexus fotelja???pa nexus po meni ima bolje vozne karakteristike od derbija,barem po onome kolko sam ga vozio
Po meni nexus nema bolje vozne karakteristike nikako,kako je rečeno fotelja,vozio ga i ne sviđa mi se nikako :nono:

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #31 : 19 Svibanj, 2008, 06:08:24 »
neznam,ne bi zelio previse pametovati jer nisam bas previse iskusan u tome,jer jedini motor na koji sam stvarno naviknut je moj piaggio,ali probao sam derbi 250 od frenda,i probao sam nexusa 250 od kolege jednog,nexus mi definitivno bolje lezi
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #32 : 19 Svibanj, 2008, 17:46:34 »
DA FAKAT,nexus fotelja???pa nexus po meni ima bolje vozne karakteristike od derbija,barem po onome kolko sam ga vozio
Po meni nexus nema bolje vozne karakteristike nikako,kako je rečeno fotelja,vozio ga i ne sviđa mi se nikako :nono:
[/quote
po cemu je fotelja? mislim, daj nas malo informiraj i pouci
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline japanac

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Typhoona 70 malossi i GP1 250
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #33 : 19 Svibanj, 2008, 18:02:39 »
samo mi recite u cemu je to nexusa 250 tako sportski, po polozaju tijela, sjedala, ovijesu, .... ljudi nexusa 250 je nastao od nexusa 500 koji je cisti maksi skuter, a ne od runner koji je je zvijer za razliku od nexusa 250. kod nexusa 250 sva masa ti je na straznjoj osovini dok kod gp1 ti je skoro idealnih 50/50 i zato ulaz i izlazi iz zavoja kao neki supermoto sto kod nexusa nedostaje. A prvi dojmovi kada sjedate na nexus je udobnost i zastita od vijetra, pogledajte samo medu osovinski razmak, lada tipicni maksi skuter, zato ga runner sije u svim performansama.  
Zato cu ponoviti ako neko zeli udoban skuter za otvorenu cestu neka uzme nexus, beverly, X7... a tko voli uzivati u brzim prolascima kroz zavoje, udara vijetra i tvrdo podesen ovijes neka uzme gp1 ili nesto slabiji runner. :icon_thumright: :headbang:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #34 : 19 Svibanj, 2008, 18:34:54 »
samo mi recite u cemu je to nexusa 250 tako sportski, po polozaju tijela, sjedala, ovijesu, .... ljudi nexusa 250 je nastao od nexusa 500 koji je cisti maksi skuter, a ne od runner koji je je zvijer za razliku od nexusa 250. kod nexusa 250 sva masa ti je na straznjoj osovini dok kod gp1 ti je skoro idealnih 50/50 i zato ulaz i izlazi iz zavoja kao neki supermoto sto kod nexusa nedostaje. A prvi dojmovi kada sjedate na nexus je udobnost i zastita od vijetra, pogledajte samo medu osovinski razmak, lada tipicni maksi skuter, zato ga runner sije u svim performansama. 
Zato cu ponoviti ako neko zeli udoban skuter za otvorenu cestu neka uzme nexus, beverly, X7... a tko voli uzivati u brzim prolascima kroz zavoje, udara vijetra i tvrdo podesen ovijes neka uzme gp1 ili nesto slabiji runner. :icon_thumright: :headbang:
gle uopće me ne muči kaj ja imam nexusa a ti derbija...to je več ono poznato svaki svoga konja hvali; reci mi samo po čemu je onda tvoj derbi odudara od nexusa, ista mašina isti amortizeri isti kotači jedino kaj ima manje kg a i pokaži mi jednu zaobljenu liniju na nexusu. Ako ti svoga uspoređuješ sa supermotom onda ču ja svoga sa nekom sportivom jer nexus se probija kao strijela kroz otpor zraka samo zbog tih oštrih linija i vjetrobrana, kad se sagnem pri brzini od 140 kmh mogu staviti perje po koljenima pa neče odletit :laughing7:
i kaj još ako ja mogu na karting stazi strugat centralnom nogarom po asfaltu e onda bogami i ima neke karakteristike
vjerojatno je tvoj derbi brži na ubrzanju ali i to bi htel sprobati da se uvjerim
sigurno si ti provozal nexusa gore dole po ulici pa zato imaš takvo mišljenje...
Ja sam svojeg i po stazi i na dugim relacijama i dosta agresivne vožnje ganjao
i da je nexus neki udoban skuter za udobnu vožnju nebi ga talijani vozili po stazi i nebi ga uspoređivali sa Tmaxom

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #35 : 19 Svibanj, 2008, 19:21:22 »
obadva se sudarate a govorite nebuloze.

gilera/piaggio ista firma dvije vrste vozila.gilera sportiva, piaggio luksuz.

gilerini modeli odudaraju od putnih skutera nadaleko, oni su poznati po brzini i sportskom izgledu dok piaggio ide prema kruzingu i luksuznoj vožnji.

gilera naspram piaggia ti je da usporedimo bmw/mercedes.

bmw ti je za sportivu a mercedes je odavno poznat po luksuzu a manje po sportivi makar čast izuzetcima.

usporedi nexus od gilere te x8/9/7/xevo, sve su ti to modeli koji ne odišu sportskim izgledom več luksuznom obliku za laganije vožnje.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #36 : 19 Svibanj, 2008, 22:44:22 »
obadva se sudarate a govorite nebuloze.

gilera/piaggio ista firma dvije vrste vozila.gilera sportiva, piaggio luksuz.

gilerini modeli odudaraju od putnih skutera nadaleko, oni su poznati po brzini i sportskom izgledu dok piaggio ide prema kruzingu i luksuznoj vožnji.

gilera naspram piaggia ti je da usporedimo bmw/mercedes.

bmw ti je za sportivu a mercedes je odavno poznat po luksuzu a manje po sportivi makar čast izuzetcima.

usporedi nexus od gilere te x8/9/7/xevo, sve su ti to modeli koji ne odišu sportskim izgledom več luksuznom obliku za laganije vožnje.

mrc, ajd sad ljepo procitaj donje postove i vidi jel pitanje kuda ide piaggio ili je pitanje o nexusu.

uostalom, ima li neko ko hoce pokazati sta moze uciniti jednoj "fotelji" od skutera koju vozi green na karting stazi? s obzirom da znam kako green vozia pogotovo sta nexus moze, stavit cu i kladu protiv gp1, beverliya, x nesto i svasta i sl
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #37 : 19 Svibanj, 2008, 22:53:35 »
ma blento od čoveka usporedba stoji jer čovjek pita koji 250ccm a ne kakve su osobine nexusa.

drži se teme a ne svojih misli.

dakle moj odgovor stoji što čovjek treba, dali se hoče natjeravati do iznemoglosti onda nexus/derbi gp1

a ako hoče otiči do određenog cilja da se ne umori te da se zgušta sa komadom onda piaggio.

novi modeli piaggia su se počeli približavati dizajnu gilere ,tako da bu mu u budučnosti sasvim svejedno kojeg zeme.

moja preporuka je piaggio brzina/konfor/vizualni dio/rupa pod dupetom ili prtljažni prostor /rezervoar 15l


nexus brzina/vizualni dio/14litara rezervoar


izaberi što ti se sviđa jer kod piaggo grupacije nema felera

j****u zaboravio sam navesti apriliu te malagutia.
aprilia ti je piaggo mašina dok kod malagutia neznam.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline wingman

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NSS 250
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #38 : 19 Svibanj, 2008, 23:36:23 »
zakaj ne bi uzo Hondu SH 300?  :icon_thumright: kad smo već kod velikih kotača. jez da ide u regu od 250-500, al kaj onda.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: koji 250cc?
« Odgovori #39 : 19 Svibanj, 2008, 23:38:17 »
to much dinero više čak i od modela odozgo.
Piaggio X9 250  Black Box