Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CILINDER.SI (pa sad vi vidite)  (Posjeta: 1618 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
CILINDER.SI (pa sad vi vidite)
« : 03 Rujan, 2011, 21:02:28 »
To je trgovina nedaleko od Ptuja, prije Maribora, za neke iz Zagorja ne tolko daleko, pa ak se kupi nešto malo veće isplati se radi povrata poreza!

Ali ja Vam hoću reći svoja iskustva, koja nisu nimalo dolična jednoj sjebanoj trgovini a kamo li takvoj, ili bar takvoj kakvoj se oni rade, takvu ne stručnost nisam doživel kod nas ni u jednoj trgovini sa sličnom robom, naši imaju problema sa nabavom, ali ovi su nesposobni 90%, ali da ne lupetam prosudite sami!

Da vam javim vrhunac profesionalnosti Slovenaca, iz trgovine "cilinder.si"  :angry9: :angry9: :angry9: :angry9: :angry9:

1. naručim karb 19mm dellorto racing

- dobim običan dellorto 19mm za 10€ skuplji, pa se na pošti čudim ko idiot od kud sad to, otvorim i vidim da su poslali krivi karb za veću cijenu!!

- opet do njih i mjenjaj, tada sam odustal da mi šalju poštom u Rogatec tik do granice jer šalju djelove koje nisam naručil, pa ak prođe prođe!

2. naručim stage 6 štelajuće kvačilo za MINARELLI, i vele "da imaju, možeš doći"!

-ja dođem i daju mi za piaggio, al ok kvačila su identična osim kaj se za minarelli dobi onaj prsten za oprugu centralnu, ja im to ispričam a oni mi kao naknadu za taj prsten pošalju o svojem trošku malossi torsion controler....reko ajd kaj sad

3. naručim KIT I LINEARNU POLUTKU (oko 200€)

- danas dođem kod njih, i lik me uvjerava da je RMS zamjenska polutka ova BGM linearna!!! :angry9: Ja mu velim, gledaj, otvori si svoju stranicu i pogledaj na nju pa buš videl da nekaj nije dobro!

On otvori i nađe BGM i opet mi veli, da je to ta sa slike...ja reko pa u k**ra*, ili si čorav ili me jebeš! A frajeri su na RMS zamjensku polutku stavili deklaraciju i šifru od BGM pro drive linearne!

Tak da ak slučajno ja idem gledat po kodu, da se uvjerim. No ja reko NE, to nije to i ne uzimam, čak sam uzel i svoje djelove pa mu pokažem da je isti k**ra*! Da bi nakon 5 min, on meni donesel BGM, a kutija je hvala Bogu duplo veča od RMSove i nemreš ju fulat!

Ja mu velim ajd to je to...


   Tad velim, ajd daj kit da vidim, pa platim i idem, dogovoril sam AIRSAL T6 racing sa 2 karike! Kad on meni mrtav hladan, "nemamo ga na stanju"... ja sam pukel, počnem psovat pristojno, jedva sam se suzdržal!

Jer, kit i polutki sam naručil u PONEDJELJAK, znači 5 dana prije, i REČENO je da dolazim petak ili subotu, neka mi spreme djelove, oni su rekli da je sve spremljeno i može se pokupit! Da bi došel gore u Sloveniju gledat na sat.....

Na žalost danas je radil neki dečko koji inače ne radi mislim, nije radil onaj MATIĆ koji je vlasnik mislim pa ga nisam htel vrijeđat, nek sam rekel da veli ovome, ne jebe mene benzin nego vrijeme koje sam potrošil a za niš, a da barem nije bilo sve dogovoreno i riješeno! To mene ubija!

Velim, neodgovorno i dječje ponašanje, uvaljivanje razno raznih djelova pod one koje ste naručili i jebena ne stručnost.....to jemoj zaključak! Ak je neko imal boljih ili lošijih iskustva nek javi!

Na kraju nisam uzel niti BGM 34mm linearnu polutku jer sam bil tak razjeban da mi je pjena išla na usta van, reko kad dobite kit sve bum uzel skupa.....

I kad sam bil gore onda oni idu meni naručivat kit, za sljedeći tjedan.... I KAJ DA IM JA ONDA NA TO VELIM !!??

4. DR EVO 70ccm kit AC

-jedina trgovina kod koje nije bilo problema, nemam pojma kak se to desilo :dontknow:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: CILINDER.SI (pa sad vi vidite)
« Odgovori #1 : 11 Rujan, 2011, 19:34:57 »
Efz WEB shop  :icon_thumright:

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: CILINDER.SI (pa sad vi vidite)
« Odgovori #2 : 11 Rujan, 2011, 20:33:43 »
NIje sad bitno kaj postoji EFZ web shop, ja znam zake uzmem gore stvari, a zake u web shopu, velim tolko velik dućan a ne tolko velika stručnost! Dok je kod WEB shopa stručnost i dosljednost na razini no fali "lager" , no kak sam rekel nije sad to bitno :icon_thumright:

Teško je tak isposlovat nekaj a da se ne naživciraš i ostariš brže eng bi trebal jer ne delaju ljudi svak svoj posel !
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: CILINDER.SI (pa sad vi vidite)
« Odgovori #3 : 11 Rujan, 2011, 21:32:20 »
Ni prvi ni zadnji puta da je s njima problema, u biti sve dosadasnje teme nasih clanova su bile negativne..........postojala je i tema o doticnoj trgovini na slovenskom forumu mislim da je to bio eumoto forum gdje je takoder bilo puno nezadovoljnih kupaca njihovom uslugom  :dontknow: 



Povrat poreza je opcija i tu nema nikakvih tajni, u to da ipak mozes i platiti carinu ovisno o situaciji necemo ulaziti jer je to takoder vise puta ispricana prica............dali je to na kraju recimo konkretno ove price vrijedno izgubljenog vremena, zivaca pa i benzina (par put gore dole, nakupi se) to je opet stavar pojedinca..........na kraju svako bira sto zeli i kako mu odgovara  :icon_thumright:




 
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja