Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 178420 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #720 : 01 Lipanj, 2009, 08:10:20 »
ispoliran je spuh do bola... jesi to promijenio top il si samo nalijepio karbon naljku?

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #721 : 01 Lipanj, 2009, 08:48:42 »
top je carbon sa c20,isti su topovi potpuno......alu sam isto polirao ali mi je to bilo previše bling bling pa sam stavio ovaj karbon top

Citat:
esi menjao killer.. koliko si prešao u razradi.. ?

nisam mjenjao killer,standardni je od SFa.mjenjao sam termostat,stavio sam pia jer otvara ranije na nekih 60 stupnjeva za razliku od pežo termostata koji otvara na 70 stupnjeva.......korigirao sam geometriju i kompresiju glave i temp su sad 60-70 stupnjeva što je neka normala...................karike su full sjele nakon nekih 150-200 km otprilike
« Zadnja izmjena: 01 Lipanj, 2009, 08:51:03 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline toma17

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: aprilia sr150
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #722 : 03 Lipanj, 2009, 22:17:35 »
svaka cast motor ide predobro lijepo  sredeno
prodajem bocnu nogaru za apriliu sr50 ditech

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #723 : 11 Lipanj, 2009, 13:49:59 »
lagani update da ne ispadne da se ništ ne radi...........mada sam u stisci sa vremenom jer konaćno završavam stroker sp180 project

testiranje orginalnih spuhova za peugeot......u zadnjih mjesec dana sam uspio skupit i testirat top 3 spuha po performancama za pug.....

Yasuni R ...........9600 rpm.......pokazao se najbolji


TP Nardo............9200 rpm..........solidan spuh sa dosta širim powerbandom od yasunija


Arrow kompres..........9500 rpm..........u kombinaciji sa polini 125 ccm topom ima vrhunski zvuk.dosta širok powerband ali krivulja snage dosta brže pada nego na yasuniju i lošiji je u prevrtavanju na max brzini



svi spuhovi su testirani na 77 ccm bigbore by hac polini gusu+karb PWK 28+s6usis
« Zadnja izmjena: 11 Lipanj, 2009, 14:37:19 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #724 : 11 Lipanj, 2009, 17:15:10 »
a šta je hac sa onog narda što si preradio od minarellia ako mi se čini, što je imao puno kraću granu?
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #725 : 11 Lipanj, 2009, 17:39:20 »
hac, kakav je odnosu ubrzanja, kranje brzine sa svakim ako znas ?
Trgo - Prijevoz RT

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #726 : 11 Lipanj, 2009, 19:43:52 »
Citat:
a šta je hac sa onog narda što si preradio od minarellia ako mi se čini, što je imao puno kraću granu?
taj spuh sam prodao prošle godine,koliko se sječam Drndi tu sa foruma....

mina nardo prerađen za pug......11400 rpm......stvarno odličan spuh u prevtavanju na hvatanju krajne brzine mogao je dokučit +12500 rpm


trenutno spremam Mk2 verziju mina-pug Nardo spuha,jučer sam ga skrojio i moram otić sutra do miklića povarit pa če na testiranje lagano

Citat:
hac, kakav je odnosu ubrzanja, kranje brzine sa svakim ako znas ?

yasuni r.......genaralno najbolji od ova 3 gore,najbolje ubrzanje,največa krajnja
arrow.........vrlo blizu yasuniju,malo mekši na ubrzanju
nardo..........najmanja krajnja od ova 3......vuče iz dosta nižih okretaja nego yasuni i arrow pa bi mu to stavio za + za neki street setup
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #727 : 11 Lipanj, 2009, 20:08:33 »
Jel to narda na koljenu motaš, na svakoj drugoj slici je drugačiji konus  :toothy3:

Jesi razmišljao kupit/pravit neku protočniju spulju tj. sa većim promjerom pošto je i kit blizu 80ccm a da ne govorim koliko je daleko od 68ccm za koje su spulje predviđene. Ili to nema toliko veze što ti imaš malo viška kubika pošto nije cilindar previše naturpijan, pošto sam vidio da postoje druge spulje za 80ccm.


Inače kada će nazad Hebo il što si već imao, da treker bude malo žešči na stazi?

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #728 : 11 Lipanj, 2009, 20:14:39 »
nikad nebi rekel da je yasuni r bolji, ostal sam zacuden kad sam videl
makar yasuni nisam imal, a bas bi ga htel probati :)
Trgo - Prijevoz RT

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #729 : 11 Lipanj, 2009, 20:18:01 »
Citat:
Jel to narda na koljenu motaš, na svakoj drugoj slici je drugačiji konus  toothy3
ha,da na koljenu motam spuhove,to se tak radi u ozbiljnim radionicama  :frajer:

.....što se tiče malo veče kubikaže situacija nije optimalna,zato sad i radim ovaj novi spuh koji je samo baziran na mina nardu a optimizirao sam ga za tih 77 ccm,nadam se da ču uspjet složit taj spuh do nedjelje pa če past malo testiranje na stazi

što se tiče ovog žeščeg setupa uskoro če i on gore na trekker samo dok pozavršavam neke projecte po radioni

Citat:
nikad nebi rekel da je yasuni r bolji, ostal sam zacuden kad sam videl
makar yasuni nisam imal, a bas bi ga htel probat

ovdje se radi o peugeot verziji narda i yasunija.....pug nardo je potpuno drukčiji od mina-pia narda i ne mogu se uopče uspoređivat
« Zadnja izmjena: 11 Lipanj, 2009, 20:20:33 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #730 : 12 Lipanj, 2009, 19:52:31 »
novi spuh......baza minarelli nardo,komplet napravljena nova grana,nosaći,tailpipe.....top je od nekog Ninja spuha.........imam još par sitnica oko nosača za povarit,izrezat brtvu za top.....vjerovatno ču ga obojat u crno..........zvuk je odličan,performance če se vidjet u sljedečih par dana


The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #731 : 12 Lipanj, 2009, 20:17:06 »
lijepo lijepo, svaka cast na trudu i igranju.... ne znam imao bi li ja zivaca za toliko mucenje oko spuha...

 :notworthy:
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #732 : 12 Lipanj, 2009, 20:24:36 »
pa meni to nikako nije mučenje.....više mi dođe kao relaxacija da se odmorim od svakodnevnih pi*darija
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #733 : 12 Lipanj, 2009, 20:40:03 »
Kad si već stavljao top od njinje, trebao si staviti dva komada kako je orginal njinja imala ako se nevaram :) Di samo iskopaš to sve?  :icon_scratch: Izgleda da podrum i nije tako mali kako se čini!

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #734 : 12 Lipanj, 2009, 21:10:21 »
lijepo lijepo, svaka cast na trudu i igranju.... ne znam imao bi li ja zivaca za toliko mucenje oko spuha...

 :notworthy:
joo,da ja imam te strojeve i znanje kao hac radio bi i ja svaki dan nesto :icon_biggrin: :icon_biggrin:
projekt je super,to se ne treba ni govorit :icon_biggrin:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #735 : 13 Lipanj, 2009, 14:12:48 »
na koliko se taj mk2 nardo vrti, imas koju sliku sa boka da vidim kako stoji... sve mi se cini da cu ja tvojeg bivseg prodati ili mijenjati, jer nemoguce ga je voziti na serijali, a vidim da su lezaji i radilica vec lagano dobili lufta sto mi se ne svidja....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #736 : 13 Lipanj, 2009, 20:41:53 »
evo jedne s boka od danas,slikano je mobom pa nije neka kvaliteta al nisam stigao drukčije poslikat danas......okretaji namam pojma koliki su jer mi je crkla baterija na rpm metru.....naravno subota popodne i ne radi jedina trgovina koja drži odgovarajuče baterije ......otprilike vrti na nekih 11-11,500 rpm,nisam još ništa štelao jer nisam imao vremena........sutra če se vidjet kak ide na stazi popodne


« Zadnja izmjena: 13 Lipanj, 2009, 20:52:00 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Kemo_nrg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: BiH
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: MTR
  • MojSetup: u garazi
  • MojSpuh: nema ga
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #737 : 14 Lipanj, 2009, 00:06:51 »
otkud ti ovoliki auspusi ??? jel ti to dzabe dobijas da i ja sebi uzmem koji  :laughing9:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #738 : 14 Lipanj, 2009, 18:31:32 »
jedino je na drugu stranu okrenut top i nosaci su drugaciji, cini mi se da je isto visok, tj. istom linijom ide i kao ovaj sto je u mene
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #739 : 18 Lipanj, 2009, 19:18:10 »
Citat:
otkud ti ovoliki auspusi
skupi se s vremenom,naravno nema ništ đabe......ovaj nardo je bivši gumijev,dobio sam ga za bagatelu jer je grana bila spigana na rinzol

Citat:
jedino je na drugu stranu okrenut top i nosaci su drugacij

potpuno je drukčija grana na ovom mom novom......optimizirana je za 77 ccm....i krači je nego tvoj
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2009, 19:24:17 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR