Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dinamo prolaz ili ne  (Posjeta: 7647 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #20 : 27 Kolovoz, 2011, 15:37:40 »
haha , prijatelju vidio si koji raspad sistema kad je vrsaljko dobio crveni, ne pricaj gluposti,njegova odsutnost ce doc do izrazaja u sljedecoj utakmici,jer nema neke solucije za desnog beka. i netrazi ga arsenal dzaba koji jedino sta zna je otkrit nekog mladog da zna igrat.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #21 : 27 Kolovoz, 2011, 16:05:42 »
u 6 utakmica dinamo ce imat 0-1 bod ali nije to tolko ni bitno dinamo je zaradio 10M eura sto ni pobjednik kup uefa nedobije a i malo se prospancirat u LP nije lose tako da ocekivat sta od dinama je smjesno al svejedno deckima sretno
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #22 : 27 Kolovoz, 2011, 16:34:39 »
u 6 utakmica dinamo ce imat 0-1 bod ali nije to tolko ni bitno dinamo je zaradio 10M eura sto ni pobjednik kup uefa nedobije a i malo se prospancirat u LP nije lose tako da ocekivat sta od dinama je smjesno al svejedno deckima sretno

Ja sam malo vise optimistican (iako sam po prirodi pesimist), a ovo za novce se slazem


Samo,
ne mogu se otet dojmu da ce nas suci zakidat. Mali smo i nevazni, a takvima deru kozu.... Jos ako ce se to odrazit na rezultat OK, ali ako ubije zadovoljstvo Maksimirskoj publici, onda ih vec unaprijed saljem u 3pm
« Zadnja izmjena: 27 Kolovoz, 2011, 16:36:12 3alfa3 »

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #23 : 28 Kolovoz, 2011, 10:31:13 »
hrvatska nece imat ni jedan klub koji ce postic nesto u ligi prvaka jer svaki mladi talent koji imamo prodamo za neku smjesnu cifru a da on trenira kod nas jos par godina  da dobije na iskustvu i jos da napreduje prodali bi ga za trostruko vise , i da ih je takvih 3-4 u hrvatskoj, ovi jaci nasi klubovi(dinamo, hajduk) bi ih kupili znaci da bi svi bili u jednoj momcadi i taj klub bi mogao nesto postici a ne ovako
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #24 : 28 Kolovoz, 2011, 13:04:33 »
hrvatska nece imat ni jedan klub koji ce postic nesto u ligi prvaka jer svaki mladi talent koji imamo prodamo za neku smjesnu cifru a da on trenira kod nas jos par godina  da dobije na iskustvu i jos da napreduje prodali bi ga za trostruko vise , i da ih je takvih 3-4 u hrvatskoj, ovi jaci nasi klubovi(dinamo, hajduk) bi ih kupili znaci da bi svi bili u jednoj momcadi i taj klub bi mogao nesto postici a ne ovako
slazem se sa tobom da bi nasi mladi talentirani igraci trebali ostati duze u HNL,da dobiju iskustav,ali jbg nasi klubovi zive od toga,sto prodaju mladde talentirane igrace,po meni bi trebali otjerati markovica,bolje da su postavili stimca,bilo bi bolje,gore od ovoga nemoze biti.

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #25 : 28 Kolovoz, 2011, 15:58:03 »
Dinamo ako sa istom upravom i politikom nastavi jos barem 3 godine viđat ćemo ga u osmini finala Lige Prvaka,u najgorem slucaju zavrsnici Europske lige...

Vi mozda ne kuzite al ovo sta je Dinamo napravio je za sve pohvale,sve pozicije su pokrivene,mlade talente dovode,imaju jednu od najboljih skola nogometa u Europi,odbijaju vrtoglave ponude jacih klubova za talentirane (Vrsaljko,Badelj,Kovacic..svi su ostali a mogli su se prodat kad god), stadion obnovljen,povjerenje navijaca vraceno, jedino jos im preostaje stec iskustvo, zelena su ekipa poput Manchester City-a,u par godina izrasli u klub i nema velikih rezultata jel klub jednostavno nije vanikao na to,igraci nisu uigrani,i jos ne govore svi istim jezikom  :toothy12:

Iako nevolim Dinamo,tocnije mrzim ga,ali veseli me ovo sve skupa da cemo imat predstavnika u Europi i zelim mu sve najbolje  :icon_thumright:

HNL netreba komentirat,to je sprdnja,Dinamo sa druigm sastavom moze dobit 2 trećine klubova iz nje... jad i bijeda nase drzave,triba je reformirat,ili srezat na 5 klubova pa barem na nesto da slici.

Hajduk- propao jednostavo nakon zadnjeg naslova osvojenog, izmijenile se uprave,igraci otisli, pare svak stavoio u dzep,a ostali nakon nek se misle  :nono:


Sve u svemu, Dinamo je izvukao jednu od najtezih skupina, ja bih je svrstao u top 3 ,  i iti 1 bod u njoj ce biti tesko dobit u njoj,i svaki je vrijedan zlata, Kao sto je  vec neko napisao,ako ostave igraci srce na terenu,sve je moguce, jer lopta je OKRUGLA i nikad se nezna... Za LP nema bas neke nade,ali 3 mjesto i plasman u knockout Europske Lige je nesto sto se da ostvarit... a.B.d


Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #26 : 28 Kolovoz, 2011, 19:28:06 »
Dinamo ako sa istom upravom i politikom nastavi jos barem 3 godine viđat ćemo ga u osmini finala Lige Prvaka,u najgorem slucaju zavrsnici Europske lige...

Vi mozda ne kuzite al ovo sta je Dinamo napravio je za sve pohvale,sve pozicije su pokrivene,mlade talente dovode,imaju jednu od najboljih skola nogometa u Europi,odbijaju vrtoglave ponude jacih klubova za talentirane (Vrsaljko,Badelj,Kovacic..svi su ostali a mogli su se prodat kad god), stadion obnovljen,povjerenje navijaca vraceno, jedino jos im preostaje stec iskustvo, zelena su ekipa poput Manchester City-a,u par godina izrasli u klub i nema velikih rezultata jel klub jednostavno nije vanikao na to,igraci nisu uigrani,i jos ne govore svi istim jezikom  :toothy12:

Iako nevolim Dinamo,tocnije mrzim ga,ali veseli me ovo sve skupa da cemo imat predstavnika u Europi i zelim mu sve najbolje  :icon_thumright:

HNL netreba komentirat,to je sprdnja,Dinamo sa druigm sastavom moze dobit 2 trećine klubova iz nje... jad i bijeda nase drzave,triba je reformirat,ili srezat na 5 klubova pa barem na nesto da slici.

Hajduk- propao jednostavo nakon zadnjeg naslova osvojenog, izmijenile se uprave,igraci otisli, pare svak stavoio u dzep,a ostali nakon nek se misle  :nono:


Sve u svemu, Dinamo je izvukao jednu od najtezih skupina, ja bih je svrstao u top 3 ,  i iti 1 bod u njoj ce biti tesko dobit u njoj,i svaki je vrijedan zlata, Kao sto je  vec neko napisao,ako ostave igraci srce na terenu,sve je moguce, jer lopta je OKRUGLA i nikad se nezna... Za LP nema bas neke nade,ali 3 mjesto i plasman u knockout Europske Lige je nesto sto se da ostvarit... a.B.d


:icon_thumright:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #27 : 01 Rujan, 2011, 13:35:34 »
slazem se sa tobom da bi nasi mladi talentirani igraci trebali ostati duze u HNL,da dobiju iskustav,ali jbg nasi klubovi zive od toga,sto prodaju mladde talentirane igrace,po meni bi trebali otjerati markovica,bolje da su postavili stimca,bilo bi bolje,gore od ovoga nemoze biti.
nije potpuna istina,moras shvatit da klub nemoze zdrzat nezadovoljnog igraca,tj moze ali to nije to,jednostavno svi samo razmisljaju o vecem klubu i vecoj placi i borbi za trofeje ili jednostavno vole izazov,zato se malo klubovi nemozeju probit tako daleko,igram nogomet vec 8 godina i znam kako je to kad zelis otic u veci klub(jaci) i borit se za trofeje

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #28 : 01 Rujan, 2011, 14:24:08 »
nije potpuna istina,moras shvatit da klub nemoze zdrzat nezadovoljnog igraca,tj moze ali to nije to,jednostavno svi samo razmisljaju o vecem klubu i vecoj placi i borbi za trofeje ili jednostavno vole izazov,zato se malo klubovi nemozeju probit tako daleko,igram nogomet vec 8 godina i znam kako je to kad zelis otic u veci klub(jaci) i borit se za trofeje
bio sam i ja prije treniro,ali sam odusto nije mi se dalo ici na treninge i to.

ali sam uvjek igro za skolu nogomet,a igram svake godine ljetko i zimko,to u osijeku bude svake godine.

ljetko i zimko su turniri,mozda si cuo za njih.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #29 : 01 Rujan, 2011, 17:51:02 »
igram dovoljno nogomet da nema turnira ili bilo kakvog nogometnog natjecanja na kojem me nema bilo to po ljeti ili zimi

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #30 : 01 Rujan, 2011, 18:33:41 »
bio sam i ja prije treniro,ali sam odusto nije mi se dalo ici na treninge i to.

ali sam uvjek igro za skolu nogomet,a igram svake godine ljetko i zimko,to u osijeku bude svake godine.

ljetko i zimko su turniri,mozda si cuo za njih.

ja sam i trenirao i IGRAO za NK Zagreb dosta dugo, više od 6god.

i takvih igrača poput vrsaljka ima na bacanje po nize rangiranim Ligama kod nas al oke, to je tvoje misljenje.

Kod nas moze steci iskustvo al Liga je ziva komedija pa ni ne moze nešto niti prosperirati.

Tomečak po tom boku je meni osobno bolji. IMA boljih igrača koje osobno znam i poznajem šta igraju tu istu poziciju ali NAŽALOST se nemogu probiti, veliki su tu iunteresi, veze, rođe ovaj onaj i svašta...

Al dobro...ne bitno...

Dečkima želim sve najbolje i neka pokažu što znaju i umiju  :)

Offline Ivan46

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1183
  • 2t power by Hello Kitty
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: xenon+neon
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #31 : 01 Rujan, 2011, 18:37:29 »
ma ja zadnjih 7 ili 8 mjeseci igram jako slabo nogomet,jer imam problema sa srcem,kad trcim pa me steze,ali to mi je sada puno bolje.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #32 : 01 Rujan, 2011, 18:39:54 »
doritos samo da se nadovezem na tebe,trebas imat dobrog menadera koji ce te gurat,ako netko prati nogomet sigurno zna za ivana blazevica koji igrau interu zapresicu,maticni klub je morao dobiti novce za stvaranje igraca koje naravno nije htio inter platiti pa je menader njegov sva sreca platio a nije bila mala cifra,u tom klubu ja igram od malih nogu,doritos ovo se slazem da ima takvih igraca ali problem je sto oni u velikim utakmicama bi zakazali kad je najpotrebnije,ako i imas talenta bez novaca nista nemos postic u hrv nogometu

Offline Noha boy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 177
  • Spol: Muški
  • ℬ.ℬ.ℬ__❶__❾__❽__❻___ℬ.ℬ.ℬ
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: MadHeaD
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #33 : 03 Rujan, 2011, 12:30:48 »
Kupio ko karte možde online?

več drugi dan se nemogu spojiti
Mi haramo uvijek mi haramo svuda, da nam stanu na put nemaju muda!!!  1986

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #34 : 03 Rujan, 2011, 12:44:14 »
doritos samo da se nadovezem na tebe,trebas imat dobrog menadera koji ce te gurat,ako netko prati nogomet sigurno zna za ivana blazevica koji igrau interu zapresicu,maticni klub je morao dobiti novce za stvaranje igraca koje naravno nije htio inter platiti pa je menader njegov sva sreca platio a nije bila mala cifra,u tom klubu ja igram od malih nogu,doritos ovo se slazem da ima takvih igraca ali problem je sto oni u velikim utakmicama bi zakazali kad je najpotrebnije,ako i imas talenta bez novaca nista nemos postic u hrv nogometu

blazevic i ja smo u autoskolu isli skupa i pali naravno haha

on je igro u klokocevcu il kak se vec zove zrinski klub,i otiso je u inter,ali inter nije platio igraca nego je dao zrinskom 20000e da se inter zapresic njemu pise ko maticni klub,jer da se ne pise,kad blazevic ode u neki bolji klub(a vjerovatno hoce) njegov maticni klub bi dobio dio od transfera,pa ce sad ic to interu jer su ovi zabari prodali za 20000e


Offline karambaVK

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1060
  • Spol: Muški
  • Sve je za 5, samo je Renault 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: ROCKY 150 2T
  • Moja Kaciga: IXS i jedna mal
  • MojSetup: je light
  • MojSpuh: BB serijski
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #35 : 03 Rujan, 2011, 13:14:16 »
,ako i imas talenta bez novaca nista nemos postic u hrv nogometu

Talenata kod nas ima na bacanje, a sve dok mame i tate plaćaju masne eure da bi im sinovi igrali u prvoj postavi nikada talent neće doći na prvo mjesto.

Offline stunt_master

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 936
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50 Sp,Baotian
  • Moja Kaciga: LS2 Rumble
  • MojSetup: Malossi RedSPonge,Dizna 64,Crveni federi kvacila,Rolice 4.7g
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #36 : 03 Rujan, 2011, 13:36:02 »
Talenata kod nas ima na bacanje, a sve dok mame i tate plaćaju masne eure da bi im sinovi igrali u prvoj postavi nikada talent neće doći na prvo mjesto.
Taman zelio napisat...

To je jedan od najvecih problema hrvatskog sporta opcenito,ali uglavnom nogometa, Mamic se protiv toga uspjsno bori zadnjih godina i zato Dinamo igra...dok u Hajduku svaki talenat bude nedovoljno dobar za njih jer nema keša u dzepu a tamo neki šiptari ,kosilice,slastičari igraju u prvoj postavi nema od toga nista.... Hajduk jednostano ne funkcionira od skole nogometa i skautske ekipe do uprave,,,tuzno al istinito ...

Valjda ce Males malo reda uvest... a.B.d


Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #37 : 04 Rujan, 2011, 16:19:18 »
blazevic i ja smo u autoskolu isli skupa i pali naravno haha

on je igro u klokocevcu il kak se vec zove zrinski klub,i otiso je u inter,ali inter nije platio igraca nego je dao zrinskom 20000e da se inter zapresic njemu pise ko maticni klub,jer da se ne pise,kad blazevic ode u neki bolji klub(a vjerovatno hoce) njegov maticni klub bi dobio dio od transfera,pa ce sad ic to interu jer su ovi zabari prodali za 20000e


Zrinski Tehnovent se zove klub u kojem je igral,igrao sam 3 godine s njim nogomet i bio je najtalentiraniji nogometas od malih nogu u okolici Samobora,s njegovim burazom jos igram u klubu i mislim da je vec potpisal neki pred ugovor sa velikim klubom kad mu se buraz cijelo vrijeme smije a nece i nesmije nista reci,a sad bome ima on lijepu placu u interu,bio je on i u zagrebu i tamo je bio uvjerljivo najbolji igrac ali stari nije nis kesa izvadil i otiso,prakticki mi je susjed

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #38 : 04 Rujan, 2011, 23:15:50 »
joj sad takav uspijeh i mene u rakitju ocekuje haha

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: dinamo prolaz ili ne
« Odgovori #39 : 04 Rujan, 2011, 23:25:55 »
hahahhaha,drz se ti pijace,to ti bolje ide :toothy12: :toothy12: