Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 17x12 rolice, ZG, gdje?  (Posjeta: 5694 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #20 : 13 Kolovoz, 2011, 21:10:54 »
Treba biti "majstor" i dopustiti da rolnice onako izgledaju   :sad3:   ...pa koje mogu da izdrze 5-6000 [ sem na serijali] a da ne dobiju bridove [ a onda i nisu za upotrebu ]....Hebo ima te plastike rolnica i prodaju se posebno ...
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637210656&target=productdetail&category1=A&category2=CAT

Zoksi vozi na njima vec ko sto sam napisao gore a to sto pocrne je ok jer prasine po deklu kolko oces od remena i ostalog...
Sad je zbog potreba za laksim rolnicama preso na Pavese i vec ima doobru kilometrazu a plastike[ rolnica] su  u ok stanju...

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #21 : 13 Kolovoz, 2011, 21:14:46 »
Trazite i Top Racing rolice radi ih Jasil kompanija
Delaju 17x12 rolice ali nz koje gramaze
 :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline marracc

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 951
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: Scorpion EXO
  • MojSetup: TP remen i vario, Malossi FLY
  • MojSpuh: Gianelli NRX
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #22 : 13 Kolovoz, 2011, 21:26:34 »
Hvala clanu danc00, za AMI TRADE,nasao sam na njihovoj stranici Polinijeve rolice, ima gramaza 3.7, 4.9,5.1 i jos nekih... Al to na internetu. Zvat cu ih ja pa cu ih pitat! Nadam se da ce imat!
Evo link:
http://www.amitrade.hr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=582&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=7

Ove orginalne rolice s kapicama mi se cine za stelanje bas...najvjerojatnije da nisu za voznju jer sam vec vidio slike kako su se razlijepile rolice po cijelom variomatu, i to tu na forumu... Ja cu ih koristit da si nadjem gramazu,a nakon toga u shoping po rolice, jer mi stvarno izgledaju premekano!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #23 : 13 Kolovoz, 2011, 21:51:41 »
Treba biti "majstor" i dopustiti da rolnice onako izgledaju   :sad3:   ...pa koje mogu da izdrze 5-6000 [ sem na serijali] a da ne dobiju bridove [ a onda i nisu za upotrebu ]....Hebo ima te plastike rolnica i prodaju se posebno ...
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637210656&target=productdetail&category1=A&category2=CAT

Zoksi vozi na njima vec ko sto sam napisao gore a to sto pocrne je ok jer prasine po deklu kolko oces od remena i ostalog...
Sad je zbog potreba za laksim rolnicama preso na Pavese i vec ima doobru kilometrazu a plastike[ rolnica] su  u ok stanju...

Druga stvar kolko mariš/kontroliraš pa da ti se desi ko kolegi guje, njemu su se i utezi spalili! Kupio sam ja odmah sa hebo variomatom i te plastike, reko nek se nađe! Ali ti velim da se malo brže troše...kao da su za štelanje, ali Hebo ima i normalnih rolica, bez tih plastika, berem ih imaju u katalogu!

Naravno, ni najčvršće rolice neće izdurat ni cijelu sezonu na nakitanom skuteru a kamoli dvije :icon_thumright:

@marracc  np  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #24 : 14 Kolovoz, 2011, 03:02:11 »
Druga stvar kolko mariš/kontroliraš pa da ti se desi ko kolegi guje, njemu su se i utezi spalili! Kupio sam ja odmah sa hebo variomatom i te plastike, reko nek se nađe! Ali ti velim da se malo brže troše...kao da su za štelanje, ali Hebo ima i normalnih rolica, bez tih plastika, berem ih imaju u katalogu!

Naravno, ni najčvršće rolice neće izdurat ni cijelu sezonu na nakitanom skuteru a kamoli dvije :icon_thumright:

@marracc  np  :icon_thumright:
:icon_thumright:
btw serijala je :)
1960-2013

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #25 : 14 Kolovoz, 2011, 11:07:39 »
Znam da je serijala! I na njoj se troše rolice, pogotovo ove hebo, a i nije baš serijala sa yasuni i variomatom :icon_thumright:  Treba rolice pogledat tu i tam, a ne da kad stane onda ići gledat :icon_thumright: Jer ovak su ti se i utezi uništili, a da si kontroliral samo bi plastike zamjenil i vozil dalje!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #26 : 14 Kolovoz, 2011, 18:04:11 »
Znam da je serijala! I na njoj se troše rolice, pogotovo ove hebo, a i nije baš serijala sa yasuni i variomatom :icon_thumright:  Treba rolice pogledat tu i tam, a ne da kad stane onda ići gledat :icon_thumright: Jer ovak su ti se i utezi uništili, a da si kontroliral samo bi plastike zamjenil i vozil dalje!
jbg, šta da ti kažem, kriv sam predajem se  :laughing7:
Narucio sam prije nekoliko dana malossi sa sa, trebale bi sutra stici, valjda ce da se bolje ponasaju...
btw sutra ti se javim za onaj karb da mi malo pomognes (ako sve to stigne sutra)  :toothy3:
1960-2013

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #27 : 14 Kolovoz, 2011, 20:21:53 »
jbg, šta da ti kažem, kriv sam predajem se  :laughing7:
Narucio sam prije nekoliko dana malossi sa sa, trebale bi sutra stici, valjda ce da se bolje ponasaju...
btw sutra ti se javim za onaj karb da mi malo pomognes (ako sve to stigne sutra)  :toothy3:

Guje baci koju sliku i koji komentar kad dobijes te rolnice  :icon_thumright:

Od koga si kod nas narucio sa sa rolnice? Sanio? Imas li link da vidim koje gramaze imaju?

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: 17x12 rolice, ZG, gdje?
« Odgovori #28 : 14 Kolovoz, 2011, 22:43:43 »
Guje baci koju sliku i koji komentar kad dobijes te rolnice  :icon_thumright:

Od koga si kod nas narucio sa sa rolnice? Sanio? Imas li link da vidim koje gramaze imaju?
Ne, narucio sam od Ivan_Sp(stari clan)...
Slike nisu problem :D

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Yamaha/Aerox-50-Cat-as-from-2003/Variators/
1960-2013