Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag  (Posjeta: 1888 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« : 23 Veljača, 2008, 21:42:12 »
Dva moja frenda i ja, danas odvozili cca 170 km, Zagreb-Zelina-N.Marof-Zlatar-M.Bistrica-Doma. Vrijeme suncano, ne bas previse toplo, cesta uglavnom sa tragovima proljetnih poljoprivrednih radova i dosta sljunka po zavojima. Sve u svemu, pocetak sezone  :icon_super:

OMV Slavonska





Novi Marof - karting staza (nakon 40 minuta voznje od Zeline, po procjeni Chopa "to je tu dve stanice busa dalje")





Steta sta smo zakasnili, lik vozio trening Supermoto, taman bio gotov kad smo stigli



Izi nakon kratke okrijepe



Crkva M.Bistrica


Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« Odgovori #1 : 23 Veljača, 2008, 21:47:13 »
Opala pa  super,, super neka neka da da pocela sezona  inace se ja stalno i po zimi vozami sve ali kada je došao rs, sve je to palo u vodu.....
I meni je pocela sezona ali šerafljena lol , sa rsom uvjek nekaj onda se jha malo vozam pa opet nekaj pa šerafam pa se vozam itd.....
Ovaj lik šta je vozio  je viki  vozio a možda i nije  uglavnom    bio je tamo da viki  da......Pa mislim da je cak


« Zadnja izmjena: 23 Veljača, 2008, 21:51:47 Lav »
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« Odgovori #2 : 26 Veljača, 2008, 22:10:59 »
skužajte ako kvarim temu s pitanjem, ali oli je slobodan ulaz na tu stazu novi marof kad ste tako bez problema ušli na nju?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« Odgovori #3 : 26 Veljača, 2008, 22:17:04 »
da ste se javili barem da  se nademo kad ste isli kraj mene  :icon_biggrin:

Offline Tiho

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 184
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: Suzuki DRZ 440 SM/S
  • Moja Kaciga: HJC RPHA 10
Odg: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« Odgovori #4 : 29 Veljača, 2008, 20:24:15 »

Steta sta smo zakasnili, lik vozio trening Supermoto, taman bio gotov kad smo stigli



Lik se zove Viktor Bolšec...višestruki prvak Hrvatske u raznih disciplinama...Honda Yokomaha Cup,enduro...

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Danas voznjica Zg-N.Marof i natrag
« Odgovori #5 : 03 Ožujak, 2008, 14:18:45 »
skužajte ako kvarim temu s pitanjem, ali oli je slobodan ulaz na tu stazu novi marof kad ste tako bez problema ušli na nju?
To je karting staza, navodna da za 100 kn mozes voziti po njoj kolko hoces. Mi smo usli jer su vrata bila otvorena  :toothy10: