Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!  (Posjeta: 16188 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #20 : 12 Kolovoz, 2011, 19:12:58 »
koji lezaj? u getribi ili ovamo lezaj radilice :s

eh sad to neznam frendu je to bilo isto tako...i kupio novi ležaj i sad je dobar....pitam ga včrs pa ti kažem

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #21 : 13 Kolovoz, 2011, 14:44:19 »
a da ti ne steka mozda celindar od zadnje celjusti u kocnicama ?

Offline sandi-96

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera DNA
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #22 : 22 Kolovoz, 2011, 02:50:59 »
I ja imam to sranje od skutera,,i isto se pokvario...baca iskru,,al nece da upali samo vergla..i dok je skuter radio,,isto nekad kad upalim ga,,nece da primi gas,,kad stisnem ugasi se,,onda opet tako,,pa ga pustim da radi sam i ugasi se,,pa opet ga upalim i pustim da radi i kad dobije jaci zvuk stisnem gas i ide...a nekad isto kad ga upalim isto nece da primi gas,,i stisnem brzo do kraja gas i primi,,a nekad moram polako skoz davati gas..i isto nije htjeo nekad da pali odmah...al sad je problem nece nikako...moj kolega je imao isti skuter,,i kaze isto baca iskru,a nece da upali,,i kaze da mu je bila dizna otisla...

Offline sandi-96

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera DNA
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #23 : 22 Kolovoz, 2011, 02:56:51 »
kad ga upalis,,pusti ga da odradi jedno do 10 sekundi,,i polako skroz polako davati gas...ako ne,,onda ga isto upali i probaj odjednom brzo do kraja dati gas...il ga pusti da sam radi,,nista nediraj,,dok nedobije sam jaci zvuk...i kad dobije,,vozi...jer takav sam i ja problem imao...

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #24 : 22 Kolovoz, 2011, 08:01:24 »
I ja imam to sranje od skutera,,i isto se pokvario...baca iskru,,al nece da upali samo vergla..i dok je skuter radio,,isto nekad kad upalim ga,,nece da primi gas,,kad stisnem ugasi se,,onda opet tako,,pa ga pustim da radi sam i ugasi se,,pa opet ga upalim i pustim da radi i kad dobije jaci zvuk stisnem gas i ide...a nekad isto kad ga upalim isto nece da primi gas,,i stisnem brzo do kraja gas i primi,,a nekad moram polako skoz davati gas..i isto nije htjeo nekad da pali odmah...al sad je problem nece nikako...moj kolega je imao isti skuter,,i kaze isto baca iskru,a nece da upali,,i kaze da mu je bila dizna otisla...

zasto sranje? ako ga neznas vozit i servisirat ne prodaj ga i ne pljuj pa ditechu... to se i meni događalo, skuzio sam da tps daje krivu informaciju, mislim da je bilo vode uslo.. probaj drugi tps

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #25 : 22 Kolovoz, 2011, 11:32:55 »
neznam ja moj ditech od kad sam stavio kit ma samo pali vozi i to je to radi savrseno tako da ne moras pljuvat po svome zato jer nesto ne valja to je jako osjetljiv skuter ako jedna stvar ne valja sve ostalo nece valjat ili nece radit kako treba ja bi reko da je do tps-a ako nije ili zeleni injektor ili plavi injektor i kompresor ako te tri stvari dobro funkcioniraju skuter mora palit ako te tri stvari rade a skuter nece onda ecu svjecica semerinzi lamelice pumpa goriva ali opet injektori nebi radili da ne valja pumpa goriva

najbolje ti je ovako isprobat dio po dio prvo isprobas jel baca zeleni injektor ako on baca onda stavis plavi injektor kao ovaj sta je stavio i a ko ide ovako kao ovaj da se pjeni znaci ili on nevalja ili je do kompresora pa onda spojis kompresor ovaj normalni ako ga imas tj spojis ha umjesto ovog na masini i probas verglat i ako onda baca u magli gorivo znaci da je nesto do injektora i to ti je to nije ditech toliki problem sam malo mucnut glavom a sad imas djelova svi zivi prodaju jel nitko to vise nece vozit
« Zadnja izmjena: 22 Kolovoz, 2011, 11:46:53 Zeljac »

Offline massi

  • Tržnica : (+11)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 479
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #26 : 22 Kolovoz, 2011, 11:52:41 »
neznam ja moj ditech od kad sam stavio kit ma samo pali vozi i to je to radi savrseno tako da ne moras pljuvat po svome zato jer nesto ne valja to je jako osjetljiv skuter ako jedna stvar ne valja sve ostalo nece valjat ili nece radit kako treba ja bi reko da je do tps-a ako nije ili zeleni injektor ili plavi injektor i kompresor ako te tri stvari dobro funkcioniraju skuter mora palit ako te tri stvari rade a skuter nece onda ecu svjecica semerinzi lamelice pumpa goriva ali opet injektori nebi radili da ne valja pumpa goriva

najbolje ti je ovako isprobat dio po dio prvo isprobas jel baca zeleni injektor ako on baca onda stavis plavi injektor kao ovaj sta je stavio i a ko ide ovako kao ovaj da se pjeni znaci ili on nevalja ili je do kompresora pa onda spojis kompresor ovaj normalni ako ga imas tj spojis ha umjesto ovog na masini i probas verglat i ako onda baca u magli gorivo znaci da je nesto do injektora i to ti je to nije ditech toliki problem sam malo mucnut glavom a sad imas djelova svi zivi prodaju jel nitko to vise nece vozit

potpis na ovo  :headbang:
kod mene je isto bilo da se gasi u startu a to moj pametan stari davao na servis da mu ciste injektor i na kraju kad su vracali plavi injektor unutra pukla im gumica sta dođe između injektora i glave di on sjeda i zaljevalo na sve strane i nije bilo pritiska.
ja sam to sve zamjenio ocistio injektor i stavio nov filter benze i radi besprijekorno ali starri je bio toliko lud da ga sad se hoce rijesiti
pa ako neko ga hoce uzeti sve isparvno radi napravljen servis samo nije regan dobi se i kofer sa njim info na pm

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #27 : 22 Kolovoz, 2011, 12:08:56 »
evo ovako uspio sam ga provozati, medjutim skuter ne da trokira, nego nevuce kako treba. bas dakle kao da negdje uvlaci zrak, ili ti izbija. i cim pustim gas skuter dosta naglo usporava. Na kraju mi se ugasio u voznji, i ne znam bas ali cini mi se da je zadnja guma i zablokirala bila. Inace skuter kad se gura teze ide ne znam do cega bi to moglo biti :S Nisam puno presao, mozda 1km ukupno ovo sto sam provozao....

Evo i slike regulatora, kad izvadim ovaj veliki prsten tad bolje pali, tj kad ima prsten skoro pa da nece upalit.


Uploaded with ImageShack.us
I evo kako je izgledalo zaprljano, to sam ocistio sa WD40 i kompresorom izduvao, i sa jos nekim sredstvima koja odstranjuju hrdju, itd... uglavnom skinuo sve lijepo..


Uploaded with ImageShack.us

Imas disk iza ? Meni su bile zablokirale disk plocice/klijesta iza kad sam mjenjao kvacilo neki dan i isto skuter nece da vuce.
Ispustio sam malo ulja iz klijesta i sad je sve 5  :icon_thumright:

Daj provjeri kocnice ako ti blokira kotac.

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #28 : 22 Kolovoz, 2011, 12:19:51 »
regulator se provjerava dok se provjerava zeleni injektor a gumice su isto jako vazan faktor u tome svemu :D a neke je jako tesko naci da odgovaraju dimenzijski

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #29 : 22 Kolovoz, 2011, 14:02:56 »
neznam ja moj ditech od kad sam stavio kit ma samo pali vozi i to je to radi savrseno tako da ne moras pljuvat po svome zato jer nesto ne valja to je jako osjetljiv skuter ako jedna stvar ne valja sve ostalo nece valjat ili nece radit kako treba ja bi reko da je do tps-a ako nije ili zeleni injektor ili plavi injektor i kompresor ako te tri stvari dobro funkcioniraju skuter mora palit ako te tri stvari rade a skuter nece onda ecu svjecica semerinzi lamelice pumpa goriva ali opet injektori nebi radili da ne valja pumpa goriva

najbolje ti je ovako isprobat dio po dio prvo isprobas jel baca zeleni injektor ako on baca onda stavis plavi injektor kao ovaj sta je stavio i a ko ide ovako kao ovaj da se pjeni znaci ili on nevalja ili je do kompresora pa onda spojis kompresor ovaj normalni ako ga imas tj spojis ha umjesto ovog na masini i probas verglat i ako onda baca u magli gorivo znaci da je nesto do injektora i to ti je to nije ditech toliki problem sam malo mucnut glavom a sad imas djelova svi zivi prodaju jel nitko to vise nece vozit


DITECH FOREVA ! jel tak Zeljac? :toothy10:

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #30 : 22 Kolovoz, 2011, 16:25:23 »
ja neznam za vas ali ja sam zadovoljan jos od kad sam rjesio ovo trokiranje jer je rasprsivac valjda zastopan od tad sam pali vozi od mene nema zadovoljnijeg  :toothy3:

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #31 : 22 Kolovoz, 2011, 20:25:13 »
probaj skinut klip cilindar sa tog ditecha kaj radi i stavi na ovoga ;)

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: Ditech se gasi cim upali, ne prima gas!
« Odgovori #32 : 22 Kolovoz, 2011, 20:40:29 »
prvo ovo provjeri ako ima sve ove uvjete sta sam ti ja reko onda probaj napravit ovo sta ti je daci reko kolko uopce ima km ?