Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: eduardo da silva DUDU !  (Posjeta: 8125 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2008, 21:16:03 »
Vi svi koji pljujete po Tayloru ste seljačine i nemate pojma o nogometu a i vidi se da nikad niste ni igrali nego samo znate komentirati gluposti!!!
Taylor je sasvim slučajno ozlijedio Eduarda a to se vidi iz starta kojim ga je pogodio u stajnju nogu, prije toga čovjek nije imao ni jedan crveni karton niti grubi faul i sasvim je fair play igrač što se pokazalo posjetom Eduarda u bolnicu gdje ga je i sam Eduardo primio i rekao da se ništa ne brine, da je sve to samo sport i desilo se što se desilo odnosno život ide dalje!!!Taylor je pošten igrač i uopće nije grubijan i vidi mu se po faci da je nevin čovjek a i to su glavni ljudi Premiershipa shvatili pošto su mu dali 3 utakmice ne igranja!!!Tayloru je teže nego Eduardu u psihičkom smislu i mislim da bi mu trebalo dati podršku kao što mu je dao Eduardo!!!!
Nadam se da će se Eduardo uspješno vratiti nogometu i da ga ta ozlijeda neće ostaviti poslijedice kroz daljnu karijeru!!! :icon_thumright:
 :hello:
Ljudi nemojte preuveličavati i biti će sve u redu!!! :drunken_smilie:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #41 : 01 Ožujak, 2008, 22:44:08 »
to sam i ja reka :icon_thumright:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #42 : 01 Ožujak, 2008, 22:46:12 »
pazi što pričaš.po slici koja je objavljena nije ga pogodio na način na koji se izbija lopta nego na način da se onesposobi igrač i tom prilikom mu je sj#bo nogu.

dakle potego ga je čepovima a nije išao na izbijanje lopte a osim toga nije ga pogodio u gležanj več skoro na polovici potkoljenične kosti.

malo proviri i pogledaj slike pa onda komentiraj.
ono što su mu izrekli je mala kazna za namjerni faul ,a to znači promišljeno je išao na onesposobljavanje igrača.

to se može desiti svakome istina ali onda kad je nenamjerno ali ovo je bio direktno upereno protiv duduove noge.

o osim toga čovjek uopče nije u psihičkoj banani jer uredno trenira sa suigračima i zbijaju kojekakve šale a ova budala se smije umjesto da se pokunji i čkomi.pogledajte si malo globus i slike u njemu pa prosudite sami kakva je to budaletina od engleza.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #43 : 01 Ožujak, 2008, 22:50:44 »
i sa ovim se salzem 8) :icon_thumright:

 :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :toothy10: :toothy3: :toothy9:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #44 : 02 Ožujak, 2008, 00:03:37 »
Vi svi koji pljujete po Tayloru ste seljačine i nemate pojma o nogometu a i vidi se da nikad niste ni igrali nego samo znate komentirati gluposti!!!
Taylor je sasvim slučajno ozlijedio Eduarda a to se vidi iz starta kojim ga je pogodio u stajnju nogu, prije toga čovjek nije imao ni jedan crveni karton niti grubi faul i sasvim je fair play igrač što se pokazalo posjetom Eduarda u bolnicu gdje ga je i sam Eduardo primio i rekao da se ništa ne brine, da je sve to samo sport i desilo se što se desilo odnosno život ide dalje!!!Taylor je pošten igrač i uopće nije grubijan i vidi mu se po faci da je nevin čovjek a i to su glavni ljudi Premiershipa shvatili pošto su mu dali 3 utakmice ne igranja!!!Tayloru je teže nego Eduardu u psihičkom smislu i mislim da bi mu trebalo dati podršku kao što mu je dao Eduardo!!!!
Nadam se da će se Eduardo uspješno vratiti nogometu i da ga ta ozlijeda neće ostaviti poslijedice kroz daljnu karijeru!!! :icon_thumright:
 :hello:
Ljudi nemojte preuveličavati i biti će sve u redu!!! :drunken_smilie:

ti očito obožavaš taylora kad si sve ovo ovako lijepo sročio o njemu. da ga je taylor slučajno ozljedio nije jer je napravio prekršaj s vjerovatno manjim posljedicama (samo ga srušiti)a napravio je onaj koji je uzrokovao da je eduardo je do kraja sezone out. prva njegova reakcija nakon što ga je slomio je bio smijeh i kakav ti je to onda čovjek. normalno da ga je išao posjetiti u bolnicu to bi svaki igrač napravio koji je drugom nanio takvu ozljedu barem zbog suosjećanja i izvinjavanja. tayloru je sigorno sad teže u psihičkom smislu nego eduardu. da, je malo sutra. kao prvo eduardo se mora oporavit iz temelja kao i klasnić nakon transplatacije. prvo mu mora noga normalno zarast, pa vratit kondiciju i onda polako stjecat samopouzdanje ponovnim postizanjem golova. a taylor mora samo ovo zaboravit i vratit se u momčad za 2 tjedna i kako je onda njemu teže.

p.s. da i onda dajmo podršku ovom kretenu pa da onda nekom drugom nanese ovaku ozljedu
vozi idiote vozi !!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #45 : 02 Ožujak, 2008, 00:32:21 »
Goran je 101% u pravu!! Msm da nema danas fudbalera koji s namerom povredjuju igrace!! Ako Gatuso sa onoliko startova i ostre igre nije povredio skoro nikoga do sada s namerom, onda nema ko drugi! Za to stvarno nema razloga!!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: eduardo da silva DUDU !
« Odgovori #46 : 02 Ožujak, 2008, 10:29:20 »
pazi što pričaš.po slici koja je objavljena nije ga pogodio na način na koji se izbija lopta nego na način da se onesposobi igrač i tom prilikom mu je sj#bo nogu.

dakle potego ga je čepovima a nije išao na izbijanje lopte a osim toga nije ga pogodio u gležanj več skoro na polovici potkoljenične kosti.

malo proviri i pogledaj slike pa onda komentiraj.
ono što su mu izrekli je mala kazna za namjerni faul ,a to znači promišljeno je išao na onesposobljavanje igrača.

to se može desiti svakome istina ali onda kad je nenamjerno ali ovo je bio direktno upereno protiv duduove noge.

o osim toga čovjek uopče nije u psihičkoj banani jer uredno trenira sa suigračima i zbijaju kojekakve šale a ova budala se smije umjesto da se pokunji i čkomi.pogledajte si malo globus i slike u njemu pa prosudite sami kakva je to budaletina od engleza.
Mrcino - ti malo bolje pogledaj sliku i vidjeti ćeš da je Taylor htio izbiti loptu ,a ne Eduardu slomiti nogu odnosno zglob!!! Po tvome on je išao s namjerom da Eduardu slomi zglob, dobije crveni karton i tri utakmice neigranja i da ostavi svoju momčad Birmingema na cjedilu u borbi za opstanak u ligi!!!
Kazna za Taylora nije mala nego realna jer on je već dosta kažnjen i boli ga što je sve tako ispalo!!!možda je mogao dobiti pet utakmica neigranja ipak je riječ o teškoj ozlijedi koja se ne viđa godinama, a upozorilo bi i ostale igrače da budu pažljiviji!!!Ali za to su "stručni ljudi" Premiershipa odlučili kaznu a ne mi tulipani koji bi nevinog čovjeka strpali u zatvor i zabranili doživotno igranje!!!Čovjek je čak dobivao prijetnje smrću!!!
Eduardo je rekao da su teške ozlijede sastavni dio sporta i da se mora pomiriti s tim i krenuti u borbu za što skori povratak i dodao je da je Taylor dobar čovjek i igrač i da nema nikakve dvojbe o namjernom startu nego je riječ o slučajnom tragičnom događaju!!!
Mrcina ti si nerealan!!! :icon_thumright:
meni je mnogo žao što je tako ispalo ali ne mogu se ubiti,  Hrvatska je ostala bez najboljeg igrača na Euru ali nadam se da ćemo tu krizu prebroditi i iz toga izaći jači i iskusniji!!!!A Arsenal bi mogao izgubiti prvenstvo!!! :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON