Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prijedlozi za nove t-shirtove  (Posjeta: 139953 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #220 : 28 Ožujak, 2009, 17:52:47 »
pa jbt kaj ces sad drukcije radit...mozda neki nece opet uzimat i onda imaju razlicite,nek su iste kakve su bile i bok

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #221 : 28 Ožujak, 2009, 17:56:12 »
nemjesam se ali 100 kuna za jednu maicu kratkih rukava je previse :sad1: vrhunska maica sa tiskom poput ovog se moze nac za 50 kn/kom  :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #222 : 28 Ožujak, 2009, 18:05:18 »
100kn komad je puno previse...meni susjeda radi za 30kn komad a radi savrseno vec godinama... :dontknow:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #223 : 28 Ožujak, 2009, 18:06:32 »
100kn komad je puno previse...meni susjeda radi za 30kn komad a radi savrseno vec godinama... :dontknow:
ovo za 50kn sam reko bas vrhunska al znam da ima za 30kn i to kod dosta ljudi :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #224 : 28 Ožujak, 2009, 18:35:04 »
onda radite sami ak je previse ,ja znam kakve su majice bile i kakve kvalitete tak da odustajem od ovog
ko hoce neka radi , ja sam se opet ponudio jer je bilo razgovora kad ce majice i tak to
al kad je previse onda ok ,radite vi ak mozete jeftinije  :headbang: :redface:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #225 : 28 Ožujak, 2009, 18:36:27 »
ajde sta se sad furis...ja samo kazem da moze jeftinije jer ja prvi nebi dao za majicu 100kn jer znam da moze jeftinije... :dontknow:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #226 : 28 Ožujak, 2009, 18:37:42 »
ajde sta se sad furis...ja samo kazem da moze jeftinije jer ja prvi nebi dao za majicu 100kn jer znam da moze jeftinije... :dontknow:
pa ak znas aj onda daj u izradu :icon_thumright:  riskiraj oces prodat sve oce ko odustat i tak to

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #227 : 28 Ožujak, 2009, 19:37:23 »
znaci nek finalni proizvod kosta otprilike 20kn ma nek je i krvavih 30 znam jel mi prijazelj ima sitotisak ono za maturante ma i jeftinije........uredu je zaradit 10kn po maici al brate nemozes zaradjivat 70kn po maici da ga jebes :nono:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #228 : 28 Ožujak, 2009, 19:41:08 »
ma kakva zarada...ko oce napise, skupe se novci ode se do lika koji radi i napravi se...pa necemo na kolegama zaradivat...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #229 : 28 Ožujak, 2009, 19:44:49 »
ma kakva zarada...ko oce napise, skupe se novci ode se do lika koji radi i napravi se...pa necemo na kolegama zaradivat...
tak sam ja radio prosli put bio je popis koliko ce ljudi uzet , otisao do njega dao mu svojih novaca za 50% pologa i kad se napravilo posalo meni novci dosli postom dao mu ostatak i to je to
a sad ove ivanove cifre od 20kn po majici , brate mili obicnu majicu da na nesto lici nemos naci ispod 60-70kn + štampanje
ak je tak ivane odi do frenda i dogovori da nam napravi , ak je po toj cjeni od 30kn mislim da ce 90% clanova foruma uzet majice  :icon_thumright:
a i nekuzim zasto sad tolika strka oko cjene kad je od prve majice jos dok je eladio radio bila tolika cjena pa se nitko nije bunio ,kom pase uzme kom ne neuzme i super  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2009, 19:49:04 dino_sk »

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #230 : 28 Ožujak, 2009, 20:15:52 »
ja takoder kazem da je velika cijna..aj da eladio nes zaradi ok..jer ipak treba su vodit firum it6d....al ovo :redface:
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #231 : 28 Ožujak, 2009, 20:19:59 »
gospodine dino kolko inace kostaju maice za maturante sto imaju 4 puta vise slova nego ova moj skuter?????????????????????????????????
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #232 : 28 Ožujak, 2009, 20:21:26 »
ja sam se samo ponudio jer ste srali negdje u temi da bi majice ovo ono
tu serete a sami nebi se ni potrudili da date u izradu ili tak nes
ovo je bila moja dobra volja , a koliko vidim ima pojedinaca kojima nepase tak da odustajem od ovog
radite si sami   :binkybaby: :binkybaby:

ak vi mozete gdje napravit jeftinije napravite ja cu prvi uzet  :icon_thumright:



@ ivane pruzmi na sebe ak oces ak neces nemoras srat ovdje, moze srce tako ?? pusa

aj em out  :beah: 

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #233 : 28 Ožujak, 2009, 20:24:56 »
to sto si ti iskonplesirana budala i balavac nije moj problem ali lijepo sam reko da se nezelim mjesat al da je 100kn cjena koja nema veze sa mozgom.....pises da sam ja poceo srat a samo sam reko cinjenice znati ti reci svoje stavove zasto bi cjena trebala bit 100kn a ne pisat da ja serem i takve stvari!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #234 : 28 Ožujak, 2009, 20:28:50 »
 
to sto si ti iskonplesirana budala i balavac nije moj problem ali lijepo sam reko da se nezelim mjesat al da je 100kn cjena koja nema veze sa mozgom.....pises da sam ja poceo srat a samo sam reko cinjenice znati ti reci svoje stavove zasto bi cjena trebala bit 100kn a ne pisat da ja serem i takve stvari!
odi zuri u sunce ili tako nesto   :laughing3: :laughing3: :laughing9:
lijepo sam napisao ko oce, ti neces i ok super svi sretni  :happy6:
znaci svi koji su prije uzeli majice nekih 30-40 ljudi su iskonplesirane budale i kreteni

zas nam ti nebi rjesio majice po 35kn onda kad mozes ??

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #235 : 28 Ožujak, 2009, 20:33:53 »
gle necemo se svadjat :icon_thumright: nisam reko da ja nebi uzimo ali 100kn jbt je stvarno puno!
a o tome ko ce radit prvo se treba sve dogovorit, kak ce maica izgledat,kolko bi ljudi uzimalo.....par ljudi da stave svoje ponude i onda se moze zapoce
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #236 : 28 Ožujak, 2009, 20:38:29 »
gle necemo se svadjat :icon_thumright: nisam reko da ja nebi uzimo ali 100kn jbt je stvarno puno!
a o tome ko ce radit prvo se treba sve dogovorit, kak ce maica izgledat,kolko bi ljudi uzimalo.....par ljudi da stave svoje ponude i onda se moze zapoce
majicu imamo kak izgleda imas sliku na stranici prije , i majica je sasvim oke i mislim da ce se vecina slozit s tim   :icon_thumright:
cuo sam se s eladiem opet mi je rekao da bude kroz tjedan dana valjda nesto  :drunken_smilie: to je isto rekao prije godinu dana pa do dana današnjeg nije nis organizirano s njegove strane u vezi majica,shvacam covjek sad svatovi ovo ono pripreme i to pa nestigne

ak mozes te majice napravit po toj bagatela cjeni mislim da se nece bunit uopće 
lijepo se napravi popis i onda zovi lika nek radi  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #237 : 28 Ožujak, 2009, 20:45:18 »
ima li iko iz BiH tamo smo mi kupovali majce za 4KM ilitiga 16kn/kom

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #238 : 28 Ožujak, 2009, 20:48:21 »
o.k.,javim se sutra oko ovih maici :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #239 : 28 Ožujak, 2009, 22:36:39 »
ja cu trebat opet par komada majica. cijena nije bitna,samo nek bude majica od kvalitetnog materijala,kao npr. ove koje je dino napravio. te su super. i opet bi dao za nju 100kn jer je super.  uostalom na njoj pise moj skuter,a to ime vrijedi i vise od 100kn,tako da mislim da je cijena ok :icon_thumright: :icon_thumright: :laughing9: