Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prijedlozi za nove t-shirtove  (Posjeta: 138683 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #200 : 14 Listopad, 2008, 12:35:38 »
meni ni1 nije dovoljna, ne treba, ali tvoj kapacitet je veliki, tebi treba trocifren broj kobasa
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline mrcina

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #201 : 14 Listopad, 2008, 15:12:36 »
prepečenih u tavi i gomilom krumpira te paradajzom a nasuprot mene komad za društvo.

joj kakav bi to tulum bio.

zaboravio sam točena stela.

a mali od odvaljivača nosi pune krigle navedene pive na pladnju u šlafroku od pingvina.

uuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaa.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #202 : 14 Listopad, 2008, 15:23:53 »
looool oaj topic uopce nisam vidio  ::)

ka oprvo...user da vama plati za majicu tj da on vas reklamira? Di pa toga ima looool

usporedba sa ss-om...tam se sve djeli badava na meetinzima i sl. a ne da se placa za tak nes...to ko da dodes prat stakla na ini i platis majicu koju ces nosit dok peres stakla jer na njoj pise INA  ::)

a majica 100 kuna? Kaje od zlata? Ja kad sam za svoj forum pravio majicu kostala me u nabavki majica 7 kuna u veleprodaji i print 8 kuna...znaci sveukupno niti 20 kuna...pa di je tu logika?

Ak neko oce, ja cu si sam dat napravit sa logom od mojskutera pa napravim jos nekome ak zeli...

eto tolko...

Offline mrcina

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #203 : 14 Listopad, 2008, 15:32:23 »
ajd ti lepo napravi maju u stilu koji je određen veličina xxl i to je to.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #204 : 14 Listopad, 2008, 16:55:57 »
looool oaj topic uopce nisam vidio  ::)

ka oprvo...user da vama plati za majicu tj da on vas reklamira? Di pa toga ima looool

usporedba sa ss-om...tam se sve djeli badava na meetinzima i sl. a ne da se placa za tak nes...to ko da dodes prat stakla na ini i platis majicu koju ces nosit dok peres stakla jer na njoj pise INA  ::)

a majica 100 kuna? Kaje od zlata? Ja kad sam za svoj forum pravio majicu kostala me u nabavki majica 7 kuna u veleprodaji i print 8 kuna...znaci sveukupno niti 20 kuna...pa di je tu logika?

Ak neko oce, ja cu si sam dat napravit sa logom od mojskutera pa napravim jos nekome ak zeli...

eto tolko...

Što se tiče majica,koliko ja znam sve je to išlo preko dine_sk koji nije u upravi foruma,a ne preko eladia(koji je glavni),tako da je razumljivo da se plaća,a što se tiče cijene tolika je kolika je...nisam siguran tko,ali netko je na prethodnim stranicama rekao tu cijenu i svi smo se složili...dalje neka odluči/e glavni na forumu.....

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #205 : 14 Listopad, 2008, 17:41:32 »
pa oke...ja sam dao svoj prijedlog! Ak admin zeli da mu korisnici prođu cim jeftinije nek mi se javi ili ak zeli dobit jos vise korisniak nek podjeli malo majice a ne da naplacuje svoje reklamiranje!

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #206 : 14 Listopad, 2008, 18:26:12 »
A situacija je takva ispala...sad je kasno jer su skoro svi zaninteresirani kupili majice i dali 100kn...nije na meni da odlučujem... :toothy11:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #207 : 14 Listopad, 2008, 18:42:35 »
jel mogu ja narucit naljepnicu? koliko dode?

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #208 : 14 Listopad, 2008, 20:31:32 »
a gle,kolko je koštala koštala je,svi koji smo rekli uzeli smo kaj sad ako je malo skupo kaj sad

dino-sk je htio pomoći nabavio maje i nikom ništ ako neko može nabavit jeftinije opet dobro dapače super

ali meni je maja super.dino-sk hvala na trudu sve 5 :icon_thumright:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #209 : 14 Listopad, 2008, 20:56:53 »
pa dobro, i koliko para je?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #210 : 15 Listopad, 2008, 00:43:23 »
looool oaj topic uopce nisam vidio  ::)

ka oprvo...user da vama plati za majicu tj da on vas reklamira? Di pa toga ima looool

usporedba sa ss-om...tam se sve djeli badava na meetinzima i sl. a ne da se placa za tak nes...to ko da dodes prat stakla na ini i platis majicu koju ces nosit dok peres stakla jer na njoj pise INA  ::)

a majica 100 kuna? Kaje od zlata? Ja kad sam za svoj forum pravio majicu kostala me u nabavki majica 7 kuna u veleprodaji i print 8 kuna...znaci sveukupno niti 20 kuna...pa di je tu logika?

Ak neko oce, ja cu si sam dat napravit sa logom od mojskutera pa napravim jos nekome ak zeli...

eto tolko...

....pobrkao si loncice....  :glasses9:
..ako mislis da se tu netko "bogati" , ili "zaradjuje" , "reklamira" , stvarno si na krivoj adresi  :hello:

..clanova foruma koji me "znaju" i koji imaju nesto kupljeno od "mene" to dobro znaju...

....i zadnji put sam na rodjendanu portala svima platio pice , i prije se naljki poklanjalo na susretima, nesto i nagradnih igri je bilo, i sad ih opet imam uskoro u planu... ..ipak, koliko mogu , mogu, ali ipak imam limite..  :redface:

sto se tice samih artikala, pokusavam tj. pokusat cu i pokusavat cu uvjek da to bude i kvalitetno i zanimljivo , nazalost to "nije besplatno",  neki i znaju dijeliti naljepnice (sto je najmanje bitno , ostalo je puno skuplje), ali mojskuter.com nije t-com i to ne moze sam (iako se neki put u nekim kasnijim prigodama kako sam i rekao , nesto malo i "dalo"  :redface: ) , pa su clanovi predlozili ovaj nacin, pa smo jos davno , jako davno , malo nas je bilo, i krenuli smo u to.. pogledaj datum tu : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=464.0 , praksa je ostala i dan danas, i radi se o nama koji volimo ovaj portal i forum  i stvari ne gledamo iz kuta iz kojega ti gledas..

pretpostavljam da si dinamov (ili hajdukov ili  vec neki :icon_biggrin: ) sal ili dres ili casu dobio besplatno?  sasvim je normalno imati "suvenirnicu" i ne vidim smisao u paraleli s INOM i td....  ..cinjenica je da pomaze u reklamiranju naljka ili maja, ali to nije ideja s kojom se krenulo i nastavilo i na koju ti tako zdusno napadas...
motori.hr naljku sam i ja sam platio, primjera ti mogu navoditi na stotine i tisuce , i ne smatram to nekim zlom kao ti, to je tako.. 
ljudi i clanarine placaju i tako dalje i dalje..

opet s druge strane i mojskuter.com reklamira i druge portale i forume itd.. , evo primjer od neki dan : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=10889.msg164618#msg164618 ,
a ako cemo ici korak dalje otvoreno sam dao sansu i vozacima s naseg portala kojima sam direktno pomogao kako i promocijom tako i u potrazi za sponzorima i to s konkretnim uspjesima - pitaj ih..

slika je puno sira, i ne gledaj samo tako usko, jer vjeruj mi , koliko sam sati ulozio u ovaj projekt to u slijedecih 10 godina necu vratiti , ipak ljubav je motiv i to je tako...  :redface:

sto se tice tvoje cijene izrade t-shirtova, molio bih te da mi das neki broj za kontakt kad je tako jeftino  :laughing7:
ja vec dugo nikoga ni blizu te cijene ne mogu naci pa da je i lose kvalitete (a trazim uvjek najbolju)..
i da, sto se tice izrade, mojskuter.com je zasticen brand i kulturno bi bilo da me makar kao raven i dino_sk pitas ako imas kakve zelje...   :frajer:

sto se dine i ravena tice, svaka im cast sto im se da zezati (jer ja ko sto vidis nemam vremena) i sto su se ponudili ,a vidim da su i kupci zadovoljno
i to mi je drago..  ..ja sam ih samo upozorio da kad sam ja primao narudzbe neki su me zeznuli pa i sad imam doma par malih t-shirtova, pa da budu samo malo oprezni da nebi "ulozili" pa "izvisili"



eto...

najlakse je ovako upasti najednom i bubnuti i ostati ziv, ali kontekst je prijatelju kao sto vidis ipak malo drugaciji  :icon_thumright:


i da, od studenog ce sve opet ici preko mene , vlasnika mojskuter.com branda , jer ovako ce nastati kaos vec vidim  :glasses9:
mojskuter.com ce kako sam vec rekao dobiti "suvenirnicu" sa svime i svacime ,

vec vidim , eladio se reklamira i bogati na tudji racun  :angry7:  :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2008, 01:37:53 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #211 : 15 Listopad, 2008, 09:55:09 »
a gle,kolko je koštala koštala je,svi koji smo rekli uzeli smo kaj sad ako je malo skupo kaj sad

dino-sk je htio pomoći nabavio maje i nikom ništ ako neko može nabavit jeftinije opet dobro dapače super

ali meni je maja super.dino-sk hvala na trudu sve 5 :icon_thumright:
također..maja mi je super..odlicno izgleda..dino se potrudio..sve 5
Frajer pere zube petardama ...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #212 : 15 Listopad, 2008, 10:55:06 »
ja i eladio sm ose na PM culi i nadam se sve rijesili! Ubuduce mozda neki biznis kapne  :laughing7:

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #213 : 15 Listopad, 2008, 19:07:27 »
ja i eladio sm ose na PM culi i nadam se sve rijesili! Ubuduce mozda neki biznis kapne  :laughing7:
Na tvoju korist dakako  :nono:

Nemam šta reć. Prezadovoljan sam majicom i hvala dini_sk još jednom na trudu.
SMK Predatori Member

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #214 : 15 Listopad, 2008, 19:51:26 »
Prezadovoljan sam majicom i hvala dini_sk još jednom na trudu.

Potpis :notworthy:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #215 : 15 Listopad, 2008, 20:22:45 »

 Na tvoju korist dakako  :nono:


zasto na moju korist??? kakvih sve ljudi ima to je nekaj nevjerovatno...  :BangHead:

na moju korist jedino jer necu platit 100 kuna nego 15-20

Offline babb0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2, Aerox
  • MojSetup: ubojica
  • MojSpuh: prdechi
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #216 : 16 Listopad, 2008, 15:18:35 »
jel ima jos koja xl majica???

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #217 : 16 Listopad, 2008, 21:10:41 »
jel ima jos koja xl majica???
oslo sve  :frajer:

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #218 : 16 Listopad, 2008, 22:59:57 »
...ak su vec majice črne, nek se naprave i od latexa, da ih možemo koristiti u autoerotskim seansama.....a...sjećam se da dok sam bio mlad davno još, nisi mogel u Gjure uci ak nemaš takvu majicu....ja se nisam štel svlačit gol do pasa, pa bi si na kesi za otpad zbušil rupe za vrat i ruke, tak sam si išel sredom u Gjure na bizzare....

eh, da su mi tad bile mojskuter.com majice od lateksa....


Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: prijedlozi za nove t-shirtove
« Odgovori #219 : 28 Ožujak, 2009, 16:30:56 »
jel ima zainteresiranih da opet dam stampat ove majice jer koliko vidim od eladia opet nista,poslao sam mu vise pm al nis ne odgovara  ,jbg busy mann  :laughing7:
idemo malo reklamirat forum  :icon_biggrin:

znaci majice su ove






ili ak imate nekih novih ideja al mislim da su ove najbolje i te su bile u prosloj seriji kad sam radio , svi sretni i zadovoljni bili  :icon_thumright:

oni koji bi uzeli nek napisu , broj komada i velicinu
cjena ista 100kn /kom
« Zadnja izmjena: 28 Ožujak, 2009, 16:32:53 dino_sk »