Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Generic Xor 50ccm  (Posjeta: 7520 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #40 : 27 Svibanj, 2008, 18:00:20 »
Da li na mog generica pase deklo sa nekog drugog motora koji ima minareli masinu...

Najvjerojatnije ne pase, 99% sam siguran.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #41 : 23 Lipanj, 2008, 12:51:35 »
Evo da se malo javnem u temu  :icon_biggrin:

Prije jedno mjesec dana sam pao sa motora,onako malo zesce da kazem,motor je bio dosta ostecen(iako se na slikama ne cini tako) a ja onako manje vise u solidnom stanju  ;D...evo nekih slika posle pada...


 
   
   
   
   
   
     
   





















Pa ovako...




E sad sam totalno poludio...naime posto sam vidio sto mi sve treba odem da vidim za djelove,i posle nekih 10-ak odlazenja u istu kancelariju dobijem cijene djelova sa ukupnim zbirom od 350 eura crazy...
I onda fino tamo amo, drug mi pane s motora i odlucim da kupim njegov motor takodje havarisan ali za tih istih 350 eura koje bih dao za par djelova...e sad najbolji dio: plan...ocu od crnog i sivog da sastavim prvo crnog al da bude perfekcija znaci bez greske svaki dio na svom mjestu, a onda da felericne djelove sa crnog stavim na sivog,nesto kupim, nesto prepravim od drugog motora,nesto iskrpim,i da na kraju sastavim oba,sad kako cu to izvesti i dali cu to uopste uspjeti vidjecemo...




I konacno sredjen...

Uvatih samo par iz garaze...



I sklopljen...




I boja...



Sredjene su i neke sitnice od prije: Kurbla,deklo,poklopac ventilatora,neke kopce,a u planu za sad nista posebno,mozda felne u srebrno kad budem drugi motor lakirao i poliranje dekla i kurble...

Sad sastavljam ovog drugog generica pomalo,plastike sam skoro zavrsio,neke malo da se iskrpe i onda da ga komplet ofarbam,trebam vile da sredim i kad ga sastavim fino cu da ga stavim na izdavanje nek otplati malo sebe na kraj ljeta ga prodam i eto.(inace imam 4 skutera za izdavanje,2 keeway flasha,keeway f-act i kymco agility)...

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #42 : 11 Srpanj, 2008, 22:31:36 »
Aj da se jos malo javnem...

Prvo malo sa radova oko sivog generica,jos neje gotov bice uskoro...


[/URL[URL=http://img521.imageshack.us/my.php?image=img0201bl8.jpg]
[/URL[URL=http://img359.imageshack.us/my.php?image=img0203rx2.jpg]





Pa malo od danas od crnog generica,farbao neke sitnece,poceo sa poliranjem kurble i dekla i tako...





Eto tako,pozzzzzz

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #43 : 11 Srpanj, 2008, 22:46:53 »
daj bar tu blokadu s spuha(smotanu cijev ) makni odnosno skrati

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #44 : 12 Srpanj, 2008, 12:59:19 »
Planirao sam za sad staviti samo onu kretku izduvnu sa cpi-ja ali je nemogu nikako naci,a skupljam pare za neki ozbiljniji setup,it 70cc,stage 6 pro replica,multivar.....

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #45 : 06 Kolovoz, 2008, 23:39:57 »
Op,evo me,vozikam se nekih 15-ak dana tako da sam i zaboravio na temu.Uglavnom sastavio sam i drugi motor,evo nekih slika,bice za par dana boljih po danu slikanih....

Prvo sredjivanje nekih tehnickih stvari :) (ociscen karburator,airbox,novi filter vazduha,goriva,nova NGK svjecica,promjenjena plastika ventilatora....)







iiii...




Evo i nekih malo starijih slika crnog dje se vidi dopola ispolirano deklo,sad je zavrseno pa cu i te slike okacit za koji dan...





E je*em ti,sve pare odose a nikako na tuning da se bacim,al sam odlucio za oba motora samo da stavim granu bez blokade i nista vise,planiram uzeti nesto kvalitetnije za tuning(aeroxa ili runner)

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #46 : 07 Kolovoz, 2008, 08:57:57 »
lepo, lepo što bi neka baba tu rekla ''jel ste vredni ?''...

odakle ti toliko generica, šta ti to beše sređuješ pa iznajmljuješ ili prodaješ ili šta?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Generic Xor 50ccm
« Odgovori #47 : 07 Kolovoz, 2008, 09:40:18 »
Imas na prosloj strani kako sam dosao tj zasto sam dosao do ovoga,zbog djelova sto su mi trebali za crnog kad sam pao....a ovog sivog iznajmljujem sa jos 4 skutera,a crnog samo ja vozim...