Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pisanje po gumama  (Posjeta: 7295 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pisanje po gumama
« Odgovori #20 : 22 Veljača, 2008, 00:56:24 »
de stvarno, pa nemojte pišat po gumama  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: hehe

al ni nemojte pisat, ak vec neznate šta cete nakeljit na scoot, smisite si kak napravit obrve il nesta sto ajmo rec dobro izgleda

a i btw nekosta guma 50000 kn pa da moras da ti se vidi koja je marka

kad doteras slik onda si faca onda crtajte i linije na gumi ak ocete a. ovak nemojte svarat cirkus od scoota

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Pisanje po gumama
« Odgovori #21 : 22 Veljača, 2008, 10:40:03 »
ja sam na stare napisal gore sa onim markerom sa scooter attacka, al na nove neću jer mi se to više ne sviđa...

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Pisanje po gumama
« Odgovori #22 : 22 Veljača, 2008, 14:32:33 »
ma boli mene racku sto ovi govore da to nevalja...oce oni to pisat?  nece...pa onda mucite i bez suvisnih komentara...ako znas cime farbat reci ako neznas i ako ti je to sranje onda muci.

ma mozda nekakve crte ili trokute napravim vidit cu samo da to nabavim.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pisanje po gumama
« Odgovori #23 : 22 Veljača, 2008, 19:14:28 »
ma boli mene racku sto ovi govore da to nevalja...oce oni to pisat?  nece...pa onda mucite i bez suvisnih komentara...ako znas cime farbat reci ako neznas i ako ti je to sranje onda muci.

ma mozda nekakve crte ili trokute napravim vidit cu samo da to nabavim.

šta da mucimo?  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:  :binkybaby: :binkybaby:

lol zajebavam se..

probaj sa nekim markerima i tim cicabocama

e da imas neka ljepila za kupit u tubicama..ta ljepila su u boji ( florescentna zelena, naranđasta, plava itd, ono kao sto svijetli u mraku kad se napuni sa svijetlom ) imas i srebrna tj kao metalic ta ljepila..njih stavis na onaj najtanji kist i namrljaš tamo gdje hoces i kolko debelo hoces, ona se onda zaljepe za gumu i trebalo bi ostat dosta dugo

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Pisanje po gumama
« Odgovori #24 : 24 Veljača, 2008, 16:13:01 »
evo sada cu to naruciti sa scooter-attacka ovaj mjesec (treci) zajedno sa tonu toga...napokon nesto dobro cu kupit za skuter..
nekih 2.5k kn  :headbang:

nista tuning sve ce bit vanjski izgled a onda amo preko ljeta tako cu prec na tuning ...no ima jos do toga  :frajer: