Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ECU  (Posjeta: 3037 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #20 : 06 Kolovoz, 2011, 00:46:14 »
po meni bi ti najbolje bilo nabavit od karba struju 150 kn max karb 200 300 kn vakum pumpica sat mislim da je isti sve zavisi zacepit nekak rupu kompresora kompresor prodat injektore prodat pumpu goriva i to prodat od ditecha struju pupu ulja i tak te pi*darijice da ti se isplati al opez neznam mislim da sam ti sve reko  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2011, 00:48:17 Zeljac »

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: ECU
« Odgovori #21 : 06 Kolovoz, 2011, 00:52:03 »
Hmm a rupu di je kompresor bi ja začepio samo tako da izvadim onaj mali kotačić iz njega pa nek on i dalje tamo stoji bez da radi..
A što se tiče pumpe ulja,jel mogu ja umjesto toga da je skidam samo začepit onu rupicu na karburatoru?
 
A ako stavljam karb jel moram onda stavit i drugu glavu(ovaj moj ditech je vodeno hlađenje i sad ima li običnih sr-ki na vodeno hlađenje odnosno zanima me koja glava mašine tu paše ako se i nju treba mjenjat) ?
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #22 : 06 Kolovoz, 2011, 12:21:07 »
da to stavi onaj stari kompresor izvadis klip iz njega feder plastiku onu i zacepis ono dje ti ide crjevo u injektore to crjevo zacepis a sta se tice pumpe ulja  stvarno nez na koji princip radi na karb masini tako da nez oko toga bas nemoras ali ovu glavu i injektorre mozes prodat trebas od morini karb masine kapu ili izvadis rasprsivac pa tam nesto gaguras tak  da zacepis tu rupu od rasprsivaca ako ne budes mogo naci od morini karb masine kapu da od srke starije morini masine ti trebas kapu ali moze i ovak kak sam ti napiso  :toothy9:

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: ECU
« Odgovori #23 : 06 Kolovoz, 2011, 14:58:30 »
da to stavi onaj stari kompresor izvadis klip iz njega feder plastiku onu i zacepis ono dje ti ide crjevo u injektore to crjevo zacepis a sta se tice pumpe ulja  stvarno nez na koji princip radi na karb masini tako da nez oko toga bas nemoras ali ovu glavu i injektorre mozes prodat trebas od morini karb masine kapu ili izvadis rasprsivac pa tam nesto gaguras tak  da zacepis tu rupu od rasprsivaca ako ne budes mogo naci od morini karb masine kapu da od srke starije morini masine ti trebas kapu ali moze i ovak kak sam ti napiso  :toothy9:

hvala ti puno na pomoći  :headbang:

još ću se ja malo raspitat po forumu dal trebam još neke sitnice promjenit ako ga budem na karb prebacivao  :)
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #24 : 06 Kolovoz, 2011, 20:42:26 »
ja nesto razmisljazmisljam injektor prebacit na usis al opet neznam cini mi se da bi to bilo premalo goriva  :toothy3:

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: ECU
« Odgovori #25 : 07 Kolovoz, 2011, 00:57:13 »
Kako to mislis prebacit ga na usis, dakle izbacit pumpu goriva i kompresor ili? :)
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #26 : 08 Kolovoz, 2011, 04:07:52 »
ali ja mislim da bi sa time rjesio samo odlazenje svjecica nista vise a to je vec + i ne treba ti injektor al sranje je sta onda injektor treba ustelat da daje vise goriva softverski a ja se ne kuzim a bome ni nemam ni onaj dek za ecu da spojim na game boj  :laughing6:

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165883&stc=1&thumb=1&d=1309722430

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165885&stc=1&thumb=1&d=1309722450

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165884&stc=1&thumb=1&d=1309722439

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: ECU
« Odgovori #27 : 08 Kolovoz, 2011, 10:50:57 »
ali ja mislim da bi sa time rjesio samo odlazenje svjecica nista vise a to je vec + i ne treba ti injektor al sranje je sta onda injektor treba ustelat da daje vise goriva softverski a ja se ne kuzim a bome ni nemam ni onaj dek za ecu da spojim na game boj  :laughing6:

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165883&stc=1&thumb=1&d=1309722430

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165885&stc=1&thumb=1&d=1309722450

http://apriliaforum.com/forums/attachment.php?attachmentid=165884&stc=1&thumb=1&d=1309722439
 
i ja mislim da bi time rješio problem sa svjećicama jer ih više ne zaljeva toliko direktno...
al jel ti se to isplati promjenit tu glavu te injectore i usis (koliko to košta?)  :dontknow:

a možda netko na forumu ima taj dek za gameboy... :icon_thumright:

al kolko ja vidim na ovim slikama su dva injectora,jedan s donje strane usisa i jedan s gornje..pa mozda onda i nebi bilo premalo goriva kad bi se to sve složilo  :)
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #28 : 08 Kolovoz, 2011, 13:27:40 »
pa naravno da bi i to mene sad malo muci mozda ja se bacim da ja to krenem slagat al opet kusis trebam vise goriva :S ma to tokar napravi za usis i to je najmanji problem problem je koji injektor i sa cega i kako to pospajat :D

a ima neko al nece ti to svi posudit jbg nisu svi ljuti isti


da 2 su injektora zato jer je ovo big bor kit kuzis a ja imam sport tako da brijem da bi 1 bio sasvim dost :D

Offline Aprilia maniac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • Aprilia <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50 ditech
  • Moja Kaciga: AGV V. ROSSI
  • MojSetup: Volan i dva kotača
  • MojSpuh: ručni rad sa BRUSILICOM
Odg: ECU
« Odgovori #29 : 08 Kolovoz, 2011, 16:27:04 »
Hmm a da je mozda napravit malo drugačiji usis od tog na slici...mozda bi mogao injector stavit odmah okomito na rupu za usis od masine,a ne na krajeve usisne cijevi kao tu pa ga mozda nebi ni trebalo gameboyem podešavat..:dontkow:
 
A vjerojatno bi ga trebalo spojit na onaj kabel od zelenog injectora i izvadit onaj zeleni dio iz injectora
Ako niste spremni voziti po kiši-niste za motore!!!

Prijatelj je onaj koji će ustati u ponoć kako bi došao do vukojebine u kojoj ste ostali u kvaru!!!

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: ECU
« Odgovori #30 : 08 Kolovoz, 2011, 16:36:57 »
Hmm a da je mozda napravit malo drugačiji usis od tog na slici...mozda bi mogao injector stavit odmah okomito na rupu za usis od masine,a ne na krajeve usisne cijevi kao tu pa ga mozda nebi ni trebalo gameboyem podešavat..:dontkow:
 
A vjerojatno bi ga trebalo spojit na onaj kabel od zelenog injectora i izvadit onaj zeleni dio iz injectora

treba nabavit drugu diznu, zracna ni netreba.. a ni kompresor

Offline Zeljac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1448
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia
  • Moja Kaciga: nosi se
  • MojSetup: nista zasad
  • MojSpuh: serijski
Odg: ECU
« Odgovori #31 : 08 Kolovoz, 2011, 19:53:15 »
neznam decki stvarno budemo jos vidjeli naj vjerojatnije budem uzo rs2 spuh pa budem vidio kako ce onda bit ako onda bude jebavalo ili idem na karb ili  budem kemijo injektore na usis :D