Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech  (Posjeta: 4508 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #20 : 16 Svibanj, 2008, 22:59:23 »
Ovako meni je frend bil stavil na ditecha gljivu i motor je nakon par dana zaribal :nono:
pa zbog čega ne valja stavit gljivu na dtech?
ja bi sebi promjenio filter za zrak. bitno je samo da je malo manji, jel postoji tak nešto?
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #21 : 17 Svibanj, 2008, 02:02:06 »
Ovo za gameboy jest smješno ali istinito to sam čuo da se radi na ditechu prije 3 godine
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #22 : 17 Svibanj, 2008, 09:40:25 »
a šta se to točno može naštimat prek gameboya na dtechu?
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #23 : 20 Svibanj, 2008, 23:17:55 »
jel mi može netko objasnit zašto si svi protiv gljiva?
ne kužim se previše u to pa me zanima
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #24 : 20 Svibanj, 2008, 23:21:39 »
a šta se to točno može naštimat prek gameboya na dtechu?
hahaahha...nista...zajebavaju se..hahahaha

jel mi može netko objasnit zašto si svi protiv gljiva?
ne kužim se previše u to pa me zanima
gljive su dobre ali ne na serijali...serijalu ce ti smao unistiti...tesko nastimati je...potrosnja se dize i tako too...probaj i sam pa ces vidjeti

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #25 : 20 Svibanj, 2008, 23:23:18 »
jedni su za jedni za protiv uglavnom nekim smeta zvuk gljive i to što skuter više troši... meni osobno gljiva se sviđa bez obzira na potrošnju i sve nebi se na airbox nikad vratio, a imaš tu i priče skuter mi ne ide s gljivom oko nje trebaš bit malo stručniji da uštelaš a nije baš teško, a dobićeš bolji odaziv na gas,zvuk, možda i na startu dobiješ. i da na serijalu ni ja nebi preporučio... nije zajebancija ovo u vezi gameboya
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #26 : 21 Svibanj, 2008, 09:02:08 »
jedni su za jedni za protiv uglavnom nekim smeta zvuk gljive i to što skuter više troši... meni osobno gljiva se sviđa bez obzira na potrošnju i sve nebi se na airbox nikad vratio, a imaš tu i priče skuter mi ne ide s gljivom oko nje trebaš bit malo stručniji da uštelaš a nije baš teško, a dobićeš bolji odaziv na gas,zvuk, možda i na startu dobiješ. i da na serijalu ni ja nebi preporučio... nije zajebancija ovo u vezi gameboya
a ak bi stavio auspuh jel onda ok stavit gljvi? i zašto ne valja na serijalu stavit gljivu?
još sam dosta nov u ovome pa čete se naslušat dosta glupih pitanja :toothy9:
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #27 : 21 Svibanj, 2008, 13:35:33 »
seriski karb većinom je 12 skoro kod svih osim piagio skutera i na njemu ti je mala venturijeva cijev te je teško podesit na dizni 90 sa gljivom jer tu veće dizne nemaju veliki utjecaj na smjesu. ako si tako napo na gljivu stavi je s auspuhom ako ti se baš sviđa zvuk i sve al u tebe je koliko vidim ditech na njemu nema karb. i u to se ne razumjem kako bi mogo naštelat da dobiva više goriva. a to većinom svi unište serski kit s gljivom jer nije lako za naštelat smjesa bude presiromašna i eto ti sranja zato je niko ne preporučuje na serijalu, treba živaca da se naštela, više troši i još plaćeš oko 160kn e5 gljivu a dobješ samo zvuk i malo bolji odaziv na gas
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline d3stroyer

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Crospace.net
  • Mjesto: Selce
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #28 : 21 Svibanj, 2008, 17:26:29 »
seriski karb većinom je 12 skoro kod svih osim piagio skutera i na njemu ti je mala venturijeva cijev te je teško podesit na dizni 90 sa gljivom jer tu veće dizne nemaju veliki utjecaj na smjesu. ako si tako napo na gljivu stavi je s auspuhom ako ti se baš sviđa zvuk i sve al u tebe je koliko vidim ditech na njemu nema karb. i u to se ne razumjem kako bi mogo naštelat da dobiva više goriva. a to većinom svi unište serski kit s gljivom jer nije lako za naštelat smjesa bude presiromašna i eto ti sranja zato je niko ne preporučuje na serijalu, treba živaca da se naštela, više troši i još plaćeš oko 160kn e5 gljivu a dobješ samo zvuk i malo bolji odaziv na gas
hvala na odgovoru...  :icon_biggrin:
nisam ja baš tolko zapeo za gljivu, ali volio bi si staviti neki manji onaj filter za zrak, jer mi je onaj prevelik i šugavo izgleda. jel ima možda tako neki filter za zrak al da je manji od serijskog?
A.C.A.B. - SLOBODA NAVIJA?IMA

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: gljiva (zračni filter) za apriliu sr50 ditech
« Odgovori #29 : 21 Svibanj, 2008, 19:22:09 »
seriski karb većinom je 12 skoro kod svih osim piagio skutera i na njemu ti je mala venturijeva cijev te je teško podesit na dizni 90 sa gljivom jer tu veće dizne nemaju veliki utjecaj na smjesu. ako si tako napo na gljivu stavi je s auspuhom ako ti se baš sviđa zvuk i sve al u tebe je koliko vidim ditech na njemu nema karb. i u to se ne razumjem kako bi mogo naštelat da dobiva više goriva. a to većinom svi unište serski kit s gljivom jer nije lako za naštelat smjesa bude presiromašna i eto ti sranja zato je niko ne preporučuje na serijalu, treba živaca da se naštela, više troši i još plaćeš oko 160kn e5 gljivu a dobješ samo zvuk i malo bolji odaziv na gas
hvala na odgovoru...  :icon_biggrin:
nisam ja baš tolko zapeo za gljivu, ali volio bi si staviti neki manji onaj filter za zrak, jer mi je onaj prevelik i šugavo izgleda. jel ima možda tako neki filter za zrak al da je manji od serijskog?
prva stvar,kad stavis gljivu zaboravi voznju po kisi i po mokrom osim ako ju super zastitis...kroz gljivu vuce svu vlagu i prljavstinu i sigurno ce ti motor manje trajat...ja npr imam sr 150 serijala,i sa standardnim filterom ide 110 a sa gljivom 120kmh i imam puno bolji start,a trosi mozda pola litre vise...a na 50icama ne dobijes bas toliko,dobijes malo bolji start al onda obicno ide i veca dizna,logika-vise zraka,vise benzina..
Sta se tice ditecha,ja sam frendu stavio jer je decko htio vidjet,imo sam spuzvenu malossi e 13 gljivu i pase,upalio sam ga i skuter vozi normalno,ima malo bolji start,al se dere boli glava..bas se dere..
Zakljucak:Ne gljiva na ditecha,al probaj pa vidi dal ce ti se svidit zvuk