Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

sta napravite kad vas ulovi policija

nikad me nije uhvatila jer pobijegnem
3 (17.6%)
dosta puta al imam svu opremu
6 (35.3%)
?esto dobivam kazne jer nemam voza?ku
0 (0%)
kada me ulove dogovorimo cijenu ;)
2 (11.8%)
nikad me nisu ulovili
2 (11.8%)
inace im biježim al me ipak nekad i ulove
4 (23.5%)

Ukupno Glasova: 15

Glasanje završeno: 07 Studeni, 2006, 07:58:40

Autor Tema: policija  (Posjeta: 2394 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
policija
« : 28 Rujan, 2006, 08:58:40 »
evo neki dan me ulovila policija,ja sam stavio novu gumu i iso pogledat kako drzi (bez opreme) i 100m od kuce  :toothy12:


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline kirbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zg
  • Moj Skuter: aprilia
Odg: policija
« Odgovori #1 : 28 Rujan, 2006, 10:03:42 »
evo neki dan me ulovila policija,ja sam stavio novu gumu i iso pogledat kako drzi (bez opreme) i 100m od kuce  :toothy12:

vozio sam se bez vozacke 3 godine i nikad me nisu uhvatili,a od kad sam polozio love me svako tolko... ;D
2fast_4race

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: policija
« Odgovori #2 : 28 Rujan, 2006, 16:35:59 »
Mene uhvatili kad sam isao na tehnicki sa skutom. Normalno vozio, sljem na glavi ali bez tablica. Kako sam taj skuter posudio od frendice koji je bio skoro godinu bez tehnickog tablice su bile delozirane na panduriji. Lipo ja taman izlazio iz zavoja (ispod male poste prema lipotici... Lovre ce znat) a dva pandura na Bemwejcima u zavoj... Ocito jedan lipo pogledao u retrovizor i vidio sto je vidio.  :o Pokusao stic do prvog mista za stat nasao parkiraliste taman se zaustavio nisam ni ugasio motor vec sam cuo pored sebe onaj njihov predivni zvuk sa voki-tokija. Usra se kud me prije stiga tj. di se upoce okrenuo.  :icon_scratch: Trebao bi ga prijaviti radi zlorabe polozaja i plasenja ljudi... Uglavnom jos cekam poziv za prekrsajni...
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: policija
« Odgovori #3 : 29 Rujan, 2006, 01:14:08 »
Nekih davnih godina išlo se gledat film o prometnim nesrećama sa motociklistima  :)  Ni ne sjećam se, što sam napravio... Bit će kakvo preticanje preko pune crte ili ne znam već... jer na crveno nisam nikad prolazio, Kacigu nosim od uvijek... daaavno prije nego je postala obavezna (imao par godina starijeg prijatelja koji me nastojao podučiti osnovama), a (tada) moped je "oduvijek" registriran...
Ali i tadašnje milicije je bilo na cesti znatno više, nego je sada prisutna policija...
Moj najveći prijestup: ja sam se vozio 4 godine sa nacrtanom registracijom( otpala mi u struganju zadnjim blatobranom)  :)  Samo zato da ne plaćam novu tablicu.. ali je bila nacrtana s brojevima u dimenzijama pravih (izrezanim iz samoljepive tapete) na podlozi, koja je dimenzijama odgovarala pravoj tablici... plastičnoj pločici "obučenoj" u bijelu samoljepivu tapetu... Praktički, tko se nije namjenski zagledao u tablicu, nije ni vidio da je nacrtana...
Live to ride, ride to live

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: policija
« Odgovori #4 : 29 Rujan, 2006, 15:34:05 »
Na motociklu još nemam kazni. U Gospiću znaju moju vespu pa me poznati policajci zaustave tu i tamo da malo porazgovaramo. Prije neki dan me isto zaustavi policajac, ja se smijem ispod kacige, kada sam je skinuo i on se počeo smijat. Samo me pita dali imam sve dokumente i vozi dalje. Uglavnom, kada me zaustave, obavezno se zapričamo...
Dakako, polažena A kategorija i uredno registrirana vespa...
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: policija
« Odgovori #5 : 30 Rujan, 2006, 11:25:15 »
 :) ...pa da !... sve po "pravilima igre",  i nema problema  :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: policija
« Odgovori #6 : 06 Studeni, 2006, 04:11:52 »
mene ne zaustavljaju... misle da žurim na mirogoj!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT