Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut  (Posjeta: 6304 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« : 28 Rujan, 2006, 08:38:55 »
sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut i dal neko zna to napravit


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #1 : 28 Rujan, 2006, 11:47:13 »
nemoj to radit   :sad3:

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #2 : 28 Rujan, 2006, 12:08:16 »
isto ko i za auto..nemreš verovat...


inače glpo i bezvezeno..možda fora pred 3-4 godine al sada uzaludno..bolje da staviš otvoreni filter i spojiš ga pod sicem...

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #3 : 28 Rujan, 2006, 18:56:00 »
kakav filter ne kuzim


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #4 : 28 Rujan, 2006, 19:26:58 »
bude radio buku... zeza te...  :laughing7: :laughing7:

pitanje... Kaj ce ti muzika na skuteru???
Za moj ukus je to predebilno (bez uvrede)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #5 : 29 Rujan, 2006, 00:52:12 »
Jedino dok negdje stoji, da svira, ali to su rijetke prilike...
2. kako riješiti iscrpljivanje (ionako) malog akumulatora...
3. otuđivanje i/ili (još gore) devastacija
Jednostavnije ti je nositi sa sobom MP3-4 player... za vožnju...
Dok stojiš, ionako si negdje u blizini glazbe...(kafić, dvorište neke kuće)
Ako si negdje u prirodi (gdje nema glazbe), poslušaj me: slušaj prirodu i društvo  :icon_tongue:
(prirodu: da ti se malo odmore uši od rada motora, jednostavno ptice, šum vjetra, vode, ako je ima... a društvo:
ako si s nekim, posveti se njima/ nj o j    i vidjet ćeš da to i nije tako loše... (ali to ti je iskustvo koje dođe "s godinama"  :old:  )  :)
Live to ride, ride to live

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #6 : 09 Listopad, 2006, 11:57:31 »
el - evo tu cu napisat sve, mp3, koristi bateriju,koliko V? ti bi njega spojio na akumulator,moze se sredit.
za zvucnike od kompa jos lakse,moze direktno. ako je adapter vani,ne treba ni otvarat zvucnike,ako je ugrađen treba rastavit i izvadit trafo i ispravljac jer nisu potrebni i smetaju.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #7 : 10 Listopad, 2006, 08:01:29 »
el - evo tu cu napisat sve, mp3, koristi bateriju,koliko V? ti bi njega spojio na akumulator,moze se sredit.
za zvucnike od kompa jos lakse,moze direktno. ako je adapter vani,ne treba ni otvarat zvucnike,ako je ugrađen treba rastavit i izvadit trafo i ispravljac jer nisu potrebni i smetaju.
mozes ako ti nije tesko malo pojasnit za mp3 (kako,preko cega...) jer ako cu si to spojit glupo mi je na mp3-u svako malo mijenjat bateriju... i za zvucnike. ja mislim spojit zvucnike za auto(140v) ali bi stavio pojacalo od zvucnika za komp (oni mali zvucnici imaju pojacalo,treba ga samo van raskopat i spojit)
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2006, 09:35:53 el »


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #8 : 10 Listopad, 2006, 11:44:29 »
kako sa napaja taj tvoj mp3?? koje bat??

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #9 : 10 Listopad, 2006, 20:00:02 »
kako sa napaja taj tvoj mp3?? koje bat??

1.5v


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #10 : 10 Listopad, 2006, 20:14:18 »
Ma, čekaj, stani malo... Ti bi tija zvučnike od 140 watta spojit na pojačalo od kompjuterskih zvučnika... ALOOOO....  :laughing7:

Aj, stani na balun, i ako ne kontaš o audio tehnici, nemoj izmišljat, nego lipo uzmi auto-pojačalo... Da se razumimo, nemoj uzimat neko previše jako pojačalo, uzmi neko malo 2-kanalno, jer će ti u protivnom akumulator prošvikat... Ali, zaboravi na pojačalo iz komp. zvučnika, ono ih jedva uspije pobudit, ako i to...  :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #11 : 10 Listopad, 2006, 20:19:49 »
Ma, čekaj, stani malo... Ti bi tija zvučnike od 140 watta spojit na pojačalo od kompjuterskih zvučnika... ALOOOO....  :laughing7:

Aj, stani na balun, i ako ne kontaš o audio tehnici, nemoj izmišljat, nego lipo uzmi auto-pojačalo... Da se razumimo, nemoj uzimat neko previše jako pojačalo, uzmi neko malo 2-kanalno, jer će ti u protivnom akumulator prošvikat... Ali, zaboravi na pojačalo iz komp. zvučnika, ono ih jedva uspije pobudit, ako i to...  :laughing7:
gle  :-X imas i zvucnike od kompjutaro i od 150 do nekih 500 il vise v ..pa mozda bi na te  :sad1:
jer mi smo od zvucnika od kumpa uzeli pojacalo i normalo spojili na zvucnike od linije 130 v
(auto pojacalo mi je preskupo)
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2006, 20:22:28 el »


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #12 : 10 Listopad, 2006, 20:35:55 »
Hmmmm... to ti je sad prava kašeta brokava... Ili u slobodnom prevodu, kutija čavala...  :laughing7:

Pitanje je kakvih je 130 watti ta linija imala (inače, može snaga bit svakako deklarirana, recimo PMPO snaga nije snaga, nju dijeliš sa 4 do 5, to je vršna snaga koju taj zvučnik može izdržat kao udar, ali ako bi trajala duže, adio zvučnik...  :laughing7: ) i kakvi su bili ti komp. zvučnici i njihovo pojačalo...

Tribaš pazit na otpore i puno drugih momenata... Auto zvučnici su ti svi standard na 4 ohma, kompjuterski ne moraju bit... A štose tiče skupoće auto pojačala, ne moraju bit skupa ako ne uzimaš pre jaka, recimo 2x55 watti ili slično... Proizvode ih i 'livi' proizvođači ka šta je Roadstar, samo moraš uvik bit svjestan, koliko para-toliko muzike... I moraš bar približno pogodit zvučnike i pojačalo, jer u suprotnom strada jedno ili drugo, ili oboje...  :binkybaby:

Aj, sa srećom...  :headbang:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #13 : 10 Listopad, 2006, 20:50:32 »
Hmmmm... to ti je sad prava kašeta brokava... Ili u slobodnom prevodu, kutija čavala...  :laughing7:

Pitanje je kakvih je 130 watti ta linija imala (inače, može snaga bit svakako deklarirana, recimo PMPO snaga nije snaga, nju dijeliš sa 4 do 5, to je vršna snaga koju taj zvučnik može izdržat kao udar, ali ako bi trajala duže, adio zvučnik...  :laughing7: ) i kakvi su bili ti komp. zvučnici i njihovo pojačalo...

Tribaš pazit na otpore i puno drugih momenata... Auto zvučnici su ti svi standard na 4 ohma, kompjuterski ne moraju bit... A štose tiče skupoće auto pojačala, ne moraju bit skupa ako ne uzimaš pre jaka, recimo 2x55 watti ili slično... Proizvode ih i 'livi' proizvođači ka šta je Roadstar, samo moraš uvik bit svjestan, koliko para-toliko muzike... I moraš bar približno pogodit zvučnike i pojačalo, jer u suprotnom strada jedno ili drugo, ili oboje...  :binkybaby:

Aj, sa srećom...  :headbang:
ok hvala


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #14 : 10 Listopad, 2006, 21:07:28 »
necu sad o hi-fi ju jer se samo pocnem zivcirat kad neko tako radi teror nad muzikom. sto se toga tice uvijek sam za audiofilsku kvalitetu ili nista.
ali ok,nebitno  :icon_biggrin:
el, vidim da se ne kuzis bas u te stvari pa bi ti preporucio da to ne radis jer sve sto mozes napravit je sjebat skuter koji nije ni kriv ni duzan  :laughing7:
1,5V je malo, treba ti svakako regulator ili vise njih, ugl. moras kemijat i ne bi ti to preporucio ako ne znas.
sto se tice pojacala, pojacalo za komp je toliko slabo da bi ti to krcilo ili prorilo kad bi stavio neke jace zvucnike od onih koje on koristi. zvucnici od kompa, necu ni komentirat,lose!
puno posla za nekvalitetno rjesenje,kad vec radis napravi kak spada. ja ti mogu nacrtat kak ces to sve spojit ali to su toliko lose komponente da nema smisla.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #15 : 11 Listopad, 2006, 08:25:00 »
a da ja jednostavno kupim radio i na njega spojim zvucnike...


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #16 : 11 Listopad, 2006, 08:48:10 »
...i kad već kupuješ auto-radio i auto-zvučnike, još usput kupiš i auto...  :laughing9:

Sad ozbiljno. Jesi li razmislija kako ćeš to montirat? Zvučnici moraju bit negdi di se neće smočit... Ako ih staviš ispod sjedala, čut ćeš samo bas i malo srednjih, ništa visokih... I radio moraš stavit negdi di se neće smočit...

Možeš sve napravit tako da se spakira ispod sica kad ne voziš, a kad voziš, napraviš nekakve nosače za zvučnike koje onda izbaciš van... Membrane od auto vučnika uzmi polimerne, manje su osjetljive na vlagu i sunce... Mora bi napravit i custom kutije za te zvučnike, da lipo legnu na oblik skuta, i dooobre nosače sa nekakvim kvalitetnim načinom pričvršćivanja da zvučnici u vožnji ne odlete (pomogla bi tvrda spužva ili mekana guma na površini kontakta kutije zvučnika i skutera radi amortizacije i boljeg prijanjanja)... Radio bi fiksira ipod sica, i moja preporuka bi ti bila da uzmeš nekog s kazetom i line-in ulazom, jer CD uz tu količini vibracija i udaraca nema smisla (na line-in ulaz možeš uvik priključit neki MP3 player, možda USB modelić koji se priko istog i puni...). Još možeš uzet žičani daljinski od radija koji bi normalno iša kod volana, da u vožnji moš upravljat s njim... I ako ćeš slušat radio, triba ti i antena... Bila bi fora ona na motor ako je uspiješ negdi stavit... Ono, oćeš slušat radio, a antena lagano izađe...  :laughing7:

U konačnici, moglo bi vrlo lako bit više tlake nego šta vridi, pa ti vidi...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #17 : 11 Listopad, 2006, 09:32:43 »
...i kad već kupuješ auto-radio i auto-zvučnike, još usput kupiš i auto...  :laughing9:

Sad ozbiljno. Jesi li razmislija kako ćeš to montirat? Zvučnici moraju bit negdi di se neće smočit... Ako ih staviš ispod sjedala, čut ćeš samo bas i malo srednjih, ništa visokih... I radio moraš stavit negdi di se neće smočit...

Možeš sve napravit tako da se spakira ispod sica kad ne voziš, a kad voziš, napraviš nekakve nosače za zvučnike koje onda izbaciš van... Membrane od auto vučnika uzmi polimerne, manje su osjetljive na vlagu i sunce... Mora bi napravit i custom kutije za te zvučnike, da lipo legnu na oblik skuta, i dooobre nosače sa nekakvim kvalitetnim načinom pričvršćivanja da zvučnici u vožnji ne odlete (pomogla bi tvrda spužva ili mekana guma na površini kontakta kutije zvučnika i skutera radi amortizacije i boljeg prijanjanja)... Radio bi fiksira ipod sica, i moja preporuka bi ti bila da uzmeš nekog s kazetom i line-in ulazom, jer CD uz tu količini vibracija i udaraca nema smisla (na line-in ulaz možeš uvik priključit neki MP3 player, možda USB modelić koji se priko istog i puni...). Još možeš uzet žičani daljinski od radija koji bi normalno iša kod volana, da u vožnji moš upravljat s njim... I ako ćeš slušat radio, triba ti i antena... Bila bi fora ona na motor ako je uspiješ negdi stavit... Ono, oćeš slušat radio, a antena lagano izađe...  :laughing7:

U konačnici, moglo bi vrlo lako bit više tlake nego šta vridi, pa ti vidi...
meni bi daj radio uglavno koristio za sluanje glazbe kad mi skuter stoji ,u voznji ga nebi slusao

http://img153.imageshack.us/img153/8927/169mw9.jpg




ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #18 : 11 Listopad, 2006, 10:11:01 »
Uffff, puuuno lakše...  :icon_biggrin:

Onda dobro, sve speglaš ispod sjedala. Izbor zvučnika i pojačala je proizvoljan, a u ovom slučaju, i izbor izvora signala (može auto-radio bez problema...).
Samo pazi da dobro fizički odvojiš prednju stranu i stražnju stranu zvučnika. Mislim, nekakva kutija mora bit, inače zvučnik ne može funkcionirat kako treba (na onoj slici odvojeno je prozirnom stjenkom tako da možeš vidjet unutra, ali ne mora bit prozirno, najbitnije je da prednja strana zvučnika nema akustični 'kontakt' sa zadnjom...).

Ali, zašto bi sebi oduzeo trajno misto za kacigu... Kupi nešto ovako šta možeš stavit ili izvadit ispod sica i dodaj mu malo spužve za amortizaciju, već je sve gotovo, samo moraš dat nekome da ti sredi ispravljač na struju iz akumulatora, i ako to pametno napravi, može ti izbacit uz 220V izmjeničnu i kabel za 12V istosmjernu, tako da ga i dalje možeš koristit na sve moguće načine (možda bi ti to Robi moga sredit...). A ima line-in, tako da na njega možeš spojit mali MP3 player ili bilo što drugo... Vidi ga ovdje:

http://www.sony.hr/view/ShowProduct.action?product=CFD-E90S&site=odw_hr_HR&pageType=Overview&category=PMS+CD+Sound+System

I izgledom podsjeća na integralnu kacigu...  :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: sto mi je potrebno da stavim radio i zvucnike u skut
« Odgovori #19 : 11 Listopad, 2006, 10:29:27 »
Uffff, puuuno lakše...  :icon_biggrin:

Onda dobro, sve speglaš ispod sjedala. Izbor zvučnika i pojačala je proizvoljan, a u ovom slučaju, i izbor izvora signala (može auto-radio bez problema...).
Samo pazi da dobro fizički odvojiš prednju stranu i stražnju stranu zvučnika. Mislim, nekakva kutija mora bit, inače zvučnik ne može funkcionirat kako treba (na onoj slici odvojeno je prozirnom stjenkom tako da možeš vidjet unutra, ali ne mora bit prozirno, najbitnije je da prednja strana zvučnika nema akustični 'kontakt' sa zadnjom...).

Ali, zašto bi sebi oduzeo trajno misto za kacigu... Kupi nešto ovako šta možeš stavit ili izvadit ispod sica i dodaj mu malo spužve za amortizaciju, već je sve gotovo, samo moraš dat nekome da ti sredi ispravljač na struju iz akumulatora, i ako to pametno napravi, može ti izbacit uz 220V izmjeničnu i kabel za 12V istosmjernu, tako da ga i dalje možeš koristit na sve moguće načine (možda bi ti to Robi moga sredit...). A ima line-in, tako da na njega možeš spojit mali MP3 player ili bilo što drugo... Vidi ga ovdje:

http://www.sony.hr/view/ShowProduct.action?product=CFD-E90S&site=odw_hr_HR&pageType=Overview&category=PMS+CD+Sound+System

I izgledom podsjeća na integralnu kacigu...  :laughing7:
ok puno hvala na pomoci


ILLEGAL SCOOTER TEAM