Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje  (Posjeta: 9739 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pitanje
« Odgovori #20 : 29 Veljača, 2008, 00:15:33 »
Ma verujem, nije izgled najbitniji,ali ono,mozhe se naci povoljno novi vxr,misim noviji po izgledu a on je svakako lep :)...

kad kupis, i ako kupis vxr napisi nam svoje dozivljaje sa voznje itd!!  pa nam reci dal je vrijedan hvale

 :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pitanje
« Odgovori #21 : 29 Veljača, 2008, 00:44:09 »
j#bo jeza koliko ga hvalite, ko da je bog?? toliko je dobar?
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #22 : 29 Veljača, 2008, 08:17:13 »
Pa valjda jeste :D... Vazhno mi je da ne bude bash onaj tipichan maxi ali da ima dovoljno snage za neka kraca putovanja, jednom rechju praktichan, a definitivno to jeste..
Njiii :)

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pitanje
« Odgovori #23 : 29 Veljača, 2008, 12:00:16 »
Pa valjda jeste :D... Vazhno mi je da ne bude bash onaj tipichan maxi ali da ima dovoljno snage za neka kraca putovanja, jednom rechju praktichan, a definitivno to jeste..

naravno!!

ak je jopi, onaj decko iz vukovara, putovo iz pule do vukovara na runneru sa kitom 209, onda ti je sve jasno =)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pitanje
« Odgovori #24 : 29 Veljača, 2008, 16:13:34 »
nista mi nije jasno, ne znam ni gde je vukovar ni Pula =)
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Pitanje
« Odgovori #25 : 29 Veljača, 2008, 23:35:44 »
nista mi nije jasno, ne znam ni gde je vukovar ni Pula =)

Vukovar je grad koji se nalazi na ušću rijeke Vuke u Dunav, 40-50 km od Osijeka. Vukovar je inače i grad kojeg su srpski dobrovoljci ,četnici i JNA granatirali i napravili masakr, također pobivši preko 200 civila iz bolnice. Pula je grad na zapadnoj obali Istre, na sreću dosta daleko od Srbije, prije Domovinskog rata bila je baza Jugoslavenske mornarice koja je onda pobijegla u Boku Kotorsku. Pula je na jednom kraju Lijepe nam naše, a Vukovar na potpuno drugom kraju. Udaljenost 400 km zračne linije, cestom znatno više.

Nisam imao namjeru nikoga vrijeđati, ali to su činjenice.
Malo sam zaspamao, sorry, ali je barem poučno za one koje ne znaju gdje je naš Grad Heroj.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Pitanje
« Odgovori #26 : 29 Veljača, 2008, 23:38:44 »
pre dobro napisano  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje
« Odgovori #27 : 29 Veljača, 2008, 23:49:17 »
pre dobro napisano  :icon_thumright:

Da i usput malo glupo....vidi se ocita namjera da je htio da uvrijedi malog odwaljiwaca imajuci u vidu odakle je  .....koliko god to negirao vidi se namjera....mali je samo rekao da nezna gdje je ....moze i on tebi uzet pametovat o Beogradu,Zemunu,Novom Sadu o nekkavim herojima i slicno ....jer ni ti sigurno neznas puno o tim gradovima,al nece lik ne voli takve prepirke i sranja,ne branim nikog ovdje ali smatram te stvari glupima..i dok god je takvi prica ,osoba i postupaka,uvijek ce nas svi u svijetu smatrat zalupanim balkancima i gledat na nas jos uvijek kao primitivce...ja mislim da bi admin trebao da brise ovakve postove...moje misljenje .....sorry za off...i No8
« Zadnja izmjena: 29 Veljača, 2008, 23:52:46 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Pitanje
« Odgovori #28 : 29 Veljača, 2008, 23:50:55 »
nije...

ja nemam nista protiv ovog malog odwaljivaca..dapace lik je ok...


nego dobro je napisa ono tamo

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje
« Odgovori #29 : 01 Ožujak, 2008, 00:01:22 »
mogo je samo reci gdje se nalazi i jedan i drugi grad i da je taj i taj grad zove Gradom Heroja....a ne sad tu govorit o masakrima ,cetnicima,srbima,200 ljudi koji je pobijeno i slicnim stvarima....jer te stvari se trebaju zaboravit i ne gledat nekog ispod oka jer je hrvat,srbin ili bosanac  ....a ne ponavljat stalno....ne branim nikog....ako ko pomisli da sam mozda srbin pa zat mozda branim ili nesto ,nisam ni srbin ni hrvat ....bosanac sam ali katolik i gledam na to da su svi jednaki i svi su isti....ne mrzim nikog ...i ako bi neko ko je npr kao ja izgubio starog u ratu ...mrzio srbe ili hrvate ,ja ih ne mrzim ni malo.....jer isto tako shvatam da je i neko u srbiji ,hrvatskoj izgubio nekog i da narod nije kriv za ono sto se desilo...nego neke osobe koje su bile glavne tad u drzavi tj. glavonje...zakuhali sve,ufatili bjezaniju....i naravno sad takvi imaju po 10 stanova....10 firmi ...10 auti,broje lovu u milionima..ako ne oni,onda njihovi nasljednici....dok smo mi ovdje ratovali i ubijali se ne znajuci ni pravi razlog a bilo smo prije svi kao braca......mogu ja ovak pisat do zore...nekome ce se svidit ,nekome ne ...cjenim svacije misljenje ...ali mislim da je stvarno dosta off-a u ovoj temi..sorry toliko od mene ...
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2008, 00:06:56 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #30 : 01 Ožujak, 2008, 08:56:09 »
Nisam znao da ce u tebi VXR200 doci do chetnika, ali u redu je :). Nije problem shto je napisao, i mali i ja smo iz Srbije, nadam se da nije imao nameru da vredja. Bilo je loshih stvari i sa jedne i sa druge strane, bio sam u Vukovaru pre mozhda 2-3 godine i video, zaista mi je zhao, ali ne mozhesh/te tako generalizovati,ako je 200 ljudi to napravilo,koji su eto igrom sluchaja srbi,ne mora da znachi da su svi srbi loshi,ili da su svi chetnici,ili da svi to podrzhavaju :)...

400km zrachne linije, to je bash dosta, ako je i toliko preoshao svaka chast!  :notworthy:
Njiii :)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje
« Odgovori #31 : 01 Ožujak, 2008, 10:43:26 »
Nisam znao da ce u tebi VXR200 doci do chetnika, ali u redu je :). Nije problem shto je napisao, i mali i ja smo iz Srbije, nadam se da nije imao nameru da vredja. Bilo je loshih stvari i sa jedne i sa druge strane, bio sam u Vukovaru pre mozhda 2-3 godine i video, zaista mi je zhao, ali ne mozhesh/te tako generalizovati,ako je 200 ljudi to napravilo,koji su eto igrom sluchaja srbi,ne mora da znachi da su svi srbi loshi,ili da su svi chetnici,ili da svi to podrzhavaju :)...

400km zrachne linije, to je bash dosta, ako je i toliko preoshao svaka chast!  :notworthy:

off:svaka cast za razmisljanje :) takve osobe cijenim  :icon_thumright:

a sad na temu---uzmi VXR200 i sigurno neces pogrijesiti :) znam par ljudi koji imaju tak scoot i zadovoljni su pravo....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #32 : 01 Ožujak, 2008, 12:38:35 »
Naravno,i ja sam chuo samo pozitivno o tom skuteru, u vecini sluchajeva kad pitash za motor uvek ima ona pozitivna strana i ona negativna koja je dovoljna da razmislish opet,ovde to i nije sluchaj,zaista sam chuo samo dobre stvari :)
Njiii :)

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pitanje
« Odgovori #33 : 01 Ožujak, 2008, 12:54:09 »
Ja imam vxr i prezadovoljan sam,motor mi ispinjava sve uvjete,jednostavno neces pogrijesiti ako ga uzmes!!
NE skidam se njega!! :icon_biggrin:

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #34 : 01 Ožujak, 2008, 13:11:11 »
Ja imam vxr i prezadovoljan sam,motor mi ispinjava sve uvjete,jednostavno neces pogrijesiti ako ga uzmes!!
NE skidam se njega!! :icon_biggrin:
Perverznjak :D
Njiii :)

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pitanje
« Odgovori #35 : 01 Ožujak, 2008, 13:21:08 »
Jebiga,vise volim biti na njemu nego na curi :rofll:

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #36 : 01 Ožujak, 2008, 13:39:58 »
A jaoooo :D, haha, pa taj vxr ispira mozak :D
Njiii :)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pitanje
« Odgovori #37 : 01 Ožujak, 2008, 14:25:17 »
Rossi me je procitao ko malo dete bukvar, napisao bih slicno...
Dejvid me uvredio, imao on nameru ili ne, svejedno uvredio me je, ali ja mislim sa namerom...
CINJENICE ZADRZI ZA SEBE! :icon_thumright:

ZIVELI :occasion14:
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje
« Odgovori #38 : 01 Ožujak, 2008, 15:01:07 »
Rossi me je procitao ko malo dete bukvar, napisao bih slicno...

ZIVELI :occasion14:

ne kaze meni dabe svaka cura sa kojom sam bio da od mene nista se ne moze sakrit i da znam procitat nekog u najsitnije detalje,znam sta misli ,osjeca ,skriva i slicno  ;D  stvarno bi trebo psihologiju studirat  :toothy3: to mi svi kazu :laughing7:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pitanje
« Odgovori #39 : 01 Ožujak, 2008, 15:52:28 »
nije bilo tesko videti da je on imao nameru, ti si me pretekao jednostavno onim sto sam ja hteo da napisem... nemoj ic na psihu to ce te samo iskvariti, jebes profesiju, bolje je prirodno ;) :)
i nisam ti ja cura :D :D :P
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·