Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje  (Posjeta: 9717 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pitanje
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2008, 17:21:20 »
nije bilo tesko videti da je on imao nameru, ti si me pretekao jednostavno onim sto sam ja hteo da napisem... nemoj ic na psihu to ce te samo iskvariti, jebes profesiju, bolje je prirodno ;) :)
i nisam ti ja cura :D :D :P
lol ja konto ti mala odwaljiwacica  :laughing7: ...znam bro da nisi cura ....onako to kazem :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Pitanje
« Odgovori #41 : 01 Ožujak, 2008, 17:52:25 »
a kakve veze rat ima sa vxr-om? nije to oklopno vozilo pa da morate spominjat rat

 :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

kolega kad kupis vxr-a doleti do Vk pa idemo na masne bezobrazne čevape sa lukom


j#bo ti rat kad sma ja gladan

Offline dejvid

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • Znam da ništa ne znam
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rovinj
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Pitanje
« Odgovori #42 : 01 Ožujak, 2008, 18:07:29 »
Ajde sorry, pretjerao sam, neće se više ponoviti, nisam imao namjeru vrijeđati, pogotovo ne vas dvojicu koji ste se pokazali kao OK ljudi.  :notworthy: Isprovocirale su me vijesti na NovaTV i to je sve :uff: . Sorry još jednom, politika ne treba biti na ovom forumu, idemo dalje.  :occasion14:

On Topic: VXR je baš prava mjera za skuter, po gradu okretan kao pedesetica, a ne muči se ni ako ide van grada, može ići 110 konstantno i što ćeš bolje.
 

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #43 : 01 Ožujak, 2008, 19:19:23 »
Hehe, ma nema frke, 110 konstantno,pa ni ne treba mi vishe :).

ps mozhe cevapi, 10 s lukom :D
Njiii :)

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Pitanje
« Odgovori #44 : 02 Ožujak, 2008, 00:15:27 »
Ima li nekih razlika u masini izmedju starog i novog vx-a( vxr-a), oko blokada masine, euro3 normi i tih ostalih zakonskih gluposti??
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Agv46

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Subotica
Odg: Pitanje
« Odgovori #45 : 02 Ožujak, 2008, 11:13:37 »
Pa ja mislim da neshto urnebesno i nisu menjali :), stari vxr se chini mi se pokazao isto tako dobro ;)
Njiii :)