Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kinez 4t 50cc moja prica :)  (Posjeta: 2575 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kinez 4t 50cc moja prica :)
« : 11 Kolovoz, 2013, 22:40:12 »
eh ovako kada sam kupio svog 4t kineza TianMa isao je negdje oko 65 kmh vozao sa ga tako oko 3 g tada sam ga vozio 2-3 dana bez filtera zvuk je bio extra ali je i trosio,poslje tog mi se sj#bo karburator uzeo sam nov 70 km .karburator je bio isti samo je bio cep drugaciji u ovog novog metalni a u onog plasticni kada su mi na servisu stavili novi carb motor se preporodio ide i do 80 kmh.Međutim nije mi bilo dovoljno pa sam citao o nekim blokadama na CDI kao presjeci neku rozu zicu i ja presjekao  :) ,kada sam je presjekao nisam mogao upaliti motor naravno o5 sam je sastavio .Sad me zanimaju te zice citao sam da imaju neke koje idu na ram pa ogranicavaju nesto a neke idu na deklo u mne ima 1 crna zica koja je zasarafljena na ram a ima jos jedna koja ide na deklo pa sad me zanima koju da sjecem posto je moj drug na istom motoru kupio odblokiranu elektroniku platio oko 70 km i motor ide oko 80 kao od sale pa sad POMOZITE koju zicu da sjecem :)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Kinez 4t 50cc moja prica :)
« Odgovori #1 : 11 Kolovoz, 2013, 22:57:43 »
ni jednu nemoj od tih sjec jer to je masa.

ako ide 80 onda je to to.. jer taj skuter nebi trebao ic uopce toliko kamoli da ide jos brze. :toothy12:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline haRRen

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kinez 4t 50cc moja prica :)
« Odgovori #2 : 11 Kolovoz, 2013, 23:06:59 »
ni jednu nemoj od tih sjec jer to je masa.

ako ide 80 onda je to to.. jer taj skuter nebi trebao ic uopce toliko kamoli da ide jos brze. :toothy12:
zvao sam servis kazu da ima blokadu na CDI

Offline Rocky

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 387
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: rezonantni
Odg: Kinez 4t 50cc moja prica :)
« Odgovori #3 : 12 Kolovoz, 2013, 00:45:55 »
ni jednu nemoj od tih sjec jer to je masa.

ako ide 80 onda je to to.. jer taj skuter nebi trebao ic uopce toliko kamoli da ide jos brze. :toothy12:
zvao sam servis kazu da ima blokadu na CDI
nema nikakve blokade na CDIu i točka. brže od toga nemože ni neće ić :P   da imaš blokadu na CDIu išo bi ti 45 a ne 80 a ovo za rpm, nezz na koju foru bi ti opće natjero kineza u vožnji na 9000 okretaja ili više??  a serijski CDI ide do 12 000.